Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-09-2017 - 17:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Δόξα Υπέρειας 0 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30-09-2017 - 17:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 3 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
30-09-2017 - 17:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 0 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30-09-2017 - 17:00Κοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Ιπποκράτης 0 - 3 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30-09-2017 - 17:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30-09-2017 - 17:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Δόξα Ραχούλας 1 - 4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
30-09-2017 - 17:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 7 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-10-2017 - 16:30Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Βαμβακούς 2 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
08-10-2017 - 16:30Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Αναγέννηση Ζαππείου 4 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
08-10-2017 - 16:30Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ανθούπολη 3 - 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08-10-2017 - 16:30Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Άρης Διλόφου 1 - 1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ακαδημία Αχιλλέως 9 - 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08-10-2017 - 16:30Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 3 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 16:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ιπποκράτης 1 - 2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 0 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14-10-2017 - 16:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Δόξα Ραχούλας 3 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14-10-2017 - 16:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-10-2017 - 16:00Κοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δόξα Υπέρειας 1 - 3 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14-10-2017 - 16:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 5 - 2 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14-10-2017 - 16:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ακαδημία Αχιλλέως 2 - 0 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2017 - 16:00Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ιπποκράτης 1 - 1 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Φαρσάλων 3 - 5 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Βαμβακούς 4 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
22-10-2017 - 16:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 2 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
22-10-2017 - 16:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ανθούπολη 0 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22-10-2017 - 16:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
22-10-2017 - 16:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - ΑΟ Ναρθακίου 3 - 1 ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 15:00Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Ραχούλας 1 - 1 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-11-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
04-11-2017 - 15:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Υπέρειας 1 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04-11-2017 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 5 - 0 ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
04-11-2017 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Ακαδημία Αχιλλέως 10 - 2 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
04-11-2017 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Άρης Διλόφου 1 - 0 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-11-2017 - 15:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
18-11-2017 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Ραχούλας 6 - 1 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18-11-2017 - 15:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 4 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
18-11-2017 - 15:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ιπποκράτης 1 - 2 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18-11-2017 - 15:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
18-11-2017 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
18-11-2017 - 15:00Κοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Αναγέννηση Ζαππείου 1 - 2 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18-11-2017 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - ΑΟ Ναρθακίου 1 - 0 ΚΑΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
26-11-2017 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 15:00Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 15:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
26-11-2017 - 15:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
02-12-2017 - 15:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
02-12-2017 - 15:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
02-12-2017 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
02-12-2017 - 15:00Κοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
02-12-2017 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
02-12-2017 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
02-12-2017 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
10-12-2017 - 15:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 15:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 15:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 15:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 15:00Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
10-12-2017 - 15:00Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-12-2017 - 15:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Κοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Ανθούπολης Ανθούπολη - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Ζαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Βαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
16-12-2017 - 15:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Κοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ναρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππείου Αναγέννηση Ζαππείου - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου ΑΟ Ναρθακίου - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒαμβακούς Ατρόμητος Βαμβακούς - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Ιπποκράτης - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθούπολης Ανθούπολη - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
top