Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-10-2017 - 16:30Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 6 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
07-10-2017 - 16:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4 - 3 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-10-2017 - 16:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ατρόμητος Δασοχωρίου 4 - 4 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Αστραπή Δελερίων 2 - 0 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
Δευκαλίων Κρανέας- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2017 - 16:00Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Μύτικας Καλυβίων 5 - 1 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
15-10-2017 - 16:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Αστραπή Δελερίων 1 - 0 ΚΟΥΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-10-2017 - 16:00Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Μαρίνος Αντύπας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 3 - 0 ΤΕΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Προοδευτική Βερδικούσσας- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 16:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 3 - 1 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
21-10-2017 - 16:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δευκαλίων Κρανέας 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 1 - 2 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22-10-2017 - 16:00Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 1 - 0 ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αστραπή Δελερίων- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2017 - 14:30Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Μαρίνος Αντύπας 2 - 2 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
05-11-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Μύτικας Καλυβίων 6 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05-11-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Αστραπή Δελερίων 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ατρόμητος Δασοχωρίου 1 - 5 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2017 - 11:00Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Μύτικας Καλυβίων 0 - 0 ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
19-11-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δευκαλίων Κρανέας 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
19-11-2017 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Προοδευτική Βερδικούσσας 0 - 3 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2 - 1 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
25-11-2017 - 15:00Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Ατρόμητος Δασοχωρίου 0 - 2 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25-11-2017 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Μαρίνος Αντύπας 6 - 3 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2017 - 15:00Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Αστραπή Δελερίων 4 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-12-2017 - 15:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Μαρίνος Αντύπας 1 - 1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
10-12-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δευκαλίων Κρανέας 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 15:00Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Προοδευτική Βερδικούσσας 1 - 5 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μύτικας Καλυβίων- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-12-2017 - 15:00Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 1 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16-12-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Μύτικας Καλυβίων - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 11:00Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0 - 7 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-12-2017 - 14:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 4 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
Ατρόμητος Δασοχωρίου- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Μαρίνος Αντύπας- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί
Δευκαλίων Κρανέας- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Προοδευτική Βερδικούσσας- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί
Αστραπή Δελερίων- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Μύτικας Καλυβίων- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Αστραπή Δελερίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Δευκαλίων Κρανέας - Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελασσόνας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Μαρίνος Αντύπας - Δεν έχει ορισθεί
Ατρόμητος Δασοχωρίου- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δελερίων Αστραπή Δελερίων - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Μύτικας Καλυβίων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μεγάλου Ελευθεροχωρίου Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Μαρίνος Αντύπας- ρεπό
top