Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπαίδων- Επιλογές - 1ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 11:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ - ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21-10-2017 - 12:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-10-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 11:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Τυρνάβου 7 - 0 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
04-11-2017 - 12:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 8 ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
04-11-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 0 - 3 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 11:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 12:00Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 12:00Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 12:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 12:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) Νίκη Μιχαήλ - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Νίκη Μιχαήλ - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
top