Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων- Επιλογές - 1ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-10-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ ΑΕ Λάρισας - Δευκαλίων / Καμβουνιακός - ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
14-10-2017 - 10:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Δόξα Αργυροπουλίου- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-10-2017 - 13:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - ΑΕ Λάρισας 2 - 9 Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δευκαλίων / Καμβουνιακός - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
29-10-2017 - 10:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δαμασιακός - ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-11-2017 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δόξα Βλαχογιαννίου - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
18-11-2017 - 10:30Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Αργυροπουλίου - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
19-12-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δευκαλίων / Καμβουνιακός- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2017 - 10:30Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) ΑΕ Λάρισας - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 1 - 0 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
23-12-2017 - 10:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
23-12-2017 - 10:30Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δόξα Βλαχογιαννίου- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-12-2017 - 10:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16-12-2017 - 10:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δόξα Αργυροπουλίου - ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17-12-2017 - 10:30Δεσκάτης Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κρανέας Ελασσόνας Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δαμασιακός- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κρανέας Ελασσόνας Δευκαλίων / Καμβουνιακός - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δόξα Αργυροπουλίου- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κρανέας Ελασσόνας Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
Οικονόμος Τσαριτσάνης- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δευκαλίων / Καμβουνιακός- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Κρανέας Ελασσόνας Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δόξα Βλαχογιαννίου- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
ΑΕ Λάρισας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Κρανέας Ελασσόνας Δευκαλίων / Καμβουνιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δαμασιακός- ρεπό
top