Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
A1 Κατηγορία
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-09-2017 - 17:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΟ Ελευθερών 1 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
17-09-2017 - 17:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
17-09-2017 - 17:00Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
17-09-2017 - 17:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αμπελωνιακός 1 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
17-09-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ένωσις Μελίας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
17-09-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
17-09-2017 - 17:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αναγέννηση Καλοχωρίου 5 - 0 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
17-09-2017 - 17:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-09-2017 - 17:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Αετός Μακρυχωρίου 3 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
23-09-2017 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 0 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23-09-2017 - 17:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Νεάπολη Λάρισας 0 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
23-09-2017 - 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 2 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
23-09-2017 - 17:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Όλυμπος Γόννων 2 - 2 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
23-09-2017 - 17:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
28-09-2017 - 17:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-10-2017 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 2 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
01-10-2017 - 17:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ένωσις Μελίας 4 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
01-10-2017 - 17:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
01-10-2017 - 17:00Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Αναγέννηση Καλοχωρίου 4 - 0 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
01-10-2017 - 17:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01-10-2017 - 17:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - ΑΟ Ελευθερών 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
01-10-2017 - 17:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 2 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-10-2017 - 16:30Μελίας Ένωσις Μελίας - Αμπελωνιακός 0 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
07-10-2017 - 16:30 Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
07-10-2017 - 16:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
07-10-2017 - 16:30Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07-10-2017 - 16:30Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Νεάπολη Λάρισας 1 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
07-10-2017 - 16:30Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
07-10-2017 - 16:30Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αστέρας Τυρνάβου 2010 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2017 - 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου - Ένωσις Μελίας 2 - 0 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
15-10-2017 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
15-10-2017 - 16:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15-10-2017 - 16:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Ελευθερών 4 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
15-10-2017 - 16:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
15-10-2017 - 16:00Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 3 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15-10-2017 - 16:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Όλυμπος Γόννων 0 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
15-10-2017 - 16:00Δεν Διεξάγεται Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 16:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 2 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21-10-2017 - 16:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ένωσις Μελίας 1 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
21-10-2017 - 16:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αμπελωνιακός 2 - 5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21-10-2017 - 16:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
21-10-2017 - 16:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
21-10-2017 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21-10-2017 - 16:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Νεάπολη Λάρισας 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Καλοχωρίου 4 - 0 ΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2017 - 15:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Ελευθερών 4 - 0 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
29-10-2017 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 6 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29-10-2017 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΑΕ Κιλελέρ 0 - 0 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
29-10-2017 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Όλυμπος Γόννων 3 - 1 ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
29-10-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αετός Μακρυχωρίου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 1 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-10-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Νεάπολη Λάρισας 1 - 3 ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
04-11-2017 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 2 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
04-11-2017 - 15:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αναγέννηση Καλοχωρίου 4 - 0 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-11-2017 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
04-11-2017 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ένωσις Μελίας 5 - 1 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
04-11-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αμπελωνιακός 0 - 3 Δεν έχει ορισθεί
04-11-2017 - 15:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
04-11-2017 - 15:00Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04-11-2017 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2017 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 2 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
19-11-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΕ Κιλελέρ 2 - 4 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Όλυμπος Γόννων 1 - 3 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19-11-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ακαδημία Τυρνάβου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 3 - 0 Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 1 ΧΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19-11-2017 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Νεάπολη Λάρισας 1 - 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19-11-2017 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19-11-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αετός Μακρυχωρίου 0 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Νεάπολη Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2017 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Μελίας Ένωσις Μελίας - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2017 - 15:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ένωσις Μελίας - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται ΑΟ Ελευθερών - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Νεάπολη Λάρισας - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αμπελωνιακός - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

27η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Όλυμπος Γόννων - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί

28η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται ΑΟ Αμπελοκήπων - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Νεάπολης Β' Νεάπολη Λάρισας - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μαυροβουνίου ΑΟ Μαυροβουνίου - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

29η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

30η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθεί - Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - ΑΟ Αμπελοκήπων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Δεν Διεξάγεται ΑΟ Μαυροβουνίου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελίας Ένωσις Μελίας - ΑΕ Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Ακαδημία Τυρνάβου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΟ Ελευθερών - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθεί - Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
top