Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-09-2017 - 17:00Ναρθακίου Ναρθάκι - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Ζαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Ανθουπολης Ανθούπολη - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Κοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Διλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
30-09-2017 - 17:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2017 - 16:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Κοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
08-10-2017 - 16:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 16:00Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Βαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Ζαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Ανθουπολης Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Κοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Διλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
14-10-2017 - 16:00Ναρθακίου Ναρθάκι - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2017 - 16:00Κοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Διλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖαππειου Αναγέννηση Ζαππείου - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Παναγροτικός Νίκαιας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Α.Ε.Μανδρας 2016 - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔιλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΥπέρειας Δόξα Υπέρειας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Προμηθέας Αε Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝαρθακίου Ναρθάκι - Δόξα Ραχούλας - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Α.Ε.Μανδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Άρης Διλόφου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα B Ιπποκράτης - Ακαδημία Αχιλλέως - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚοιλάδας Προμηθέας Αε Λάρισας - Α.Ε.Σ Χαραυγή - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΡαχούλας Δόξα Ραχούλας - Δόξα Υπέρειας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Ναρθάκι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑνθουπολης Ανθούπολη - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
top