Αγώνες του Σαββάτου 21-10-2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ- ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Αμπελοκήπων ΑΟ Αμπελοκήπων - Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Κιλελέρ (Κυψέλης) ΑΕ Κιλελέρ - Αετός Μακρυχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Αγίων Αναργύρων Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων - Ένωσις Μελίας - Δεν έχει ορισθεί
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Γόννων Όλυμπος Γόννων - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Ελευθερών ΑΟ Ελευθερών - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Δεν Διεξάγεται Αστέρας Τυρνάβου 2010 - Νεάπολη Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Αμπελιάς Φαρσάλων Ολυμπιακός Αμπελιάς - ΑΟ Μαυροβουνίου - Δεν έχει ορισθεί
Α1' κατηγορία621-10-2017 - 16:00Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ακαδημία Τυρνάβου - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ421-10-2017 - 16:00Ροδιάς Ροδιακός - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ421-10-2017 - 16:00Καρυάς Ελασσόνας Όλυμπος Καρυάς - Κεραυνός Δένδρων - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ421-10-2017 - 16:00Δολίχης Δολιχιακός - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ421-10-2017 - 16:00Δρυμού Κεραυνός Δρυμού - Ηρακλής Πλατανουλίων - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ421-10-2017 - 16:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Ελπίς Μεσοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ421-10-2017 - 16:00Ευαγγελισμού Ελασσόνας Αναγέννηση Ευαγγελισμού - ΑΟ Συκέας - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ421-10-2017 - 16:00Νέας Πολιτείας Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Δόξα Βαλανίδας - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος321-10-2017 - 16:00Βασιλή Φαρσάλων Θύελλα Βασιλή - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος321-10-2017 - 16:00Διλόφου Λάρισας Μυραϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος321-10-2017 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Άγιος Θωμάς - Φορτούνα Κουτσοχέρου - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 1ος ομιλος321-10-2017 - 16:00Σταυρού Σταυραετός - Νίκη Κρήνης - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος321-10-2017 - 16:00Βοηθ. Γιάννουλης Μαρίνος Αντύπας - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος321-10-2017 - 16:00Δασοχωρίου Ατρόμητος Δασοχωρίου - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος321-10-2017 - 16:00Βερδικούσσας Προοδευτική Βερδικούσσας - Δευκαλίων Κρανέας - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 1ος ομιλος121-10-2017 - 09:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 1ος ομιλος121-10-2017 - 10:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 1ος ομιλος121-10-2017 - 10:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 3oς ομιλος121-10-2017 - 09:30Ελευθερών Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 3oς ομιλος121-10-2017 - 10:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 3oς ομιλος121-10-2017 - 10:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 4ος ομιλος121-10-2017 - 10:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Τύρναβος 2005 - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 4ος ομιλος121-10-2017 - 10:00Ροδιάς Ροδιακός - Σμόλικας Φαλάνης - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 4ος ομιλος121-10-2017 - 10:00Βοηθητικό Βιολογικού Πανιώνιος Νέας Σμύρνης - Φιλοκτήτης Μελιβοίας - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 1ος ομιλ121-10-2017 - 11:30Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Νίκη Μιχαήλ - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 1ος ομιλ121-10-2017 - 12:00Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 1ος ομιλ121-10-2017 - 12:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου - Αμπελωνιακός - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 2ος ομιλος121-10-2017 - 09:30Maracana Πλίτση Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 2ος ομιλος121-10-2017 - 09:30Βοηθ. Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Εφήβων- Επιλογές - 2ος ομιλος121-10-2017 - 10:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 2ος ομιλ121-10-2017 - 11:30Maracana Πλίτση Ακαδ.Πλίτση-Ομόνοια - Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 2ος ομιλ121-10-2017 - 11:30Βοηθ. Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - ΑΕ Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 2ος ομιλ121-10-2017 - 12:00Μακρυχωρίου Αετός Μακρυχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλ121-10-2017 - 11:30Αλάνα( οδο ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ) Ηρακλής Λάρισας - ΠΑΟΛ Αβέρωφ - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλ121-10-2017 - 12:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 3ος ομιλ121-10-2017 - 12:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Τοξότης Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 7ος ομιλ121-10-2017 - 09:00Φιλιππούπολης Απόλλων Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 7ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Ολύμπικ Ακαδημία - Αμπελόκηποι (1) - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 7ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Αχιλλέας Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 8ος ομιλ121-10-2017 - 10:30Καλοχωρίου Αναγέννηση Καλοχωρίου - Λαρισαϊκός - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 8ος ομιλ121-10-2017 - 10:30Μελισσοχωρίου Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 8ος ομιλ121-10-2017 - 10:30Γόννων Όλυμπος Γόννων - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλ121-10-2017 - 10:30Ελασσόνας Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλ121-10-2017 - 10:30Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") Δόξα Βλαχογιαννίου - Δολιχιακός - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 4ος ομιλ121-10-2017 - 12:00Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου Ακαδημία Τυρνάβου 2 - Προοδευτική Βερδικούσσας - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Αμπελοκήπων Αμπελόκηποι (2) - Απόλλων Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης 2 - Ολύμπικ Ακαδημία 2 - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 5ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Club Βουτυρίτσα Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - Νίκη Μιχαήλ 2 - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Λάρισας 3 - Ηρακλής Λάρισας 2 - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Αβέρωφ ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 - Ατρόμητοι-θύελλα (3) - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ ΑΕ Λάρισας 2 - Δήμητρα Γιάννουλης - Δεν έχει ορισθεί
Προπαίδων- Επιλογές - 6ος ομιλ121-10-2017 - 10:00Olympic Park Ολυμπικ 3 - Πελασγιώτις (2) - Δεν έχει ορισθεί
Αγώνες της Κυριακής 22-10-2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΓ/ΚΗΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ- ΩΡΑΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΙ
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Αργυροπουλίου Δόξα Αργυροπουλίου - Κίσσαβος Συκουρίου - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Νέας Πολιτείας Αστραπή Ν. Πολιτείας - Ηρακλής Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Ελασσόνας ΠΟ Ελασσόνας - Δωτιέας Αγιάς - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Γιάννουλης Δήμητρα Γιάννουλης - Δαμασιακός - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Αμυγδαλέας Αετός Αμυγδαλέας - Λάρισα 2012 - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Φαλάνης Σμόλικας Φαλάνης - Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Βουναίνων ΑΕ Βουναίνων - Δόξα Βλαχογιαννίου - Δεν έχει ορισθεί
Α' κατηγορία- Detox622-10-2017 - 16:00Τυρνάβου Τύρναβος 2005 - Φαλανιακός - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Μαυροβουνίου Α.Ε.Σ. Χαραυγή - Ανθούπολη - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Ραχούλας Δόξα Ραχούλας - Αναγέννηση Φαρσάλων - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Βοηθ. Φαρσάλων Ακαδημία Αχιλλέως - Α.Ε.Μάνδρας 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") Παναγροτικός Νίκαιας - Ατρόμητος Βαμβακούς - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Διλόφου Φαρσάλων Άρης Διλόφου - ΑΟ Ναρθακίου - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Υπέρειας Δόξα Υπέρειας - Αναγέννηση Ζαππείου - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Κοιλάδας Προμηθέας ΑΕ Λάρισας - Ιπποκράτης - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Μαρμαρίνης Χείμαρρος Μαρμαρίνης - Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Γλαύκης Δάφνη Γλαύκης - Προοδευτική Ανάβρας - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Γ.Μητσιμπόνα Β΄ Πελασγιώτις Λάρισας - Αστήρ Ν.Περιβολίου - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Χειμαδίου Ολυμπιακός Χειμαδίου - Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Ραψάνης Σ.Σ. Ραψάνης - Δόξα Ομορφοχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Κουλουρίου Άρης Κουλουρίου - Αναγέννηση Πουρναρίου - Δεν έχει ορισθεί
Β' κατηγορία - 3ος ΟΜΙΛΟΣ422-10-2017 - 16:00Στομίου Θερμαϊκός Στομίου - Κεραυνός Παραποτάμου - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 2ος ομιλος322-10-2017 - 16:00Καλυβίων Μύτικας Καλυβίων - Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος322-10-2017 - 16:00Αετολόφου Αγιάς Αετός Αετολόφου - Θύελλα Ελάτειας - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος322-10-2017 - 16:00Γαλήνης Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ομόνοια Λάρισας - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος322-10-2017 - 16:00Νεάπολης Β' Διογένης Λάρισας - Καλαρρύτες - Δεν έχει ορισθεί
Γ' κατηγορία - 3ος ομιλος322-10-2017 - 16:00Ανθούπολης Σ.Φ. Λάρισα '88 - Αναγέννηση Δ.Αρμενίου - Δεν έχει ορισθεί
top