Νέα

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΗΣ 21ης ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Συνεδρίασε το βράδυ της Πέμπτης 21 Σεπτεμβρίου το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΠΣΛ και έλαβε – μεταξύ άλλων – τις ακόλουθες αποφάσεις: 1.Eπικύρωσε την απόφαση της Εκτελεστικής Γραμματείας για την συγκρότηση της Πειθαρχικής Επιτροπής που θα αποτελείται από τους δικηγόρους Κωνσταντίνο Κουτσογιάννη, Θεόδωρο Παπαθεοδώρου και Θεοδώρα Γάτσιου. 2.Ενημερώθηκε για την συνάντηση που πραγματοποίησε ο πρόεδρος του […]

Παρατηρητές αγώνων Α’ και Α1′ τοπικής κατηγορίας

Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2017 Φαλανιακός – Δόξα Αργυροπουλίου: Ευαγγέλου Π. Μαυροβούνι – Αετός Μακρυχωρίου: Σκαρλάτος Β. Ακαδημία Τυρνάβου – Αμπελόκηποι: Πάσχος Δ. Ελευθεραί – Κιλελέρ: Αντωνίου Δ. Αμπελωνιακός – Φιλοκτήτης Μελιβοίας: Σιδερόπουλος Ν. Ολυμπιακός Αμπελιά – Αστήρ Μελισσοχωρίου: Τσανάκας Ι. Μελία – Νεάπολη: Μπιζιώτας Χ. Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων – Όλυμπος Γόννων: Χαμορούσος Κ. Κυριακή 24 […]

ΧΟΡΟΕΣΠΕΡΙΔΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Διοίκηση, ποδοσφαιριστές και προπονητικό επιτελείο του Ατρόμητου Αγίων Αναργύρων καλεί όλους τους φιλάθλους στην ετήσια χοροεσπερίδα που διοργανώνει η ομάδα την Παρασκευή 22.09.2017 στις 21.00 στο Κλειστό Γυμναστήριο του χωριού. Η είσοδος είναι δωρεάν για όλους.

Κλήρωση κυπέλλου β’ φάσης

Σάββατο 23-09-2017 ώρα 16.30 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης – Δάφνη Γλαύκης Προοδευτική Ανάβρας – Σ.Σ. Ραψάνης Ολυμπιακός Χειμαδίου – Αναγέννηση Πουρναρίου Ακαδημία Π.Ο.Ε. – Ελπίς Μεσοχωρίου Άρης Κουλουρίου – Δόξα Βαλανίδας Δόξα Υπέρειας – Παναγροτικός Νίκαιας Κυριακή 24-09-2017 ώρα 16.30 Προοδευτική Βερδικούσσας – ΑΟ Συκέας Όλυμπος Αιγάνης – Αστήρ Νέου Περιβολίου Αναγέννηση Φαρσάλων – Δόξα Ραχούλας […]

Αποστολή Παίδων για τη φιλική αναμέτρηση με ΑΕΛ Κ-14

Η αποστολή των Παίδων της Ε.Π.Σ.Ν.Λάρισας για τη φιλική αναμέτρηση της Πέμπτης 21.09 στις 17.00 με ΑΕΛ Κ14. Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές θα πρέπει να προσέλθουν στο γήπεδο της Χάλκης στις 16.00 ΠΑΙΔΕΣ Κάτσης (Αμπελωνιάκος), Δελημήτρος, Τσιομήτας Στελ., Τσιομήτας Αποστ., Μπαριώτας, Κατσάμπελας (Ατρόμητοι), Πασσιάς (Διογένης), Παπαδάκος, Μανωλόπουλος, Νατσίδης (Ηρακλής  Λάρισας), Παπαδόπουλος, Μητάκος, Ζαχόπουλος, Μηλίγκας, Τσιάμης (Ν.Πολιτεία), […]

Κληρώσεις κυπέλλου και Γ’ τοπικής κατηγορίας

Την Τετάρτη 20.09.17 στις 15.00, στα γραφεία της Ένωσης, θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση της 2ης φάσης του κυπέλλου της Ε.Π.Σ.Ν.Λ., ενώ η κλήρωση της Γ’ τοπικής κατηγορίας θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21.09.17 στις 19.30 στα γραφεία της Ένωσης.

Υποχρέωση Κάρτας Πάγκου

Από τη Γραμματεία της Ε.Π.Σ.Ν. Λάρισας ανακοινώνεται ότι, μετά από απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου, από την ερχόμενη αγωνιστική πρωταθλήματος και κυπέλλου, όλες οι ομάδες θα πρέπει να διαθέτουν κάρτες πάγκου.   Υπενθυμίζεται στους προπονητές που είναι πιστοποιημένοι από την Ε.Π.Ο. ότι θα πρέπει να προσκομίσουν στην Ένωση την κάρτα τριετίας τους και βεβαίωση από τον σύνδεσμο προπονητών […]

ANAKOINΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΦΙΛΙΚΟΥ ΜΕ ΑΕΛ under17

Αποστολή για τη φιλική αναμέτρηση της ΤΕΤΑΡΤΗΣ με την ΑΕΛ under 17. Παρακαλούνται όλοι οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να προσέλθουν στο γήπεδο της Χάλκης στις 15.45. Η φιλική αναμέτρηση ξεκινάει στις 17.00 ΝΕΟΙ Κοτλής, Τσουμάνης (Δήμητρα Γιάννουλης), Φαρμάκας (Αετός Μακρυχωρίου), Τσιμπόλης, Λεπενιώτης, Σκουλίδης, Γκούμας, Μπουρας, Χουλιαρόπουλος (ΑΕΛ), Δραγατσίκης (Ηρακλής Λάρισας), Μαντζώνης (Αμπελωνιακός), Φουρίκης (Παναγροτικός), Τσαρούχας, Γκατζιούρας, […]

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Προς κάθε ενδιαφερόμενο Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την επιλογή ταξιδιωτικού γραφείου προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες μετακίνησης των μικτών ομάδων (Νέων και Παίδων) της Ε.Π.Σ.Ν. Λάρισας σε Αθήνα – Θεσσαλονίκη – Ιωάννινα – Καρδίτσα – Τρίκαλα. Η καταληκτική ημερομηνία κατάθεσης των προσφορών είναι 22 Σεπτεμβρίου 2017. Στη συνέχεια η Τεχνική Επιτροπή θα αξιολογήσει τις προσφορές […]

top