Ορισμοί Διαιτησίας

Αγώνες της Τετάρτης 24-05-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Παίδων - 1ος ομιλος-16η - 24-05-2017-19:00-Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - ΑΕ Λάρισας ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - ΣΟΥΡΜΕΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Παίδων - 2ος ομιλος-17η - 24-05-2017-18:00-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ακαδημία Τυρνάβου ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ
Α' κατηγορία - PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ-4η - 24-05-2017-17:30-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δωτιέας Αγιάς ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΖΑΝΝΗΣ
Α' κατηγορία - PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ-4η - 24-05-2017-17:30-Τσαριτσάνης Οικονομος Τσαριτσανης - Αχιλλέας Φαρσάλων ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ - ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΘΕΙ
Β' κατηγορία - ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΟΔΟΥ-2η - 24-05-2017-17:30-Νέων Καρυών Αναγέννηση Φαρσάλων - Αστήρ Μελισσοχωρίου ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Αγώνες της Πέμπτης 25-05-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Παίδων - 2ος ομιλος-16η - 25-05-2017-16:30-Φαλάνης ΑΕ Λάρισας 2 - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Εφήβων - 2ος ομιλος-17η - 25-05-2017-18:30-Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Αμπελωνιακός ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - ΚΟΥΛΑΞΗ ΓΙΑΝΝΑ
Εφήβων - 2ος ομιλος-17η - 25-05-2017-18:30-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - ΠΟ Ελασσόνας ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Προπαίδων - 2ος ομιλος-17η - 25-05-2017-16:30-Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Αμπελωνιακός ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - ΚΟΥΛΑΞΗ ΓΙΑΝΝΑ
Προπαίδων - 6ος ομιλος-1η - 25-05-2017-17:30-Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Ολύμπικ Ακαδημία ΤΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
Α' κατηγορία - PLAY OUT ΚΑΘΟΔΟ-4η - 25-05-2017-17:30-Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Λάρισα 2012 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΙΩΜΟΥ ΒΑΓΙΑ
Α' κατηγορία - PLAY OUT ΚΑΘΟΔΟ-4η - 25-05-2017-17:30-Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αετός Μακρυχωρίου ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΣΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Β' κατηγορία - ΚΑΤΑΤ ΚΑΘΟΔΟΥ Γ-2η - 25-05-2017-17:30-Ελασσόνας Προοδ. Βερδικούσσας - Α.Ε.Σ Χαραυγή ΒΑΣΙΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Αγώνες του Σαββάτου 27-05-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Παίδων - 1ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Πελασγιώτις Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Ανθούπολη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Νέων Καρυών Ολύμπικ Ακαδημία - Ακαδημια Πλιτση Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Αναβάλεται ΑΕ Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 3ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 3ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Παναγροτικός Νίκαιας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 3ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αβέρωφ Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Φαλανιακός - Ηρακλής Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται ΑΕ Λάρισας 2 - Π Ο Ελασσόνας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-11:30-Γ.Μητσιμπόνα B Διογένης Λάρισας - Καμβουνιακός Δεσκάτης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προοδ. Βερδικούσσας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Λαρισαϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Βλαχογιαννίου Δόξα Βλαχογιαννίου - Δαμασιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Προμηθέας Αε Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-17η - 27-05-2017-11:00-Αμπελώνος Αμπελωνιακός - Απόλλων Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός-Βλαχογιάννι - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Δήμητρα Γιάννουλης - Οικονομος Τσαριτσανης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-11:30-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Οικονομος Τσαριτσανης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-12:00-Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - ΠΟ Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 2ος ομιλος-17η - 27-05-2017-12:00-Δεν Διεξάγεται Δαμασιακός - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ-5η - 27-05-2017-17:30-Αγιας Δωτιέας Αγιάς - Οικονομος Τσαριτσανης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - PLAY OFF ΑΝΟΔΟΥ-5η - 27-05-2017-17:30-Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Δήμητρα Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΟΔΟΥ-3η - 27-05-2017-17:30-Νέων Καρυών Αμπελόκηποι - Αναγέννηση Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Αγώνες της Κυριακής 28-05-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Παίδων - 1ος ομιλος-17η - 28-05-2017-18:00-Διλοφου Λαρισας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Αβέρωφ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί
Παίδων - 3ος ομιλος-17η - 28-05-2017-11:30-Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί
Παίδων - 2ος ομιλος-17η - 28-05-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Νίκη Μιχαήλ (2) - ΠΟ Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία - PLAY OUT ΚΑΘΟΔΟ-5η - 28-05-2017-17:30-Γ.Μητσιμπόνα Α Λάρισα 2012 - Αναγέννηση Καλοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία - PLAY OUT ΚΑΘΟΔΟ-5η - 28-05-2017-17:30-Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Αστραπή Ν. Πολιτείας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - ΚΑΤΑΤ ΚΑΘΟΔΟΥ Γ-3η - 28-05-2017-17:30-Ελασσόνας Ομόνοια - Προοδ. Βερδικούσσας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί
top