Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Παίδων- Επιλογές - 4ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ 0 - 3 ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
14-10-2017 - 10:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Κίσσαβος Συκουρίου - ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14-10-2017 - 10:00Δεν Διεξάγεται Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Αετός Μακρυχωρίου - ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ -
Αναγέννηση Πυργετού 2016- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2017 - 10:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 10:00Πλατανουλίων Νίκη Μιχαήλ - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 10:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-11-2017 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 10:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 10:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Κίσσαβος Συκουρίου- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 10:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:00Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 10:00Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Μιχαήλ- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 10:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 10:00Πλατανουλίων Νίκη Μιχαήλ - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
ΑΟ Αμπελοκήπων- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Νίκη Μιχαήλ - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Νίκη Μιχαήλ - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Αναγέννηση Πυργετού 2016- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Νίκη Μιχαήλ - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Κίσσαβος Συκουρίου- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Μιχαήλ- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
ΑΟ Αμπελοκήπων- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΠυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") Αναγέννηση Πυργετού 2016 - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΠλατανουλίων Νίκη Μιχαήλ - Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Αετός Μακρυχωρίου- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Λάρισας- ρεπό
top