ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΠρόγραμμαΡοστερΠοινές
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ||||||||
Αγων. | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | - | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21-10-2023 | 16:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | ΑΟ Αμπελοκήπων | 1 - 2 | |
2 | 05-11-2023 | 15:00 | Τυρνάβου | Τύρναβος 2005 | - | Όλυμπος Καρυάς | 1 - 1 | |
3 | 11-11-2023 | 15:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Αετός Μακρυχωρίου | 1 - 3 | |
4 | 19-11-2023 | 15:00 | Ελασσόνας | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | - | Όλυμπος Καρυάς | 1 - 3 | |
5 | 25-11-2023 | 15:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Δόξα Βαλανίδας | 1 - 4 | |
6 | 03-12-2023 | 15:00 | Βερδικούσσας "Μηλιώνης Ι. Νικόλαος" | Προοδευτική Βερδικούσσας | - | Όλυμπος Καρυάς | 5 - 2 | |
7 | 09-12-2023 | 15:00 | Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός") | Αναγέννηση Ολύμπου | - | Όλυμπος Καρυάς | 3 - 2 | |
8 | 17-12-2023 | 15:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Δήμητρα Γιάννουλης | 1 - 5 | |
9 | 07-01-2024 | 15:00 | Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") | Δόξα Βλαχογιαννίου | - | Όλυμπος Καρυάς | 4 - 1 | |
11 | 21-01-2024 | 15:00 | Βιολογικού Νέας Σμύρνης | Λαρισαϊκός | - | Όλυμπος Καρυάς | 5 - 0 | |
12 | 27-01-2024 | 15:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | 0 - 3 | |
13 | 04-02-2024 | 15:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | 1 - 2 | |
14 | 10-02-2024 | 15:00 | Αμπελοκήπων | ΑΟ Αμπελοκήπων | - | Όλυμπος Καρυάς | 3 - 0 | |
15 | 18-02-2024 | 15:30 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Τύρναβος 2005 | 0 - 6 | |
16 | 24-02-2024 | 15:30 | Μακρυχωρίου | Αετός Μακρυχωρίου | - | Όλυμπος Καρυάς | 4 - 0 | |
17 | 03-03-2024 | 15:30 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας | 0 - 4 | |
18 | 09-03-2024 | 15:30 | Βοηθ. Γιάννουλης | Δόξα Βαλανίδας | - | Όλυμπος Καρυάς | 0 - 0 | |
19 | 24-03-2024 | 16:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Προοδευτική Βερδικούσσας | 1 - 3 | |
20 | 31-03-2024 | 16:30 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Αναγέννηση Ολύμπου | 0 - 4 | |
21 | 06-04-2024 | 16:30 | Γιάννουλης | Δήμητρα Γιάννουλης | - | Όλυμπος Καρυάς | 3 - 0 | |
22 | 14-04-2024 | 16:30 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Δόξα Βλαχογιαννίου | 1 - 5 | |
24 | 28-04-2024 | 17:00 | Καρυάς Ελασσόνας | Όλυμπος Καρυάς | - | Λαρισαϊκός | 0 - 7 | |
25 | 12-05-2024 | 17:00 | Γ.Μητσιμπόνα Α΄ | Προμηθέας ΑΕ Λάρισας | - | Όλυμπος Καρυάς | - | |
26 | 18-05-2024 | 17:00 | Ευαγγελισμού Ελασσόνας | Αναγέννηση Ευαγγελισμού | - | Όλυμπος Καρυάς | - |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ | ||||||
Ονοματεπώνυμο | Στατιστικά | Όνομα Πατέρα | Έτος Γέννησης | Λεπτά Συμμετοχής | Συμμετοχές | |
---|---|---|---|---|---|---|
Δεν υπάρχουν δεδομένα για την συμμετοχή στην συγκεκριμένη κατηγορία. Οι ποδοσφαιριστές που εμφανίζονται είναι όλοι όσοι έχουν δελτίο στην ομάδα. | ||||||
ΔΑΣΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | 1990 | ||||
ΔΑΣΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1987 | ||||
ΔΑΣΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ | 1992 | ||||
ΔΑΣΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1997 | ||||
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ | 1990 | ||||
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | 1997 | ||||
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | 1988 | ||||
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΣΑΒΒΑΣ | 2019 |