Ομάδες

Α/ΑΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑΔΕΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ
1Α.Ε.Μάνδρας 2016Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΚοιλάδαςΔεν έχει ορισθεί
2Α.Ε.Σ. ΧαραυγήΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜαυροβουνίουΔεν έχει ορισθεί
3Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"Κύπελλο()ΓαλήνηςΔεν έχει ορισθεί
4Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΓαλήνηςΔεν έχει ορισθεί
5Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
6Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΠαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
7Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΕφήβων(2ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
8Α.Σ.Μπαράζ ΠηνειόςΠροπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
9Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
10Άγιος Γεώργιος ΦαρσάλωνΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)Αγ.Γεωργίου ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
11Άγιος ΘωμάςΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Β΄Δεν έχει ορισθεί
12ΑΕ ΒουναίνωνΑ' κατηγορία- Detox()ΒουναίνωνΔεν έχει ορισθεί
13ΑΕ ΒουναίνωνΚύπελλο()ΒουναίνωνΔεν έχει ορισθεί
14ΑΕ ΚιλελέρA1 Κατηγορία()Κιλελέρ (Κυψέλης)Δεν έχει ορισθεί
15ΑΕ ΚιλελέρΚύπελλο()Κιλελέρ (Κυψέλης)Δεν έχει ορισθεί
16ΑΕ ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
17ΑΕ ΛάρισαςΕφήβων(2ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
18ΑΕ ΛάρισαςΠροπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
19ΑΕ Λάρισας 2Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
20ΑΕ Λάρισας 2Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
21ΑΕ Λάρισας 3Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)Γ.Μητσιμπόνα Γ΄Δεν έχει ορισθεί
22Αετός ΑετολόφουΓ' κατηγορία(3ος ομιλος)Αετολόφου ΑγιάςΔεν έχει ορισθεί
23Αετός ΑμυγδαλέαςΑ' κατηγορία- Detox()ΑμυγδαλέαςΔεν έχει ορισθεί
24Αετός ΑμυγδαλέαςΚύπελλο()ΑμυγδαλέαςΔεν έχει ορισθεί
25Αετός ΜακρυχωρίουA1 Κατηγορία()ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
26Αετός ΜακρυχωρίουΚύπελλο()ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
27Αετός ΜακρυχωρίουΠαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
28Αετός ΜακρυχωρίουΕφήβων(2ος ομιλος)ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
29Αετός ΜακρυχωρίουΠροπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)ΜακρυχωρίουΔεν έχει ορισθεί
30Ακαδημία ΑχιλλέωςΚύπελλο()Βοηθ. ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
31Ακαδημία ΑχιλλέωςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Βοηθ. ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
32Ακαδημία ΑχιλλέωςΠροπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος)Βοηθ. ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
33Ακαδημία Αχιλλέως ΦαρσάλωνΠαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Βοηθ. ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
34Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕΠαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
35Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕΕφήβων(1ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
36Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕΠροπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
37Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕΠροπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
38Ακαδημία Ποδοσφαίρου ΕλασσόναςΚύπελλο()ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
39Ακαδημία Ποδοσφαίρου ΕλασσόναςΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
40Ακαδημία ΤυρνάβουA1 Κατηγορία()Δεν έχει ορισθεί
41Ακαδημία ΤυρνάβουΚύπελλο()Δεν έχει ορισθεί
42Ακαδημία ΤυρνάβουΠαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Δεν έχει ορισθεί
43Ακαδημία ΤυρνάβουΕφήβων(1ος ομιλος)Δεν έχει ορισθεί
44Ακαδημία ΤυρνάβουΠροπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Δεν έχει ορισθεί
45Ακαδημία Τυρνάβου 2Προπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)Δεν έχει ορισθεί
46Αμπελόκηποι (1)Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
47Αμπελόκηποι (2)Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)ΑμπελοκήπωνΔεν έχει ορισθεί
48ΑμπελωνιακόςA1 Κατηγορία()ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
49ΑμπελωνιακόςΠαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
50ΑμπελωνιακόςΕφήβων(1ος ομιλος)ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
51ΑμπελωνιακόςΠροπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
52ΑμπελωνιακόςΚύπελλο()ΑμπελώνοςΔεν έχει ορισθεί
53Αναγέννηση Δ.ΑρμενίουΚύπελλο()ΑρμενίουΔεν έχει ορισθεί
54Αναγέννηση Δ.ΑρμενίουΓ' κατηγορία(3ος ομιλος)ΑρμενίουΔεν έχει ορισθεί
55Αναγέννηση Ευαγγελισμού Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Ευαγγελισμού ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
56Αναγέννηση ΖαππείουΚύπελλο()ΖαππείουΔεν έχει ορισθεί
57Αναγέννηση ΖαππείουΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΖαππείουΔεν έχει ορισθεί
58Αναγέννηση ΚαλοχωρίουA1 Κατηγορία()ΚαλοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
59Αναγέννηση ΚαλοχωρίουΚύπελλο()ΚαλοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
60Αναγέννηση ΚαλοχωρίουΠροπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος)ΚαλοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
61Αναγέννηση ΠουρναρίουΚύπελλο()ΠουρναρίουΔεν έχει ορισθεί
62Αναγέννηση ΠουρναρίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΠουρναρίουΔεν έχει ορισθεί
63Αναγέννηση Πυργετού 2016Κύπελλο()Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός")Δεν έχει ορισθεί
64Αναγέννηση Πυργετού 2016Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός")Δεν έχει ορισθεί
65Αναγέννηση Πυργετού 2016Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός")Δεν έχει ορισθεί
66Αναγέννηση ΦαρσάλωνΚύπελλο()ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
67Αναγέννηση ΦαρσάλωνΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
68ΑνθούποληΚύπελλο()ΑνθούποληςΔεν έχει ορισθεί
69ΑνθούποληΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑνθούποληςΔεν έχει ορισθεί
70ΑνθούποληΠαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)ΑνθούποληςΔεν έχει ορισθεί
71ΑνθούποληΕφήβων(3oς ομιλος)ΑνθούποληςΔεν έχει ορισθεί
72ΑνθούποληΠροπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)ΑνθούποληςΔεν έχει ορισθεί
73ΑΟ ΑμπελοκήπωνA1 Κατηγορία()ΑμπελοκήπωνΔεν έχει ορισθεί
74ΑΟ ΑμπελοκήπωνΠαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)ΑμπελοκήπωνΔεν έχει ορισθεί
75ΑΟ ΑμπελοκήπωνΚύπελλο()ΑμπελοκήπωνΔεν έχει ορισθεί
76ΑΟ ΕλευθερώνA1 Κατηγορία()ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
77ΑΟ ΕλευθερώνΚύπελλο()ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
78ΑΟ ΜαυροβουνίουA1 Κατηγορία()ΜαυροβουνίουΔεν έχει ορισθεί
79ΑΟ ΜαυροβουνίουΚύπελλο()ΜαυροβουνίουΔεν έχει ορισθεί
80ΑΟ ΝαρθακίουΚύπελλο()ΝαρθακίουΔεν έχει ορισθεί
81ΑΟ ΝαρθακίουΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΝαρθακίουΔεν έχει ορισθεί
82ΑΟ ΣυκέαςΚύπελλο()ΣυκέαςΔεν έχει ορισθεί
83ΑΟ ΣυκέαςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΣυκέαςΔεν έχει ορισθεί
84Απόλλων Γαλήνης 2016Γ' κατηγορία(3ος ομιλος)ΓαλήνηςΔεν έχει ορισθεί
85Απόλλων Γαλήνης 2016Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)ΓαλήνηςΔεν έχει ορισθεί
86Απόλλων ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)ΦιλιππούποληςΔεν έχει ορισθεί
87Απόλλων ΛάρισαςΠροπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος)ΦιλιππούποληςΔεν έχει ορισθεί
88Απόλλων Λάρισας 2Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
89Απόλλων Λάρισας 3Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
90Άρης ΔιλόφουΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Διλόφου ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
91Άρης ΚουλουρίουΚύπελλο()ΚουλουρίουΔεν έχει ορισθεί
92Άρης ΚουλουρίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΚουλουρίουΔεν έχει ορισθεί
93ΑΣ Όλυμπος ΑιγάνηςΚύπελλο()ΑιγάνηςΔεν έχει ορισθεί
94ΑΣ Όλυμπος ΑιγάνηςΓ' κατηγορία(3ος ομιλος)ΑιγάνηςΔεν έχει ορισθεί
95Αστέρας Τυρνάβου 2010A1 Κατηγορία()Δεν έχει ορισθεί
96Αστήρ ΜελισσοχωρίουA1 Κατηγορία()ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
97Αστήρ ΜελισσοχωρίουΠαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
98Αστήρ ΜελισσοχωρίουΚύπελλο()ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
99Αστήρ ΜελισσοχωρίουΠροπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος)ΜελισσοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
100Αστήρ Ν.ΠεριβολίουΚύπελλο()Νέου ΠεριβολίουΔεν έχει ορισθεί
101Αστήρ Ν.ΠεριβολίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Νέου ΠεριβολίουΔεν έχει ορισθεί
102Αστραπή ΔελερίωνΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)ΔελερίωνΔεν έχει ορισθεί
103Αστραπή Ν. Πολιτείας Α' κατηγορία- Detox()Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
104Αστραπή Ν. Πολιτείας Κύπελλο()Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
105Αστραπή Ν. Πολιτείας Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
106Αστραπή Ν. Πολιτείας Εφήβων(2ος ομιλος)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
107Αστραπή Ν. Πολιτείας Προπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
108Αστραπή Ν. Πολιτείας 2Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
109Αστραπή Ν. Πολιτείας 2Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
110Ατρόμητοι-θύελλα (3)Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Club ΒουτυρίτσαΔεν έχει ορισθεί
111Ατρόμητοι/Θύελλα ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Club ΒουτυρίτσαΔεν έχει ορισθεί
112Ατρόμητοι/Θύελλα ΛάρισαςΕφήβων(1ος ομιλος)Club ΒουτυρίτσαΔεν έχει ορισθεί
113Ατρόμητοι/Θύελλα ΛάρισαςΠροπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Club ΒουτυρίτσαΔεν έχει ορισθεί
114Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Club ΒουτυρίτσαΔεν έχει ορισθεί
115Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Club ΒουτυρίτσαΔεν έχει ορισθεί
116Ατρόμητος Αγίων ΑναργύρωνA1 Κατηγορία()Αγίων ΑναργύρωνΔεν έχει ορισθεί
117Ατρόμητος Αγίων ΑναργύρωνΚύπελλο()Αγίων ΑναργύρωνΔεν έχει ορισθεί
118Ατρόμητος ΒαμβακούςΚύπελλο()ΒαμβακούςΔεν έχει ορισθεί
119Ατρόμητος ΒαμβακούςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΒαμβακούςΔεν έχει ορισθεί
120Ατρόμητος ΔασοχωρίουΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)ΔασοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
121Αχιλλέας ΦαρσάλωνΠροπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος)ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
122Αχιλλέας ΦαρσάλωνΚύπελλο()ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
123ΔαμασιακόςΑ' κατηγορία- Detox()Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας")Δεν έχει ορισθεί
124ΔαμασιακόςΚύπελλο()Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας")Δεν έχει ορισθεί
125ΔαμασιακόςΠαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας")Δεν έχει ορισθεί
126ΔαμασιακόςΠροπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας")Δεν έχει ορισθεί
127Δαμασιακός-ΒλαχογιάννιΕφήβων(1ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
128Δάφνη ΓλαύκηςΚύπελλο()ΓλαύκηςΔεν έχει ορισθεί
129Δάφνη ΓλαύκηςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΓλαύκηςΔεν έχει ορισθεί
130Δευκαλίων / ΚαμβουνιακόςΠαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Κρανέας ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
131Δευκαλίων ΚρανέαςΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)Κρανέας ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
132Δήμητρα ΓιάννουληςΑ' κατηγορία- Detox()ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
133Δήμητρα ΓιάννουληςΠαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
134Δήμητρα ΓιάννουληςΠροπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
135Δήμητρα ΓιάννουληςΚύπελλο()ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
136Δήμητρα Γιάννουλης 2Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
137Διογένης ΛάρισαςΓ' κατηγορία(3ος ομιλος)Νεάπολης Β'Δεν έχει ορισθεί
138Διογένης ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Νεάπολης Β'Δεν έχει ορισθεί
139Διογένης ΛάρισαςΕφήβων(3oς ομιλος)Νεάπολης Β'Δεν έχει ορισθεί
140Διογένης ΛάρισαςΠροπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)Νεάπολης Β'Δεν έχει ορισθεί
141ΔολιχιακόςΚύπελλο()ΔολίχηςΔεν έχει ορισθεί
142ΔολιχιακόςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔολίχηςΔεν έχει ορισθεί
143ΔολιχιακόςΠροπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)ΔολίχηςΔεν έχει ορισθεί
144Δόξα ΑργυροπουλίουΑ' κατηγορία- Detox()ΑργυροπουλίουΔεν έχει ορισθεί
145Δόξα ΑργυροπουλίουΠαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)ΑργυροπουλίουΔεν έχει ορισθεί
146Δόξα ΑργυροπουλίουΕφήβων(4ος ομιλος)ΑργυροπουλίουΔεν έχει ορισθεί
147Δόξα ΑργυροπουλίουΚύπελλο()ΑργυροπουλίουΔεν έχει ορισθεί
148Δόξα ΒαλανίδαςΚύπελλο()ΔασοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
149Δόξα ΒαλανίδαςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔασοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
150Δόξα ΒλαχογιαννίουΑ' κατηγορία- Detox()Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")Δεν έχει ορισθεί
151Δόξα ΒλαχογιαννίουΠαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")Δεν έχει ορισθεί
152Δόξα ΒλαχογιαννίουΠροπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")Δεν έχει ορισθεί
153Δόξα ΒλαχογιαννίουΚύπελλο()Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")Δεν έχει ορισθεί
154Δόξα ΟμορφοχωρίουΚύπελλο()ΟμορφοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
155Δόξα ΟμορφοχωρίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΟμορφοχωρίουΔεν έχει ορισθεί
156Δόξα ΡαχούλαςΚύπελλο()ΡαχούλαςΔεν έχει ορισθεί
157Δόξα ΡαχούλαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΡαχούλαςΔεν έχει ορισθεί
158Δόξα ΥπέρειαςΚύπελλο()ΥπέρειαςΔεν έχει ορισθεί
159Δόξα ΥπέρειαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)ΥπέρειαςΔεν έχει ορισθεί
160Δωτιέας ΑγιάςΑ' κατηγορία- Detox()ΑγιάςΔεν έχει ορισθεί
161Δωτιέας ΑγιάςΚύπελλο()ΑγιάςΔεν έχει ορισθεί
162Δωτιέας ΑγιάςΠαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)ΑγιάςΔεν έχει ορισθεί
163Δωτιέας ΑγιάςΠροπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος)ΑγιάςΔεν έχει ορισθεί
164Ελπίς ΜεσοχωρίουΚύπελλο()Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας")Δεν έχει ορισθεί
165Ελπίς ΜεσοχωρίουΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας")Δεν έχει ορισθεί
166Ένωσις ΜελίαςA1 Κατηγορία()ΜελίαςΔεν έχει ορισθεί
167Ένωσις ΜελίαςΚύπελλο()ΜελίαςΔεν έχει ορισθεί
168Ηρακλής ΛάρισαςΑ' κατηγορία- Detox()ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
169Ηρακλής ΛάρισαςΚύπελλο()ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
170Ηρακλής ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
171Ηρακλής ΛάρισαςΕφήβων(3oς ομιλος)ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
172Ηρακλής ΛάρισαςΠροπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)ΕλευθερώνΔεν έχει ορισθεί
173Ηρακλής Λάρισας 2Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
174Ηρακλής ΠλατανουλίωνΚύπελλο()ΠλατανουλίωνΔεν έχει ορισθεί
175Ηρακλής ΠλατανουλίωνΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΠλατανουλίωνΔεν έχει ορισθεί
176Ηρακλής ΧάλκηςΠαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη")Δεν έχει ορισθεί
177Θερμαϊκός ΣτομίουΚύπελλο()ΣτομίουΔεν έχει ορισθεί
178Θερμαϊκός ΣτομίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΣτομίουΔεν έχει ορισθεί
179Θύελλα ΒασιλήΚύπελλο()Βασιλή ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
180Θύελλα ΒασιλήΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)Βασιλή ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
181Θύελλα ΕλάτειαςΚύπελλο()Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας")Δεν έχει ορισθεί
182Θύελλα ΕλάτειαςΓ' κατηγορία(3ος ομιλος)Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας")Δεν έχει ορισθεί
183Θύελλα Μεγ. ΕλευθεροχωρίουΚύπελλο()Μεγάλου ΕλευθεροχωρίουΔεν έχει ορισθεί
184Θύελλα Μεγ. ΕλευθεροχωρίουΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)Μεγάλου ΕλευθεροχωρίουΔεν έχει ορισθεί
185ΙπποκράτηςΚύπελλο()Γ.Μητσιμπόνα Β΄Δεν έχει ορισθεί
186ΙπποκράτηςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Γ.Μητσιμπόνα Β΄Δεν έχει ορισθεί
187ΚαλαρρύτεςΚύπελλο()ΚουλουρίουΔεν έχει ορισθεί
188ΚαλαρρύτεςΓ' κατηγορία(3ος ομιλος)ΚουλουρίουΔεν έχει ορισθεί
189Κεραυνός ΔένδρωνΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔένδρωνΔεν έχει ορισθεί
190Κεραυνός ΔρυμούΚύπελλο()ΔρυμούΔεν έχει ορισθεί
191Κεραυνός ΔρυμούΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΔρυμούΔεν έχει ορισθεί
192Κεραυνός ΠαραποτάμουΚύπελλο()ΠαραποτάμουΔεν έχει ορισθεί
193Κεραυνός ΠαραποτάμουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΠαραποτάμουΔεν έχει ορισθεί
194Κίσσαβος ΣυκουρίουΑ' κατηγορία- Detox()Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης")Δεν έχει ορισθεί
195Κίσσαβος ΣυκουρίουΠαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης")Δεν έχει ορισθεί
196Κίσσαβος ΣυκουρίουΚύπελλο()Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης")Δεν έχει ορισθεί
197Κίσσαβος ΣυκουρίουΠροπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος)Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης")Δεν έχει ορισθεί
198Λάρισα 2012Α' κατηγορία- Detox()ΡαχούλαςΓ.Μητσιμπόνα Β΄
199Λάρισα 2012Κύπελλο()ΡαχούλαςΓ.Μητσιμπόνα Β΄
200ΛαρισαϊκόςΚύπελλο()Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
201ΛαρισαϊκόςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
202ΛαρισαϊκόςΕφήβων(2ος ομιλος)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
203ΛαρισαϊκόςΠροπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Βιολογικού Νέας ΣμύρνηςΔεν έχει ορισθεί
204Λέοντες ΑρμενίουΠροπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος)ΑρμενίουΔεν έχει ορισθεί
205Μαρίνος ΑντύπαςΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)Βοηθ. ΓιάννουληςΔεν έχει ορισθεί
206Μαχητής ΤερψιθέαςΚύπελλο()ΤερψιθέαςΔεν έχει ορισθεί
207Μαχητής ΤερψιθέαςΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)ΤερψιθέαςΔεν έχει ορισθεί
208Μέγας Αλέξανδρος ΧαλκιάδωνΚύπελλο()ΧαλκιάδωνΔεν έχει ορισθεί
209Μέγας Αλέξανδρος ΧαλκιάδωνΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)ΧαλκιάδωνΔεν έχει ορισθεί
210ΜυραϊκόςΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)Διλόφου ΛάρισαςΔεν έχει ορισθεί
211Μύτικας ΚαλυβίωνΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)ΚαλυβίωνΔεν έχει ορισθεί
212Νεάπολη ΛάρισαςA1 Κατηγορία()Νεάπολης Β'Δεν έχει ορισθεί
213Νεάπολη ΛάρισαςΚύπελλο()Νεάπολης Β'Δεν έχει ορισθεί
214Νίκη ΚρήνηςΚύπελλο()ΚρήνηςΔεν έχει ορισθεί
215Νίκη ΚρήνηςΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)ΚρήνηςΔεν έχει ορισθεί
216Νίκη ΜιχαήλΠαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)Δεν έχει ορισθεί
217Νίκη ΜιχαήλΕφήβων(1ος ομιλος)Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)Δεν έχει ορισθεί
218Νίκη ΜιχαήλΠροπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)Δεν έχει ορισθεί
219Νίκη Μιχαήλ 2Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)Δεν έχει ορισθεί
220Νίκη Μιχαήλ 2Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)Δεν έχει ορισθεί
221Οικονόμος ΤσαριτσάνηςΑ' κατηγορία- Detox()Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας")Δεν έχει ορισθεί
222Οικονόμος ΤσαριτσάνηςΠαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος)Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας")Δεν έχει ορισθεί
223Οικονόμος ΤσαριτσάνηςΠροπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας")Δεν έχει ορισθεί
224Οικονόμος ΤσαριτσάνηςΚύπελλο()Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας")Δεν έχει ορισθεί
225Ολυμπιακός ΑμπελιάςA1 Κατηγορία()Αμπελιάς ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
226Ολυμπιακός ΑμπελιάςΚύπελλο()Αμπελιάς ΦαρσάλωνΔεν έχει ορισθεί
227Ολυμπιακός ΧειμαδίουΚύπελλο()ΧειμαδίουΔεν έχει ορισθεί
228Ολυμπιακός ΧειμαδίουΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΧειμαδίουΔεν έχει ορισθεί
229Ολυμπικ 3Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Olympic ParkΔεν έχει ορισθεί
230Ολύμπικ ΑκαδημίαΠροπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
231Ολύμπικ Ακαδημία 2Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Olympic ParkΔεν έχει ορισθεί
232Όλυμπος ΓόννωνA1 Κατηγορία()ΓόννωνΔεν έχει ορισθεί
233Όλυμπος ΓόννωνΚύπελλο()ΓόννωνΔεν έχει ορισθεί
234Όλυμπος ΓόννωνΠροπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος)ΓόννωνΔεν έχει ορισθεί
235Όλυμπος ΚαρυάςΚύπελλο()Καρυάς ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
236Όλυμπος ΚαρυάςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Καρυάς ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
237Ομόνοια / Ακαδημία ΠλίτσηΠαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
238Ομόνοια / Ακαδημία ΠλίτσηΕφήβων(2ος ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
239Ομόνοια / Ακαδημία ΠλίτσηΠροπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
240Ομόνοια ΛάρισαςΓ' κατηγορία(3ος ομιλος)Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
241Παναγροτικός ΝίκαιαςΚύπελλο()Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")Δεν έχει ορισθεί
242Παναγροτικός ΝίκαιαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")Δεν έχει ορισθεί
243Παναγροτικός ΝίκαιαςΠαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")Δεν έχει ορισθεί
244Παναγροτικός ΝίκαιαςΕφήβων(3oς ομιλος)Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")Δεν έχει ορισθεί
245Παναγροτικός ΝίκαιαςΠροπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")Δεν έχει ορισθεί
246Πανιώνιος Νέας ΣμύρνηςΚύπελλο()Βοηθητικό ΒιολογικούΔεν έχει ορισθεί
247Πανιώνιος Νέας ΣμύρνηςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Βοηθητικό ΒιολογικούΔεν έχει ορισθεί
248Πανιώνιος Νέας ΣμύρνηςΠαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)Βοηθητικό ΒιολογικούΔεν έχει ορισθεί
249Πανιώνιος Νέας ΣμύρνηςΕφήβων(4ος ομιλος)Βοηθητικό ΒιολογικούΔεν έχει ορισθεί
250ΠΑΟΛ Αβέρωφ Κύπελλο()ΑβέρωφΔεν έχει ορισθεί
251ΠΑΟΛ Αβέρωφ Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑβέρωφΔεν έχει ορισθεί
252ΠΑΟΛ Αβέρωφ Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)ΑβέρωφΔεν έχει ορισθεί
253ΠΑΟΛ Αβέρωφ Εφήβων(3oς ομιλος)ΑβέρωφΔεν έχει ορισθεί
254ΠΑΟΛ Αβέρωφ Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)ΑβέρωφΔεν έχει ορισθεί
255ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)ΑβέρωφΔεν έχει ορισθεί
256ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)ΑβέρωφΔεν έχει ορισθεί
257Πελασγιώτις (1)Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
258Πελασγιώτις (2)Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Δεν έχει ορισθείΔεν έχει ορισθεί
259Πελασγιώτις ΛάρισαςΚύπελλο()Maracana ΠλίτσηΔεν έχει ορισθεί
260Πελασγιώτις ΛάρισαςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)Maracana ΠλίτσηΔεν έχει ορισθεί
261Πελασγιώτις ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Maracana ΠλίτσηΔεν έχει ορισθεί
262Πελασγιώτις ΛάρισαςΕφήβων(3oς ομιλος)Maracana ΠλίτσηΔεν έχει ορισθεί
263ΠΟ ΕλασσόναςΑ' κατηγορία- Detox()ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
264ΠΟ ΕλασσόναςΚύπελλο()ΕλασσόναςΔεν έχει ορισθεί
265Προμηθέας ΑΕ ΛάρισαςΚύπελλο()Larissa Sport CenterΔεν έχει ορισθεί
266Προμηθέας ΑΕ ΛάρισαςΒ' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ)Larissa Sport CenterΔεν έχει ορισθεί
267Προμηθέας ΑΕ ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)Larissa Sport CenterΔεν έχει ορισθεί
268Προμηθέας ΑΕ ΛάρισαςΠροπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος)Larissa Sport CenterΔεν έχει ορισθεί
269Προοδευτική ΑνάβραςΚύπελλο()ΑνάβραςΔεν έχει ορισθεί
270Προοδευτική ΑνάβραςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΑνάβραςΔεν έχει ορισθεί
271Προοδευτική ΒερδικούσσαςΚύπελλο()ΒερδικούσσαςΔεν έχει ορισθεί
272Προοδευτική ΒερδικούσσαςΓ' κατηγορία(2ος ομιλος)ΒερδικούσσαςΔεν έχει ορισθεί
273Προοδευτική ΒερδικούσσαςΠροπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)ΒερδικούσσαςΔεν έχει ορισθεί
274ΡοδιακόςΚύπελλο()ΡοδιάςΔεν έχει ορισθεί
275ΡοδιακόςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)ΡοδιάςΔεν έχει ορισθεί
276ΡοδιακόςΕφήβων(4ος ομιλος)ΡοδιάςΔεν έχει ορισθεί
277Σ.Σ. ΡαψάνηςΚύπελλο()ΡαψάνηςΔεν έχει ορισθεί
278Σ.Σ. ΡαψάνηςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΡαψάνηςΔεν έχει ορισθεί
279Σ.Φ. Λάρισα '88 Γ' κατηγορία(3ος ομιλος)ΑνθούποληςΔεν έχει ορισθεί
280Σμόλικας ΦαλάνηςΑ' κατηγορία- Detox()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
281Σμόλικας ΦαλάνηςΚύπελλο()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
282Σμόλικας ΦαλάνηςΠαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
283Σμόλικας ΦαλάνηςΕφήβων(4ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
284ΣταυραετόςΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)ΣταυρούΔεν έχει ορισθεί
285Τοξότης ΛάρισαςΒ' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
286Τοξότης ΛάρισαςΠαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
287Τοξότης ΛάρισαςΕφήβων(3oς ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
288Τοξότης ΛάρισαςΠροπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος)Βοηθ. Νέας ΠολιτείαςΔεν έχει ορισθεί
289Τύρναβος 2005 Α' κατηγορία- Detox()ΤυρνάβουΔεν έχει ορισθεί
290Τύρναβος 2005 Εφήβων(4ος ομιλος)ΤυρνάβουΔεν έχει ορισθεί
291Τύρναβος 2005 Κύπελλο()ΤυρνάβουΔεν έχει ορισθεί
292ΦαλανιακόςΑ' κατηγορία- Detox()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
293ΦαλανιακόςΚύπελλο()ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
294ΦαλανιακόςΠαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
295ΦαλανιακόςΠροπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος)ΦαλάνηςΔεν έχει ορισθεί
296Φιλοκτήτης ΜελιβοίαςA1 Κατηγορία()Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος")Δεν έχει ορισθεί
297Φιλοκτήτης ΜελιβοίαςΚύπελλο()Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος")Δεν έχει ορισθεί
298Φιλοκτήτης ΜελιβοίαςΕφήβων(4ος ομιλος)Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος")Δεν έχει ορισθεί
299Φορτούνα ΚουτσοχέρουΚύπελλο()ΚουτσοχέρουΔεν έχει ορισθεί
300Φορτούνα ΚουτσοχέρουΓ' κατηγορία(1ος ομιλος)ΚουτσοχέρουΔεν έχει ορισθεί
301Χείμαρρος ΜαρμαρίνηςΚύπελλο()ΜαρμαρίνηςΔεν έχει ορισθεί
302Χείμαρρος ΜαρμαρίνηςΒ' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ)ΜαρμαρίνηςΔεν έχει ορισθεί
top