Ορισμοί Διαιτησίας

Αγώνες της Τετάρτης 29-03-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Εφήβων - 1ος ομιλος-10η - 29-03-2017-20:00-Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αβέρωφ Λάρισας ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - ΚΩΣΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Εφήβων - 2ος ομιλος-10η - 29-03-2017-16:30-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Αμπελωνιακός ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες του Σαββάτου 01-04-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Μελιβοιας Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Βουναινων Βούναινα - Αβέρωφ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Ελευθερών Ελευθεραί - Νέες Καρυές 2012 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Συκουρίου Κίσσαβος Συκουρίου - Νεάπολη Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Δεν Διεξάγεται Ηρακλής Χάλκης - Αμπελωνιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Δεν Διεξάγεται Δάφνη Γλαύκης - Όλυμπος Γόννων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Νεάπολης Α΄ Ηρακλής Λάρισας - Αναγέννηση Πουρναρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Αμπελιας Φαρσαλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - Α Ε Κιλελέρ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
A1 Κατηγορία - 1-26η - 01-04-2017-16:30-Δαμασίου Δαμασιακός - Δόξα Ραχούλας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Θεσσαλικου Α.Ε.Σ Χαραυγή - Λύκοι Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Διλοφου Φαρσαλων Άρης Διλόφου - Αναγέννηση Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Μαυροβούνι Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Διλοφου Λαρισας Μυραϊκός - Ναρθάκι Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Τοξότης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Βαμβακους Ατρόμητος Βαμβακούς - Παναγροτικός Νίκαιας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Πλατανουλιων Ηρακλής Πλατανουλιών - Ροδιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Δολιχιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Βοηθ.Γιαννουλης Δόξα Βαλανίδας - Όλυμπος Καρυάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Βιολογικού Νέας Σμύρνης Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Κεραυνός Δένδρων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 01-04-2017-16:30-Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Προοδ. Βερδικούσσας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 01-04-2017-16:30-Αετολόφου Αγιας Αετός Αετολόφου - Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο Πυρρος Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 01-04-2017-16:30-Παραποτάμου Κεραυνός Παραποτάμου - Θύελλα Ελάτειας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 01-04-2017-16:30-Γ.Μητσιμπόνα B Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Αναγέννηση Πυργετού 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 01-04-2017-16:30-Δεν Διεξάγεται Μελιβοιακός - Απόλλωνας Γαλήνης 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 1ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Ανθουπολης Ανθούπολη - Ακαδημία Αχιλλέως Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 1ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Τοξότης Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 1ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Νέας πολιτείας (Βοηθητ) Αστραπή Ν. Πολιτείας - Πελασγιώτις Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Larisa Sport Center Προμηθέας-Αμπελόκηποι - Ομόνοια - Ακαδ. Πλίτση Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Αναβάλεται Ηρακλής Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Γ.Μητσιμπόνα B Λαρισαϊκός - Διογένης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 1ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Νικαιας Παναγροτικός Νίκαιας - Αβέρωφ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 1ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Athletic Hall Τοξότης Λάρισας - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 1ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Ανθουπολης Ανθούπολη - Ακαδημία Αχιλλέως Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 1ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Νέας πολιτείας (Βοηθητ) Αστραπή Ν. Πολιτείας - Πελασγιώτις Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 4ος-10η - 01-04-2017-10:00-Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Αετός Μακρυχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 4ος-10η - 01-04-2017-10:30-Γόννων Όλυμπος Γόννων - Αναγεν.Πυργετού-Αιγάνη Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 4ος-10η - 01-04-2017-11:30-Γ.Μητσιμπόνα Α Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Ηρακλής Χάλκης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 2ος ομιλος-10η - 01-04-2017-09:30-Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Δήμητρα Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 2ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Εφήβων - 2ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Οικονομος Τσαριτσανης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 5ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (1) - Ολύμπικ Ακαδημία Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 5ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) ΑΕ Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 2ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:30-Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 2ος ομιλος-10η - 01-04-2017-11:30-Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ - Δήμητρα Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 2ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Δεν Διεξάγεται Σμόλικας Φαλάνης - Αμπελωνιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 2ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Οικονομος Τσαριτσανης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:30-Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - Δωτιέας Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Larisa Sport Center Προμηθέας (1) - Ομόνοια - Ακαδ. Πλίτση Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 3ος ομιλος-10η - 01-04-2017-12:00-Γ.Μητσιμπόνα B Λαρισαϊκός - Διογένης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 7ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Olympik Park Ολυμπικ 3 - Απόλλων Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 7ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι (2) - ΑΕ Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 7ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:30-Φαρσάλων Αναγέννηση Φαρσάλων - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 7ος ομιλος-10η - 01-04-2017-13:00-Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Πελασγιώτις (2) Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 6ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Larisa Sport Center Προμηθέας (2) - Π Ο Ελασσόνας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 6ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Καμβουνιακός Δεσκάτης - Δόξα Βλαχογιαννίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 6ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - Προοδ. Βερδικούσσας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 6ος ομιλος-10η - 01-04-2017-10:00-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Ολύμπικ Ακαδημία Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Αγώνες της Κυριακής 02-04-2017
Κατηγορία-Αγων/κήΗμ/νία - Ώρα- ΓήπεδοΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος ΒοηθόςΠαρ. Διαιτ.Γιατρός
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Αναγέννηση Καλοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Τσαριτσάνης Οικονομος Τσαριτσανης - Αστέρας Τυρνάβου 2010 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Φαρσάλων Αχιλλέας Φαρσάλων - Δωτιέας Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Τυρναβου Τύρναβος 2005 - ΠΟ Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Αστραπή Ν. Πολιτείας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Βλαχογιαννίου Δόξα Βλαχογιαννίου - Δόξα Αργυροπουλίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Α' κατηγορία - -25η - 02-04-2017-16:30-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Λάρισα 2012 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 02-04-2017-16:30-Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη Πελασγιώτις Λάρισας - Ένωσις Μελίας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 02-04-2017-16:30-Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Ομόνοια Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 02-04-2017-16:30-Στομιου Θερμαικός Στομίου - Αστήρ Ν.Περιβολίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 02-04-2017-16:30-Ραψανης Σ.Σ. Ραψάνης - Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 02-04-2017-16:30-Ανάβρας Προοδευτική Ανάβρας - Αστήρ Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 02-04-2017-16:30-Μαρμαρινης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Λαρισαϊκός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-20η - 02-04-2017-16:30-Αρμενιου Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Δόξα Ομορφοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-17η - 02-04-2017-16:30-Τερψιθέας Προμηθέας Αε Λάρισας - Α.Ε.Μανδρας 2016 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-17η - 02-04-2017-16:30-Τερψιθέας Άγιος Θωμάς - Νίκη Κρήνης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-17η - 02-04-2017-16:30-Χαλκιαδων Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Σταυραετός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-17η - 02-04-2017-16:30-Νεαπολης Β Διογένης Λάρισας - Μαχητής Τερψιθέας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-17η - 02-04-2017-16:30-Γ.Μητσιμπόνα B Μαρίνος Αντύπας - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ-17η - 02-04-2017-16:30-Ζωοδοχου Πηγης Ζωοδόχος Πηγή - Αναγέννηση Ζαππείου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-16:30-Δεν Διεξάγεται Νίκη Μιχαήλ - Ολυμπος Πυθίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-16:30-Δεν Διεξάγεται Βρυότοπος - Αναγέννηση Ευαγγελισμού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-16:30-Λιβαδιου Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου - Αστραπή Δελερίων Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-16:30-Δασοχωρίου Μύτικας Καλυβιών - Ατρόμητος Δασοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-16:30-Δρυμου Κεραυνός Δρυμού - Δευκαλίων Κρανέας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-16:30-Συκέας ΑΟ Συκέας - Εθνικός Ολύμπου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-11:00-Γ.Μητσιμπόνα Α Ιπποκράτης - Λάρισα 88 Σ Φ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Γ' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ-18η - 02-04-2017-16:30-Κουλουρίου Καλαρρύτες - Έλαφος Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-10η - 02-04-2017-09:30-Αναβάλεται Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Ακαδημια Πλιτση Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-10η - 02-04-2017-09:30-Club Βουτυριτσα Ανθούπολη - Ολύμπικ Ακαδημία Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Βοηθ.Φαρσαλων Ακαδημία Αχιλλέως - Νίκη Μιχαήλ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-10η - 02-04-2017-11:00-Club Βουτυριτσα Αστραπή Ν. Πολιτείας - Πελασγιώτις Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 1ος ομιλος-10η - 02-04-2017-11:30-Marakana Πλιτση ΑΕ Λάρισας - Αβέρωφ Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 3ος ομιλος-10η - 02-04-2017-09:30-Marakana Πλιτση Α Ε Λάρισας (Γ) - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 3ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Αμπελοκηπων Αμπελόκηποι - Τοξότης Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 3ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Χάλκης Ηρακλής Χάλκης - Παναγροτικός Νίκαιας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 3ος ομιλος-10η - 02-04-2017-13:00-Club Βουτυριτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Αβέρωφ Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-10η - 02-04-2017-09:30-Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ (2) - Φαλανιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Δεν Διεξάγεται Καμβουνιακός Δεσκάτης - Π Ο Ελασσόνας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Ζέρμα-Γαλάτου Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΕ Λάρισας 2 Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Ηρακλής Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 2ος ομιλος-10η - 02-04-2017-11:00-Larisa Sport Center Διογένης Λάρισας - ΠΟ Ελασσόνας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-10η - 02-04-2017-09:30-Larisa Sport Center Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Προμηθέας Αε Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Βερδικούσσας Προοδ. Βερδικούσσας - Αμπελωνιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Βλαχογιαννίου Δόξα Βλαχογιαννίου - Δήμητρα Γιάννουλης Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-10η - 02-04-2017-10:00-Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Δαμασιακός Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Παίδων - 4ος ομιλος-10η - 02-04-2017-12:30-Larisa Sport Center Λαρισαϊκός - Απόλλων Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
Προπαίδων - 5ος ομιλος-10η - 02-04-2017-13:00-Camp New(Εργ.Γιαν) Νίκη Μιχαήλ 2 - Απόλλων Λάρισας Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί - -
top