Ομάδες

Α/ΑΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1Α Ε ΚιλελέρA1 Κατηγορία(1)ΚιλελερΔεν έχει ορισθεί
2Α Ε ΚιλελέρΚύπελλο()ΚιλελερΔεν έχει ορισθεί
3Α Ε Λάρισας (Γ)Παίδων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
4Α.Ε.Μανδρας 2016Γ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΚουτσοχειρουΔεν έχει ορισθεί
5Α.Ε.Σ ΧαραυγήΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΘεσσαλικουΔεν έχει ορισθεί
6Α.Σ Βορειοηπειρωτων Ο ΠυρροςΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
7Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
8Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΠαίδων(4ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
9Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΕφήβων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
10Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΠροπαίδων(4ος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
11Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΠροπαίδων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
12Αβέρωφ ΛάρισαςA1 Κατηγορία(1)ΑβερωφΔεν έχει ορισθεί
13Αβέρωφ ΛάρισαςΚύπελλο()ΑβερωφΔεν έχει ορισθεί
14Αβέρωφ ΛάρισαςΠαίδων(1ος ομιλος)ΑβερωφΔεν έχει ορισθεί
15Αβέρωφ ΛάρισαςΕφήβων(1ος ομιλος)ΑβερωφΔεν έχει ορισθεί
16Αβέρωφ ΛάρισαςΠροπαίδων(1ος ομιλος)ΑβερωφΔεν έχει ορισθεί
17Αβέρωφ Λάρισας 2Παίδων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
18Αβέρωφ Λάρισας 2Προπαίδων(5ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
19Άγιος Γεώργιος ΦαρσάλωνΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Αγ.Γεωργιος ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
20Άγιος ΘωμάςΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Γ.Μητσιμπόνα BΔεν έχει ορισθεί
21ΑΕ ΛάρισαςΠαίδων(1ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
22ΑΕ ΛάρισαςΠροπαίδων(5ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
23ΑΕ Λάρισας 2Παίδων(2ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
24ΑΕ Λάρισας 2Προπαίδων(7ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
25Αετός ΑετολόφουΚύπελλο()Αετολόφου ΑγιαςΔεν έχει ορισθεί
26Αετός ΑετολόφουΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Αετολόφου ΑγιαςΔεν έχει ορισθεί
27Αετός ΑμυγδαλέαςΑ' κατηγορία()ΑμυγδαλέαςΔεν έχει ορισθεί
28Αετός ΑμυγδαλέαςΚύπελλο()ΑμυγδαλέαςΔεν έχει ορισθεί
29Αετός ΜακρυχωρίουΑ' κατηγορία()ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
30Αετός ΜακρυχωρίουΚύπελλο()ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
31Αετός ΜακρυχωρίουΠαίδων(3ος ομιλος)ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
32Αετός ΜακρυχωρίουΠροπαίδων(4ος)ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
33Ακαδημία ΑχιλλέωςΚύπελλο()Βοηθ.ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
34Ακαδημία ΑχιλλέωςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Βοηθ.ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
35Ακαδημία ΑχιλλέωςΠαίδων(1ος ομιλος)Βοηθ.ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
36Ακαδημία ΑχιλλέωςΕφήβων(1ος ομιλος)Βοηθ.ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
37Ακαδημία ΑχιλλέωςΠροπαίδων(1ος ομιλος)Βοηθ.ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
38Ακαδημια ΠλιτσηΠαίδων(1ος ομιλος)Marakana ΠλιτσηΔεν έχει ορισθεί
39Ακαδημία ΤυρνάβουΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Ζέρμα-ΓαλάτουΔεν έχει ορισθεί
40Ακαδημία ΤυρνάβουΠαίδων(2ος ομιλος)Ζέρμα-ΓαλάτουΔεν έχει ορισθεί
41Ακαδημία ΤυρνάβουΕφήβων(2ος ομιλος)Ζέρμα-ΓαλάτουΔεν έχει ορισθεί
42Ακαδημία ΤυρνάβουΠροπαίδων(2ος ομιλος)Ζέρμα-ΓαλάτουΔεν έχει ορισθεί
43Ακαδημία ΤυρνάβουΠροπαίδων(6ος ομιλος)Ζέρμα-ΓαλάτουΔεν έχει ορισθεί
44ΑμπελόκηποιΚύπελλο()ΑμπελοκηπωνΔεν έχει ορισθεί
45ΑμπελόκηποιΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑμπελοκηπωνΔεν έχει ορισθεί
46ΑμπελόκηποιΠαίδων(3ος ομιλος)ΑμπελοκηπωνΔεν έχει ορισθεί
47Αμπελόκηποι (1)Προπαίδων(5ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
48Αμπελόκηποι (2)Προπαίδων(7ος ομιλος)ΑμπελοκηπωνΔεν έχει ορισθεί
49ΑμπελωνιακόςA1 Κατηγορία(1)ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
50ΑμπελωνιακόςΚύπελλο()ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
51ΑμπελωνιακόςΠαίδων(4ος ομιλος)ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
52ΑμπελωνιακόςΕφήβων(2ος ομιλος)ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
53ΑμπελωνιακόςΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
54Αναγεν.Πυργετού-ΑιγάνηΠροπαίδων(4ος)ΠυργετουΔεν έχει ορισθεί
55Αναγέννηση Δ.ΑρμενίουΚύπελλο()ΑρμενιουΔεν έχει ορισθεί
56Αναγέννηση Δ.ΑρμενίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑρμενιουΔεν έχει ορισθεί
57Αναγέννηση Ευαγγελισμού Γ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Ευαγγελισμού Ελ.Δεν έχει ορισθεί
58Αναγέννηση ΖαππείουΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΖαππειουΔεν έχει ορισθεί
59Αναγέννηση ΚαλοχωρίουΑ' κατηγορία()ΚαλοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
60Αναγέννηση ΚαλοχωρίουΚύπελλο()ΚαλοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
61Αναγέννηση ΠουρναρίουA1 Κατηγορία(1)ΠουρναρίουΔεν έχει ορισθεί
62Αναγέννηση ΠουρναρίουΚύπελλο()ΠουρναρίουΔεν έχει ορισθεί
63Αναγέννηση Πυργετού 2016Γ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΠυργετουΔεν έχει ορισθεί
64Αναγέννηση ΦαρσάλωνΚύπελλο()ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
65Αναγέννηση ΦαρσάλωνΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
66Αναγέννηση ΦαρσάλωνΠροπαίδων(7ος ομιλος)ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
67ΑνθούποληΚύπελλο()ΑνθουποληςΔεν έχει ορισθεί
68ΑνθούποληΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑνθουποληςΔεν έχει ορισθεί
69ΑνθούποληΠαίδων(1ος ομιλος)ΑνθουποληςΔεν έχει ορισθεί
70ΑνθούποληΕφήβων(1ος ομιλος)ΑνθουποληςΔεν έχει ορισθεί
71ΑνθούποληΠροπαίδων(1ος ομιλος)ΑνθουποληςΔεν έχει ορισθεί
72ΑΟ ΣυκέαςΚύπελλο()ΣυκέαςΔεν έχει ορισθεί
73ΑΟ ΣυκέαςΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΣυκέαςΔεν έχει ορισθεί
74Απόλλων ΛάρισαςΠαίδων(4ος ομιλος)ΦιλιππούποληςΔεν έχει ορισθεί
75Απόλλων ΛάρισαςΠροπαίδων(5ος ομιλος)ΦιλιππούποληςΔεν έχει ορισθεί
76Απόλλων Λάρισας 2Προπαίδων(7ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
77Απόλλωνας Γαλήνης 2016Κύπελλο()ΓλαύκηςΔεν έχει ορισθεί
78Απόλλωνας Γαλήνης 2016Γ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΓλαύκηςΔεν έχει ορισθεί
79Άρης ΔιλόφουΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Διλοφου ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
80Άρης ΚουλουρίουΚύπελλο()ΚουλουρίουΔεν έχει ορισθεί
81Άρης ΚουλουρίουΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΚουλουρίουΔεν έχει ορισθεί
82Αστέρας Τυρνάβου 2010Α' κατηγορία()ΤυρναβουΔεν έχει ορισθεί
83Αστέρας Τυρνάβου 2010Κύπελλο()ΤυρναβουΔεν έχει ορισθεί
84Αστήρ ΜελισσοχωρίουΚύπελλο()ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
85Αστήρ ΜελισσοχωρίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
86Αστήρ ΜελισσοχωρίουΕφήβων(3ος ομιλος)ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
87Αστήρ ΜελισσοχωρίουΠροπαίδων(3ος ομιλος)ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
88Αστήρ Ν.ΠεριβολίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Ν.ΠεριβολιουΔεν έχει ορισθεί
89Αστραπή ΔελερίωνΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔελερίωνΔεν έχει ορισθεί
90Αστραπή Ν. ΠολιτείαςΑ' κατηγορία()Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
91Αστραπή Ν. ΠολιτείαςΚύπελλο()Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
92Αστραπή Ν. ΠολιτείαςΠαίδων(1ος ομιλος)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
93Αστραπή Ν. ΠολιτείαςΕφήβων(1ος ομιλος)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
94Αστραπή Ν. ΠολιτείαςΠροπαίδων(1ος ομιλος)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
95Αστραπή Ν. Πολιτείας 2Παίδων(3ος ομιλος)Βοηθ. Νεας ΠολιτειαςΔεν έχει ορισθεί
96Αστραπή Ν. Πολιτείας 2Προπαίδων(7ος ομιλος)Βοηθ. Νεας ΠολιτειαςΔεν έχει ορισθεί
97Ατρόμητοι-θύελλα (3)Προπαίδων(7ος ομιλος)Club ΒουτυριτσαΔεν έχει ορισθεί
98Ατρόμητοι/Θύελλα ΛάρισαςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΘεσσαλικουΔεν έχει ορισθεί
99Ατρόμητοι/Θύελλα ΛάρισαςΠαίδων(1ος ομιλος)ΘεσσαλικουΔεν έχει ορισθεί
100Ατρόμητοι/Θύελλα ΛάρισαςΕφήβων(1ος ομιλος)ΘεσσαλικουΔεν έχει ορισθεί
101Ατρόμητοι/Θύελλα ΛάρισαςΠροπαίδων(1ος ομιλος)ΘεσσαλικουΔεν έχει ορισθεί
102Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2Παίδων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
103Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2Προπαίδων(5ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
104Ατρόμητος Αγίων ΑναργύρωνA1 Κατηγορία(1)Αγίων ΑναργύρωνΔεν έχει ορισθεί
105Ατρόμητος Αγίων ΑναργύρωνΚύπελλο()Αγίων ΑναργύρωνΔεν έχει ορισθεί
106Ατρόμητος ΒαμβακούςΚύπελλο()ΒαμβακουςΔεν έχει ορισθεί
107Ατρόμητος ΒαμβακούςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΒαμβακουςΔεν έχει ορισθεί
108Ατρόμητος ΔασοχωρίουΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔασοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
109Αχιλλέας ΦαρσάλωνΑ' κατηγορία()ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
110Αχιλλέας ΦαρσάλωνΚύπελλο()ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
111ΒούναιναA1 Κατηγορία(1)ΒουναινωνΔεν έχει ορισθεί
112ΒούναιναΚύπελλο()ΒουναινωνΔεν έχει ορισθεί
113ΒρυότοποςΚύπελλο()ΒρυοτοπουΔεν έχει ορισθεί
114ΒρυότοποςΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΒρυοτοπουΔεν έχει ορισθεί
115Γεωργάκης Ολύμπιος ΛιβαδίουΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΛιβαδιουΔεν έχει ορισθεί
116ΔαμασιακόςA1 Κατηγορία(1)ΔαμασίουΔεν έχει ορισθεί
117ΔαμασιακόςΚύπελλο()ΔαμασίουΔεν έχει ορισθεί
118ΔαμασιακόςΠαίδων(4ος ομιλος)ΔαμασίουΔεν έχει ορισθεί
119ΔαμασιακόςΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΔαμασίουΔεν έχει ορισθεί
120Δαμασιακός-ΒλαχογιάννιΕφήβων(2ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
121Δάφνη ΓλαύκηςA1 Κατηγορία(1)ΓλαύκηςΔεν έχει ορισθεί
122Δευκαλίων ΚρανέαςΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Κρανεας ΕλασσοναςΔεν έχει ορισθεί
123Δήμητρα ΓιάννουληςΑ' κατηγορία()ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
124Δήμητρα ΓιάννουληςΚύπελλο()ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
125Δήμητρα ΓιάννουληςΠαίδων(4ος ομιλος)ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
126Δήμητρα ΓιάννουληςΕφήβων(2ος ομιλος)ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
127Δήμητρα ΓιάννουληςΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
128Δήμητρα Γιάννουλης 2Προπαίδων(6ος ομιλος)ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
129Διογένης ΛάρισαςΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Νεαπολης ΒΔεν έχει ορισθεί
130Διογένης ΛάρισαςΠαίδων(2ος ομιλος)Νεαπολης ΒΔεν έχει ορισθεί
131Διογένης ΛάρισαςΕφήβων(3ος ομιλος)Νεαπολης ΒΔεν έχει ορισθεί
132Διογένης ΛάρισαςΠροπαίδων(3ος ομιλος)Νεαπολης ΒΔεν έχει ορισθεί
133ΔολιχιακόςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔολίχηςΔεν έχει ορισθεί
134Δόξα ΑργυροπουλίουΑ' κατηγορία()ΑργυροπουλίουΔεν έχει ορισθεί
135Δόξα ΑργυροπουλίουΚύπελλο()ΑργυροπουλίουΔεν έχει ορισθεί
136Δόξα ΑργυροπουλίουΠαίδων(4ος ομιλος)ΑργυροπουλίουΔεν έχει ορισθεί
137Δόξα ΒαλανίδαςΚύπελλο()Βοηθ.ΓιαννουληςΔεν έχει ορισθεί
138Δόξα ΒαλανίδαςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Βοηθ.ΓιαννουληςΔεν έχει ορισθεί
139Δόξα ΒλαχογιαννίουΑ' κατηγορία()ΒλαχογιαννίουΔεν έχει ορισθεί
140Δόξα ΒλαχογιαννίουΚύπελλο()ΒλαχογιαννίουΔεν έχει ορισθεί
141Δόξα ΒλαχογιαννίουΠαίδων(4ος ομιλος)ΒλαχογιαννίουΔεν έχει ορισθεί
142Δόξα ΒλαχογιαννίουΠροπαίδων(6ος ομιλος)ΒλαχογιαννίουΔεν έχει ορισθεί
143Δόξα ΟμορφοχωρίουΚύπελλο()ΟμορφοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
144Δόξα ΟμορφοχωρίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΟμορφοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
145Δόξα ΡαχούλαςA1 Κατηγορία(1)ΡαχούλαςΔεν έχει ορισθεί
146Δόξα ΡαχούλαςΚύπελλο()ΡαχούλαςΔεν έχει ορισθεί
147Δόξα ΥπέρειαςΚύπελλο()ΥπέρειαςΔεν έχει ορισθεί
148Δόξα ΥπέρειαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΥπέρειαςΔεν έχει ορισθεί
149Δωτιέας ΑγιάςΑ' κατηγορία()ΑγιαςΔεν έχει ορισθεί
150Δωτιέας ΑγιάςΚύπελλο()ΑγιαςΔεν έχει ορισθεί
151Δωτιέας ΑγιάςΕφήβων(3ος ομιλος)ΑγιαςΔεν έχει ορισθεί
152Δωτιέας ΑγιάςΠροπαίδων(3ος ομιλος)ΑγιαςΔεν έχει ορισθεί
153Εθνικός ΟλύμπουΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
154Έλαφος ΑγιάςΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Ελαφου ΑγιαςΔεν έχει ορισθεί
155ΕλευθεραίA1 Κατηγορία(1)ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
156ΕλευθεραίΚύπελλο()ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
157Ελπίς ΜεσοχωρίουΚύπελλο()ΜεσοχωριουΔεν έχει ορισθεί
158Ελπίς ΜεσοχωρίουΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜεσοχωριουΔεν έχει ορισθεί
159Ένωσις ΜελίαςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜελιαςΔεν έχει ορισθεί
160Ζωοδόχος ΠηγήΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Ζωοδοχου ΠηγηςΔεν έχει ορισθεί
161Ηρακλής ΛάρισαςA1 Κατηγορία(1)Νεάπολης Α΄Δεν έχει ορισθεί
162Ηρακλής ΛάρισαςΚύπελλο()Νεάπολης Α΄Δεν έχει ορισθεί
163Ηρακλής ΛάρισαςΠαίδων(2ος ομιλος)Νεάπολης Α΄Δεν έχει ορισθεί
164Ηρακλής ΛάρισαςΕφήβων(3ος ομιλος)Νεάπολης Α΄Δεν έχει ορισθεί
165Ηρακλής ΛάρισαςΠροπαίδων(3ος ομιλος)Νεάπολης Α΄Δεν έχει ορισθεί
166Ηρακλής ΠλατανουλιώνΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΠλατανουλιωνΔεν έχει ορισθεί
167Ηρακλής ΧάλκηςA1 Κατηγορία(1)ΧάλκηςΔεν έχει ορισθεί
168Ηρακλής ΧάλκηςΠαίδων(3ος ομιλος)ΧάλκηςΔεν έχει ορισθεί
169Ηρακλής ΧάλκηςΠροπαίδων(4ος)ΧάλκηςΔεν έχει ορισθεί
170Θερμαικός ΣτομίουΚύπελλο()ΣτομιουΔεν έχει ορισθεί
171Θερμαικός ΣτομίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΣτομιουΔεν έχει ορισθεί
172Θύελλα ΕλάτειαςΚύπελλο()Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα)Δεν έχει ορισθεί
173Θύελλα ΕλάτειαςΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Ελατειας (Στέλιου Ζιάκα)Δεν έχει ορισθεί
174Θύελλα Μεγ. ΕλευθεροχωρίουΚύπελλο()Μεγ. ΕλευθεροχωρίουΔεν έχει ορισθεί
175Θύελλα Μεγ. ΕλευθεροχωρίουΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Μεγ. ΕλευθεροχωρίουΔεν έχει ορισθεί
176ΙπποκράτηςΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Γ.Μητσιμπόνα ΑΔεν έχει ορισθεί
177ΙπποκράτηςΠροπαίδων(4ος)Γ.Μητσιμπόνα ΑΔεν έχει ορισθεί
178ΚαλαρρύτεςΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΚουλουρίουΔεν έχει ορισθεί
179Καμβουνιακός ΔεσκάτηςΠαίδων(2ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
180Καμβουνιακός ΔεσκάτηςΠροπαίδων(6ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
181Κεραυνός ΔένδρωνΚύπελλο()ΔένδρωνΔεν έχει ορισθεί
182Κεραυνός ΔένδρωνΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔένδρωνΔεν έχει ορισθεί
183Κεραυνός ΔρυμούΚύπελλο()ΔρυμουΔεν έχει ορισθεί
184Κεραυνός ΔρυμούΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔρυμουΔεν έχει ορισθεί
185Κεραυνός ΠαραποτάμουΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΠαραποτάμουΔεν έχει ορισθεί
186Κίσσαβος ΣυκουρίουA1 Κατηγορία(1)ΣυκουρίουΔεν έχει ορισθεί
187Κίσσαβος ΣυκουρίουΚύπελλο()ΣυκουρίουΔεν έχει ορισθεί
188Κίσσαβος ΣυκουρίουΠροπαίδων(4ος)ΣυκουρίουΔεν έχει ορισθεί
189Λάρισα 2012Α' κατηγορία()Γ.Μητσιμπόνα ΑΔεν έχει ορισθεί
190Λάρισα 2012Κύπελλο()Γ.Μητσιμπόνα ΑΔεν έχει ορισθεί
191Λάρισα 88 Σ ΦΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑνθουποληςΔεν έχει ορισθεί
192ΛαρισαϊκόςΚύπελλο()Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
193ΛαρισαϊκόςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
194ΛαρισαϊκόςΠαίδων(4ος ομιλος)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
195ΛαρισαϊκόςΕφήβων(3ος ομιλος)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
196ΛαρισαϊκόςΠροπαίδων(3ος ομιλος)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
197Λύκοι ΛάρισαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Νεαπολης ΒΔεν έχει ορισθεί
198Μ.Αλέξανδρος ΧαλκιάδωνΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΧαλκιαδωνΔεν έχει ορισθεί
199Μαρίνος ΑντύπαςΚύπελλο()Γ.Μητσιμπόνα BΔεν έχει ορισθεί
200Μαρίνος ΑντύπαςΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Γ.Μητσιμπόνα BΔεν έχει ορισθεί
201ΜαυροβούνιΚύπελλο()ΜαυροβουνίουΔεν έχει ορισθεί
202ΜαυροβούνιΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜαυροβουνίουΔεν έχει ορισθεί
203Μαχητής ΤερψιθέαςΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΤερψιθέαςΔεν έχει ορισθεί
204ΜελιβοιακόςΓ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜελιβοιαςΔεν έχει ορισθεί
205ΜυραϊκόςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Διλοφου ΛαρισαςΔεν έχει ορισθεί
206Μύτικας ΚαλυβιώνΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔασοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
207ΝαρθάκιΚύπελλο()ΝαρθακίουΔεν έχει ορισθεί
208ΝαρθάκιΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΝαρθακίουΔεν έχει ορισθεί
209Νεάπολη ΛάρισαςA1 Κατηγορία(1)Νεάπολης Α΄Δεν έχει ορισθεί
210Νεάπολη ΛάρισαςΚύπελλο()Νεάπολης Α΄Δεν έχει ορισθεί
211Νέες Καρυές 2012 A1 Κατηγορία(1)Νέων ΚαρυώνΔεν έχει ορισθεί
212Νέες Καρυές 2012 Κύπελλο()Νέων ΚαρυώνΔεν έχει ορισθεί
213Νίκη ΚρήνηςΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΚρηνηςΔεν έχει ορισθεί
214Νίκη ΜιχαήλΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΠλατανουλιωνΔεν έχει ορισθεί
215Νίκη ΜιχαήλΠαίδων(1ος ομιλος)ΠλατανουλιωνΔεν έχει ορισθεί
216Νίκη ΜιχαήλΕφήβων(2ος ομιλος)ΠλατανουλιωνΔεν έχει ορισθεί
217Νίκη ΜιχαήλΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΠλατανουλιωνΔεν έχει ορισθεί
218Νίκη Μιχαήλ (2)Παίδων(2ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
219Νίκη Μιχαήλ 2Προπαίδων(5ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
220Οικονομος ΤσαριτσανηςΑ' κατηγορία()ΤσαριτσάνηςΔεν έχει ορισθεί
221Οικονομος ΤσαριτσανηςΚύπελλο()ΤσαριτσάνηςΔεν έχει ορισθεί
222Οικονομος ΤσαριτσανηςΕφήβων(2ος ομιλος)ΤσαριτσάνηςΔεν έχει ορισθεί
223Οικονομος ΤσαριτσανηςΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΤσαριτσάνηςΔεν έχει ορισθεί
224Ολυμπιακός ΑμπελιάςA1 Κατηγορία(1)Αμπελιας ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
225Ολυμπιακός ΑμπελιάςΚύπελλο()Αμπελιας ΦαρσαλωνΔεν έχει ορισθεί
226Ολυμπιακός ΧειμαδίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΧειμαδίουΔεν έχει ορισθεί
227Ολυμπικ 3Προπαίδων(7ος ομιλος)Olympik ParkΔεν έχει ορισθεί
228Ολύμπικ ΑκαδημίαΠαίδων(1ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
229Ολύμπικ Ακαδημία Προπαίδων(5ος ομιλος)Olympik ParkΔεν έχει ορισθεί
230Ολύμπικ ΑκαδημίαΠροπαίδων(6ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
231Όλυμπος ΓόννωνA1 Κατηγορία(1)ΓόννωνΔεν έχει ορισθεί
232Όλυμπος ΓόννωνΚύπελλο()ΓόννωνΔεν έχει ορισθεί
233Όλυμπος ΓόννωνΠροπαίδων(4ος)ΓόννωνΔεν έχει ορισθεί
234Όλυμπος ΚαρυάςΚύπελλο()Καρυας ΕλασσοναςΔεν έχει ορισθεί
235Όλυμπος ΚαρυάςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Καρυας ΕλασσοναςΔεν έχει ορισθεί
236Ολυμπος ΠυθίουΓ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔολίχηςΔεν έχει ορισθεί
237ΟμόνοιαΚύπελλο()Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
238ΟμόνοιαΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
239Ομόνοια - Ακαδ. ΠλίτσηΕφήβων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
240Ομόνοια - Ακαδ. ΠλίτσηΠροπαίδων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
241Π Ο Ελασσόνας 2Παίδων(2ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
242Π Ο Ελασσόνας 2Προπαίδων(6ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
243Παναγροτικός ΝίκαιαςΚύπελλο()ΝικαιαςΔεν έχει ορισθεί
244Παναγροτικός ΝίκαιαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΝικαιαςΔεν έχει ορισθεί
245Παναγροτικός ΝίκαιαςΠαίδων(3ος ομιλος)ΝικαιαςΔεν έχει ορισθεί
246Παναγροτικός ΝίκαιαςΕφήβων(1ος ομιλος)ΝικαιαςΔεν έχει ορισθεί
247Παναγροτικός ΝίκαιαςΠροπαίδων(1ος ομιλος)ΝικαιαςΔεν έχει ορισθεί
248Πανιώνιος Νέας ΣμύρνηςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
249Πελασγιώτις (2)Προπαίδων(7ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
250Πελασγιώτις ΛάρισαςΚύπελλο()Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
251Πελασγιώτις ΛάρισαςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
252Πελασγιώτις ΛάρισαςΠαίδων(1ος ομιλος)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
253Πελασγιώτις ΛάρισαςΕφήβων(1ος ομιλος)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
254Πελασγιώτις ΛάρισαςΠροπαίδων(1ος ομιλος)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
255ΠΟ ΕλασσόναςΑ' κατηγορία()ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
256ΠΟ ΕλασσόναςΚύπελλο()ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
257ΠΟ ΕλασσόναςΠαίδων(2ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
258ΠΟ ΕλασσόναςΕφήβων(2ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
259ΠΟ ΕλασσόναςΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
260Προμηθέας (1)Προπαίδων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
261Προμηθέας (2)Προπαίδων(6ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
262Προμηθέας Αε ΛάρισαςΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Γ.Μητσιμπονα ΓΔεν έχει ορισθεί
263Προμηθέας Αε ΛάρισαςΠαίδων(4ος ομιλος)Γ.Μητσιμπονα ΓΔεν έχει ορισθεί
264Προμηθέας-ΑμπελόκηποιΕφήβων(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
265Προοδ. ΒερδικούσσαςΚύπελλο()ΒερδικούσσαςΔεν έχει ορισθεί
266Προοδ. ΒερδικούσσαςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΒερδικούσσαςΔεν έχει ορισθεί
267Προοδ. ΒερδικούσσαςΠαίδων(4ος ομιλος)ΒερδικούσσαςΔεν έχει ορισθεί
268Προοδ. ΒερδικούσσαςΠροπαίδων(6ος ομιλος)ΒερδικούσσαςΔεν έχει ορισθεί
269Προοδευτική ΑνάβραςΚύπελλο()ΑνάβραςΔεν έχει ορισθεί
270Προοδευτική ΑνάβραςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑνάβραςΔεν έχει ορισθεί
271ΡοδιακόςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΡοδιαςΔεν έχει ορισθεί
272Σ.Σ. ΡαψάνηςΚύπελλο()ΡαψανηςΔεν έχει ορισθεί
273Σ.Σ. ΡαψάνηςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΡαψανηςΔεν έχει ορισθεί
274Σμόλικας ΦαλάνηςΑ' κατηγορία()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
275Σμόλικας ΦαλάνηςΚύπελλο()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
276Σμόλικας ΦαλάνηςΠαίδων(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
277Σμόλικας ΦαλάνηςΕφήβων(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
278Σμόλικας ΦαλάνηςΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
279ΣταυραετόςΓ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΣταυρουΔεν έχει ορισθεί
280Τοξότης ΛάρισαςΚύπελλο()Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
281Τοξότης ΛάρισαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
282Τοξότης ΛάρισαςΠαίδων(3ος ομιλος)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
283Τοξότης ΛάρισαςΕφήβων(1ος ομιλος)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
284Τοξότης ΛάρισαςΠροπαίδων(1ος ομιλος)Κουκουλίτσιου-ΜουσιάρηΔεν έχει ορισθεί
285Τύρναβος 2005 Α' κατηγορία()ΤυρναβουΔεν έχει ορισθεί
286Τύρναβος 2005 Κύπελλο()ΤυρναβουΔεν έχει ορισθεί
287ΦαλανιακόςΑ' κατηγορία()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
288ΦαλανιακόςΚύπελλο()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
289ΦαλανιακόςΠαίδων(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
290ΦαλανιακόςΕφήβων(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
291ΦαλανιακόςΠροπαίδων(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
292Φιλοκτήτης ΜελιβοίαςA1 Κατηγορία(1)ΜελιβοιαςΔεν έχει ορισθεί
293Φιλοκτήτης ΜελιβοίαςΚύπελλο()ΜελιβοιαςΔεν έχει ορισθεί
294Χείμαρρος ΜαρμαρίνηςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜαρμαρινηςΔεν έχει ορισθεί
top