Πρόγραμμα


Ε.Π.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Α' κατηγορία- Detox
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΒαθμολογίαΟμάδεςΣτατιστικάΠίνακας Αποτελεσμάτων


1η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
16-09-2017 - 17:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αετός Αμυγδαλέας 0 - 0 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
16-09-2017 - 17:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Δαμασιακός 1 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
16-09-2017 - 17:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Βλαχογιαννίου 5 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16-09-2017 - 17:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Λάρισα 2012 1 - 0 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16-09-2017 - 17:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δωτιέας Αγιάς 1 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
16-09-2017 - 17:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Φαλανιακός 1 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
16-09-2017 - 17:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Τύρναβος 2005 1 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16-09-2017 - 17:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 3στατιστικά ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
23-09-2017 - 17:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
24-09-2017 - 17:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Ηρακλής Λάρισας 2 - 4 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
24-09-2017 - 17:00Ραχούλας Λάρισα 2012 - Δαμασιακός 3 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24-09-2017 - 17:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24-09-2017 - 17:00Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Σμόλικας Φαλάνης 0 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
24-09-2017 - 17:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24-09-2017 - 17:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 5 - 0 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24-09-2017 - 17:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
30-09-2017 - 17:00Ραχούλας Λάρισα 2012 - Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 0 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
30-09-2017 - 17:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30-09-2017 - 17:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Φαλανιακός 1 - 2 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
30-09-2017 - 17:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Τύρναβος 2005 4 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
30-09-2017 - 17:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - ΠΟ Ελασσόνας 2 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
30-09-2017 - 17:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αετός Αμυγδαλέας 2 - 0 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30-09-2017 - 17:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
30-09-2017 - 17:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 1 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
08-10-2017 - 16:30Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Λάρισα 2012 1 - 1 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
08-10-2017 - 16:30Φαλάνης Φαλανιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 2 ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Ηρακλής Λάρισας 0 - 1 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δαμασιακός 1 - 0 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
08-10-2017 - 16:30Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 - 1 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
08-10-2017 - 16:30Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08-10-2017 - 16:30Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Σμόλικας Φαλάνης 1 - 1 ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
08-10-2017 - 16:30Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 1 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

5η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
14-10-2017 - 16:00Φαλάνης Φαλανιακός - Δωτιέας Αγιάς 0 - 2 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14-10-2017 - 16:00Ραχούλας Λάρισα 2012 - Τύρναβος 2005 1 - 1 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-10-2017 - 16:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - ΠΟ Ελασσόνας 0 - 3 ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
14-10-2017 - 16:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Αετός Αμυγδαλέας 2 - 0 ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
14-10-2017 - 16:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΑΕ Βουναίνων 2 - 1 ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14-10-2017 - 16:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ
14-10-2017 - 16:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 0 ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
14-10-2017 - 16:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Σμόλικας Φαλάνης 2 - 1 ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
22-10-2017 - 16:00Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
22-10-2017 - 16:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

7η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
29-10-2017 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Ραχούλας Λάρισα 2012 - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
29-10-2017 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί

8η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
05-11-2017 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
05-11-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

9η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
11-11-2017 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 15:00Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 15:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 15:00Ραχούλας Λάρισα 2012 - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
11-11-2017 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί

10η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
19-11-2017 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
19-11-2017 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

11η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
25-11-2017 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
25-11-2017 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί

12η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
03-12-2017 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Ραχούλας Λάρισα 2012 - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
03-12-2017 - 15:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

13η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
09-12-2017 - 15:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
09-12-2017 - 15:00Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί

14η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
17-12-2017 - 15:00Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Ραχούλας Λάρισα 2012 - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Αγιάς Δωτιέας Αγιάς - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Φαλάνης Φαλανιακός - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
17-12-2017 - 15:00Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

15η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί

16η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

17η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί

18η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

19η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί

20η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

21η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί

22η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

23η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί

24η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

25η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί

26η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

27η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί

28η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - ΠΟ Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί

29η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΑργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΝέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΣυκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") Κίσσαβος Συκουρίου - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί

30η Αγωνιστική
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Δεν έχει ορισθείΕλευθερών Ηρακλής Λάρισας - Δόξα Αργυροπουλίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΒλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΓ.Μητσιμπόνα Β΄ Λάρισα 2012 - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΑγιάς Δωτιέας Αγιάς - Αστραπή Ν. Πολιτείας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΦαλάνης Φαλανιακός - ΑΕ Βουναίνων - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΤυρνάβου Τύρναβος 2005 - Αετός Αμυγδαλέας - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΕλασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Δεν έχει ορισθείΔαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") Δαμασιακός - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
top