Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-10-2017 - 16:30Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Νίκη Κρήνης 3 - 5 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 - 2 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
07-10-2017 - 16:30Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Άγιος Θωμάς 3 - 0 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30Σταυρού Σταυραετός - Μαχητής Τερψιθέας 1 - 6 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων- ρεπό

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2017 - 16:00Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Σταυραετός 8 - 1 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
15-10-2017 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Μαχητής Τερψιθέας 4 - 2 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
15-10-2017 - 16:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Μυραϊκός 2 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15-10-2017 - 16:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Θύελλα Βασιλή- ρεπό

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Φορτούνα Κουτσοχέρου 0 - 2 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21-10-2017 - 16:00Σταυρού Σταυραετός - Νίκη Κρήνης 0 - 8 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21-10-2017 - 16:00Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 2 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21-10-2017 - 16:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 - 4 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
Μαχητής Τερψιθέας- ρεπό

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 15:00Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Μυραϊκός 2 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05-11-2017 - 15:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Άγιος Θωμάς 0 - 0 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05-11-2017 - 15:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Μαχητής Τερψιθέας 1 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
05-11-2017 - 15:00Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Σταυραετός 4 - 0 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Φορτούνα Κουτσοχέρου- ρεπό

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-11-2017 - 15:00Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 2 - 0 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
18-11-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 4 - 1 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-11-2017 - 15:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Θύελλα Βασιλή 1 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
18-11-2017 - 15:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Σταυραετός 7 - 1 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Νίκη Κρήνης- ρεπό

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2017 - 15:00Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Νίκη Κρήνης 1 - 2 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
26-11-2017 - 15:00Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Φορτούνα Κουτσοχέρου 1 - 1 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
26-11-2017 - 15:00Σταυρού Σταυραετός - Άγιος Θωμάς 2 - 0 ΡΑΜΑΙ ΣΟΦΙΑ
26-11-2017 - 15:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Μυραϊκός 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων- ρεπό

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-12-2017 - 15:00Κουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Μαχητής Τερψιθέας 2 - 1 ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
02-12-2017 - 15:00Χαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 5 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
02-12-2017 - 15:00Κρήνης Νίκη Κρήνης - Θύελλα Βασιλή 0 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
09-12-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Μυραϊκός 1 - 1 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Σταυραετός- ρεπό

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2017 - 15:00Τερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Νίκη Κρήνης 1 - 0 ΖΑΧΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17-12-2017 - 15:00Σταυρού Σταυραετός - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 0 - 0 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17-12-2017 - 15:00Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 2 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17-12-2017 - 15:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Φορτούνα Κουτσοχέρου 0 - 1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Άγιος Θωμάς- ρεπό

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Άγιος Θωμάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Μαχητής Τερψιθέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣταυρού Σταυραετός - Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί
Μυραϊκός- ρεπό

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΤερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Σταυραετός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚρήνης Νίκη Κρήνης - Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων- ρεπό

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΧαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Άγιος Θωμάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣταυρού Σταυραετός - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δεν έχει ορισθεί
Θύελλα Βασιλή- ρεπό

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Άγιος Θωμάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚρήνης Νίκη Κρήνης - Σταυραετός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Μαχητής Τερψιθέας- ρεπό

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣταυρού Σταυραετός - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί
Φορτούνα Κουτσοχέρου- ρεπό

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Άγιος Θωμάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Μαχητής Τερψιθέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣταυρού Σταυραετός - Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Νίκη Κρήνης- ρεπό

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚρήνης Νίκη Κρήνης - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Σταυραετός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Μαχητής Τερψιθέας - Δεν έχει ορισθεί
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων- ρεπό

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΤερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Άγιος Θωμάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί
Σταυραετός- ρεπό

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚρήνης Νίκη Κρήνης - Μαχητής Τερψιθέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγ.Γεωργίου Φαρσάλων Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Σταυραετός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΧαλκιάδων Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Θύελλα Βασιλή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚουτσοχέρου Φορτούνα Κουτσοχέρου - Μυραϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Άγιος Θωμάς- ρεπό

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤερψιθέας Μαχητής Τερψιθέας - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Σταυραετός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚρήνης Νίκη Κρήνης - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δεν έχει ορισθεί
Μυραϊκός- ρεπό
top