Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
A1 Κατηγορία
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-09-2017 - 17:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ελευθεραί 1 - 1 ΚΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
17-09-2017 - 17:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας 4 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
17-09-2017 - 17:00Νεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Μαυροβούνι 1 - 1 ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
17-09-2017 - 17:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αμπελωνιακός 1 - 2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
17-09-2017 - 17:00Ζέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
17-09-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
17-09-2017 - 17:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αναγέννηση Καλοχωρίου 5 - 0 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
17-09-2017 - 17:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-09-2017 - 17:00Μαυροβουνίου Μαυροβούνι - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 17:00Μελιας Ένωσις Μελίας - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 17:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 17:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 17:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
23-09-2017 - 17:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
28-09-2017 - 17:00Ελευθερών Ελευθεραί - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
01-10-2017 - 17:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Νεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Ζέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
01-10-2017 - 17:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
07-10-2017 - 16:00Μελιας Ένωσις Μελίας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:00Ελευθερών Ελευθεραί - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
07-10-2017 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
15-10-2017 - 16:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Μαυροβουνίου Μαυροβούνι - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Νεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
15-10-2017 - 16:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
21-10-2017 - 16:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Ελευθερών Ελευθεραί - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Κιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Ζέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
21-10-2017 - 16:00Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2017 - 15:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Μελιας Ένωσις Μελίας - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Μαυροβουνίου Μαυροβούνι - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

27η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί

28η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝεαπολης Β Νεάπολη Λάρισας - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

29η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓόννων Όλυμπος Γόννων - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚιλελερ Α Ε Κιλελέρ - Μαυροβούνι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ελευθεραί - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Αναγέννηση Καλοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί

30η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΜακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αμπελόκηποι - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜαυροβουνίου Μαυροβούνι - Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμπελώνος Αμπελωνιακός - Όλυμπος Γόννων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιας Ένωσις Μελίας - Α Ε Κιλελέρ - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΖέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Ολυμπιακός Αμπελιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΚαλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ελευθεραί - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΜελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
top