Ορισμοί Διαιτησίας

Αγώνες του Σαββάτου 21-10-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Νεάπολη Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αστήρ Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ένωσις Μελίας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αμπελωνιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Μαυροβουνίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αετός Μακρυχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α1' κατηγορία-6η - 21-10-2017-16:00-Γόννων Όλυμπος Γόννων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 21-10-2017-16:00-Νέας Πολιτείας Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δόξα Βαλανίδας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 21-10-2017-16:00-Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Κεραυνός Δένδρων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 21-10-2017-16:00-Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ηρακλής Πλατανουλίων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 21-10-2017-16:00-Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 21-10-2017-16:00-Ροδιάς Ροδιακός - Τοξότης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 21-10-2017-16:00-Δολίχης Δολιχιακός - Λαρισαϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 21-10-2017-16:00-Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ελπίς Μεσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος-3η - 21-10-2017-16:00-Σταυρού Σταυραετός - Νίκη Κρήνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος-3η - 21-10-2017-16:00-Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος-3η - 21-10-2017-16:00-Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος-3η - 21-10-2017-16:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Φορτούνα Κουτσοχέρου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος-3η - 21-10-2017-16:00-Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος-3η - 21-10-2017-16:00-Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δευκαλίων Κρανέας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος-3η - 21-10-2017-16:00-Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 1ος ομιλος-1η - 21-10-2017-09:30-Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 1ος ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 1ος ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 3oς ομιλος-1η - 21-10-2017-09:30-Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 3oς ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ανθούπολη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 3oς ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 4ος ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Βοηθητικό Βιολογικού Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 4ος ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Τύρναβος 2005 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 4ος ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Ροδιάς Ροδιακός - Σμόλικας Φαλάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 1ος ομιλ-1η - 21-10-2017-11:30-Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 1ος ομιλ-1η - 21-10-2017-12:00-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 1ος ομιλ-1η - 21-10-2017-12:00-Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 2ος ομιλος-1η - 21-10-2017-09:30-Βοηθ. Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 2ος ομιλος-1η - 21-10-2017-09:30-Maracana Πλίτση Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων- Επιλογές - 2ος ομιλος-1η - 21-10-2017-10:00-Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 2ος ομιλ-1η - 21-10-2017-11:30-Βοηθ. Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 2ος ομιλ-1η - 21-10-2017-11:30-Maracana Πλίτση Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 2ος ομιλ-1η - 21-10-2017-12:00-Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλ-1η - 21-10-2017-11:30-Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλ-1η - 21-10-2017-12:00-Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ανθούπολη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλ-1η - 21-10-2017-12:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 7ος ομιλ-1η - 21-10-2017-09:00-Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 7ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Δεν έχει ορισθεί Ολύμπικ Ακαδημία - Αμπελόκηποι (1) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 7ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αχιλλέας Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 8ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:30-Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Λαρισαϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 8ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:30-Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 8ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:30-Γόννων Όλυμπος Γόννων - Κίσσαβος Συκουρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:30-Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:30-Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δολιχιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλ-1η - 21-10-2017-12:00-Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Προοδευτική Βερδικούσσας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Απόλλων Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Olympic Park Ολυμπικ 3 - Πελασγιώτις (2) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Λάρισας 3 - Ηρακλής Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ-1η - 21-10-2017-10:00-Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 2 - Δήμητρα Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Αγώνες της Κυριακής 22-10-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Οικονόμος Τσαριτσάνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Κίσσαβος Συκουρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δωτιέας Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Λάρισα 2012 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Βλαχογιαννίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ηρακλής Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία- Detox-6η - 22-10-2017-16:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δαμασιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ιπποκράτης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Βαμβακούς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Ζαππείου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ανθούπολη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Α.Ε.Μάνδρας 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - ΑΟ Ναρθακίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πελασγιώτις Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Δόξα Ομορφοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Κεραυνός Παραποτάμου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Προοδευτική Ανάβρας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-4η - 22-10-2017-16:00-Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος-3η - 22-10-2017-16:00-Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος-3η - 22-10-2017-16:00-Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου - Θύελλα Ελάτειας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος-3η - 22-10-2017-16:00-Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ομόνοια Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος-3η - 22-10-2017-16:00-Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Καλαρρύτες Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος-3η - 22-10-2017-16:00-Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88 - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
top