Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων- Επιλογές - 5ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 10:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας 6 - 0 ΜΠΡΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-10-2017 - 10:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14-10-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
27-10-2017 - 13:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
27-10-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:30Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Ανθούπολη - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-11-2017 - 09:30Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Παναγροτικός Νίκαιας - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
18-11-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19-11-2017 - 10:30Club Βουτυρίτσα Ανθούπολη - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Αστραπή Ν. Πολιτείας - ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-12-2017 - 10:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
23-12-2017 - 10:00Larissa Sport Center Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
23-12-2017 - 10:30Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-12-2017 - 10:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
16-12-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Αστραπή Ν. Πολιτείας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 5 - 1 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
16-12-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Ανθούπολη- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Αστραπή Ν. Πολιτείας - ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Παναγροτικός Νίκαιας- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΟΛ Αβέρωφ - ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Ανθούπολη- ρεπό
top