Ομαδες

Οι ομάδες που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Ν. Λάρισας:

     ΟΜΑΔΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑΕΔΡΑ
Α.Ε.Μάνδρας 2016 Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Κοιλάδας
Α.Ε.Σ. Χαραυγή Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Μαυροβουνίου
Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Β' κατηγορία(Κατάταξη Β Κατ) Γαλήνης
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Εφήβων(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(3ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2007 2ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 2ος Όμιλος) Γ.Μητσιμπόνα Γ΄
Α.Σ.Μπαράζ Πηνειός 2 Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) Γ.Μητσιμπόνα Γ΄
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων
Άγιος Θωμάς Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Γ.Μητσιμπόνα Β΄
ΑΕ Βουναίνων Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OUT A¨ DETOX) Βουναίνων
ΑΕ Κιλελέρ A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() Κιλελέρ (Κυψέλης)
ΑΕ Λάρισας Παίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Εφήβων(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Ακαδημιών(2007 2ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 2ος Όμιλος) Γ.Μητσιμπόνα Γ΄
ΑΕ Λάρισας 2 Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ) Γ.Μητσιμπόνα Γ΄
ΑΕ Λάρισας 3 Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ) Γ.Μητσιμπόνα Γ΄
Αετός Αετολόφου Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) ,Γ' κατηγορία(Κατάταξη Γ' Ερασ.) Αετολόφου Αγιάς
Αετός Αμυγδαλέας Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() Αμυγδαλέας
Αετός Μακρυχωρίου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Εφήβων(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,A1 Κατηγορία(PLAY OFF A1) Μακρυχωρίου
Ακαδημία Αχιλλέως Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) Βοηθ. Φαρσάλων
Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) Βοηθ. Φαρσάλων
Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ Παίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Εφήβων(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ) Ελασσόνας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) ,Τζούνιορ(2007-8 3ος Όμιλος) ,Γ' κατηγορία(Κατάταξη Γ' Ερασ.) Ελασσόνας
Ακαδημία Τυρνάβου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Εφήβων(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Ακαδημιών(2007 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 1ος Όμιλος) ,A1 Κατηγορία(PLAY OFF A1)
Ακαδημία Τυρνάβου 2 Προπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος)
Αμπελόκηποι (1) Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος) Δεν έχει ορισθεί
Αμπελόκηποι (2) Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) Αμπελοκήπων
Αμπελωνιακός A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Εφήβων(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,A1 Κατηγορία(PLAY OFF A1) Αμπελώνος
Αναγέννηση Δ.Αρμενίου Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) Αρμενίου
Αναγέννηση Ευαγγελισμού Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Ευαγγελισμού Ελασσόνας
Αναγέννηση Ζαππείου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Ζαππείου
Αναγέννηση Καλοχωρίου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Προπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος) ,Τζούνιορ(2007-8 1ος Όμιλος) Καλοχωρίου
Αναγέννηση Πουρναρίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Πουρναρίου
Αναγέννηση Πυργετού 2016 Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(4ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) Πυργετού ("Αστέριος Πετρωτός")
Αναγέννηση Φαρσάλων Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Φαρσάλων
Ανθούπολη Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Εφήβων(3oς ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Τζούνιορ(2007-8 4ος Όμιλος) Ανθούπολης
ΑΟ Αμπελοκήπων A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Τζούνιορ(2007-8 4ος Όμιλος) ,A1 Κατηγορία(PLAY OUT A1) Αμπελοκήπων
ΑΟ Ελευθερών A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() Ελευθερών
ΑΟ Μαυροβουνίου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,A1 Κατηγορία(PLAY OFF A1) Μαυροβουνίου
ΑΟ Ναρθακίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Ναρθακίου
ΑΟ Συκέας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Συκέας
Απόλλων Γαλήνης 2016 Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) Γαλήνης
Απόλλων Λάρισας Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Τζούνιορ(2007-8 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2007 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 1ος Όμιλος) Φιλιππούπολης
Απόλλων Λάρισας 2 Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) Δεν έχει ορισθεί
Απόλλων Λάρισας 3 Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) Δεν έχει ορισθεί
Άρης Διλόφου Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Διλόφου Φαρσάλων
Άρης Κουλουρίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Κουλουρίου
ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) Αιγάνης
Αστέρας Τυρνάβου 2010 A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος)
Αστήρ Μελισσοχωρίου A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,Προπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(3ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 1ος Όμιλος) Μελισσοχωρίου
Αστήρ Ν.Περιβολίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Νέου Περιβολίου
Αστραπή Δελερίων Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) Δελερίων
Αστραπή Ν. Πολιτείας Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Εφήβων(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Ακαδημιών(2007 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 1ος Όμιλος) Νέας Πολιτείας
Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) Βοηθ. Νέας Πολιτείας
Ατρόμητοι-θύελλα (3) Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) Club Βουτυρίτσα
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Εφήβων(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Τζούνιορ(2007-8 4ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2007 2ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 2ος Όμιλος) Club Βουτυρίτσα
Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ) Club Βουτυρίτσα
Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,A1 Κατηγορία(PLAY OUT A1) Αγίων Αναργύρων
Ατρόμητος Βαμβακούς Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Βαμβακούς
Ατρόμητος Δασοχωρίου Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) Δασοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος) ,Κύπελλο() Φαρσάλων
Δαμασιακός Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(2ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 3ος Όμιλος) Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας")
Δαμασιακός-Βλαχογιάννι Εφήβων(1ος ομιλος) Δεν έχει ορισθεί
Δάφνη Γλαύκης Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Γλαύκης
Δευκαλίων / Καμβουνιακός Παίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) Κρανέας Ελασσόνας
Δευκαλίων Κρανέας Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) Κρανέας Ελασσόνας
Δήμητρα Γιάννουλης Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(4ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007 -8 2ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OUT A¨ DETOX) Γιάννουλης
Δήμητρα Γιάννουλης 2 Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) Γιάννουλης
Διογένης Λάρισας Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Εφήβων(3oς ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ) Νεάπολης Β'
Δολιχιακός Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Προπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) Δολίχης
Δόξα Αργυροπουλίου Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Εφήβων(4ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(2ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 3ος Όμιλος) Αργυροπουλίου
Δόξα Βαλανίδας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Δασοχωρίου
Δόξα Βλαχογιαννίου Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(2ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 3ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OUT A¨ DETOX) Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος")
Δόξα Ομορφοχωρίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Ομορφοχωρίου
Δόξα Ραχούλας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Ραχούλας
Δόξα Υπέρειας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Υπέρειας
Δωτιέας Αγιάς Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(3ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 1ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OFF A' DETOX) Αγιάς
Ελπίς Μεσοχωρίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Β' κατηγορία(Κατάταξη Β Κατ) Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας")
Ένωσις Μελίας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() Μελίας
Ηρακλής Λάρισας Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Εφήβων(3oς ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Ακαδημιών(2007 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 1ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OFF A' DETOX) Ελευθερών
Ηρακλής Λάρισας 2 Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) Δεν έχει ορισθεί
Ηρακλής Πλατανουλίων Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Πλατανουλίων
Ηρακλής Χάλκης Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ) Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη")
Θερμαϊκός Στομίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Στομίου
Θύελλα Βασιλή Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) ,Γ' κατηγορία(Κατάταξη Γ' Ερασ.) Βασιλή Φαρσάλων
Θύελλα Ελάτειας Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας")
Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) Μεγάλου Ελευθεροχωρίου
Ιπποκράτης Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) Γ.Μητσιμπόνα Β΄
Καλαρρύτες Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) Κουλουρίου
Κεραυνός Δένδρων Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Δένδρων
Κεραυνός Δρυμού Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Δρυμού
Κεραυνός Παραποτάμου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Παραποτάμου
Κίσσαβος Συκουρίου Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,Προπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος) Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης")
Λάρισα 2012 Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() Ραχούλας
Λαρισαϊκός Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Εφήβων(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Τζούνιορ(2007 -8 2ος Όμιλος) Βιολογικού Νέας Σμύρνης
Λέοντες Αρμενίου Προπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος) Αρμενίου
Μαρίνος Αντύπας Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) Βοηθ. Γιάννουλης
Μαχητής Τερψιθέας Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Τερψιθέας
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Χαλκιάδων
Μυραϊκός Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Διλόφου Λάρισας
Μύτικας Καλυβίων Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) Καλυβίων
Νεάπολη Λάρισας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,A1 Κατηγορία(PLAY OUT A1) Νεάπολης Β'
Νίκη Κρήνης Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Κρήνης
Νίκη Μιχαήλ Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Εφήβων(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Ακαδημιών(2007 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 1ος Όμιλος) Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)
Νίκη Μιχαήλ 2 Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(4ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης)
Οικονόμος Τσαριτσάνης Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OFF A' DETOX) Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας")
Ολυμπιακός Αμπελιάς A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() Αμπελιάς Φαρσάλων
Ολυμπιακός Χειμαδίου Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Χειμαδίου
Ολυμπικ 3 Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) Olympic Park
Ολύμπικ Ακαδημία Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος) ,Τζούνιορ(2007 -8 2ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2007 2ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 2ος Όμιλος) Δεν έχει ορισθεί
Ολύμπικ Ακαδημία 2 Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) Olympic Park
Όλυμπος Γόννων A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Προπαίδων- Επιλογές(8ος ομιλος) ,A1 Κατηγορία(PLAY OUT A1) Γόννων
Όλυμπος Καρυάς Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) Καρυάς Ελασσόνας
Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση Παίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Εφήβων(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Ακαδημιών(2007 2ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 2ος Όμιλος) Βοηθ. Νέας Πολιτείας
Ομόνοια Λάρισας Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) Νέας Πολιτείας
Παναγροτικός Νίκαιας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Εφήβων(3oς ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 4ος Όμιλος) Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης")
Πανιώνιος Νέας Σμύρνης Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Εφήβων(4ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(3ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) Βοηθητικό Βιολογικού
ΠΑΟΛ Αβέρωφ Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Εφήβων(3oς ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Ακαδημιών(2007 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 1ος Όμιλος) Αβέρωφ
ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2 Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(1ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) Αβέρωφ
Πελασγιώτις (1) Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) Δεν έχει ορισθεί
Πελασγιώτις (2) Προπαίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) Δεν έχει ορισθεί
Πελασγιώτις Λάρισας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Εφήβων(3oς ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(Β΄ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Τζούνιορ(2007-8 1ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2007 2ος Όμιλος) ,Ακαδημιών(2008 2ος Όμιλος) Maracana Πλίτση
ΠΟ Ελασσόνας Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() Ελασσόνας
Προμηθέας ΑΕ Λάρισας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(1ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(7ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(4ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 4ος Όμιλος) ,Β' κατηγορία(Κατάταξη Β Κατ) Larissa Sport Center
Προοδευτική Ανάβρας Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Ανάβρας
Προοδευτική Βερδικούσσας Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(4ος ομιλος) ,Τζούνιορ(2007-8 3ος Όμιλος) Βερδικούσσας
Ροδιακός Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Εφήβων(4ος ομιλος) Ροδιάς
Σ.Σ. Ραψάνης Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Ραψάνης
Σ.Φ. Λάρισα '88 Γ' κατηγορία(3ος ομιλος) Ανθούπολης
Σμόλικας Φαλάνης Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Εφήβων(4ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(2ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007 -8 2ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OFF A' DETOX) Φαλάνης
Σταυραετός Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Σταυρού
Τοξότης Λάρισας Β' κατηγορία(2ος ΟΜΙΛΟΣ) ,Παίδων- Επιλογές(6ος ομιλος) ,Εφήβων(3oς ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(3ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(3ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007-8 4ος Όμιλος) Βοηθ. Νέας Πολιτείας
Τύρναβος 2005 Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Εφήβων(4ος ομιλος) ,Κύπελλο() Τυρνάβου
Φαλανιακός Α' κατηγορία- Detox(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Παίδων- Επιλογές(2ος ομιλος) ,Προπαίδων- Επιλογές(5ος ομιλος) ,Παίδων- Επιλογές(2ος ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΕΥ/ΠΡ) ,Τζούνιορ(2007 -8 2ος Όμιλος) ,Α' κατηγορία- Detox(PLAY OUT A¨ DETOX) Φαλάνης
Φιλοκτήτης Μελιβοίας A1 Κατηγορία(Κανονική Περίοδος) ,Κύπελλο() ,Εφήβων(4ος ομιλος) Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος")
Φορτούνα Κουτσοχέρου Κύπελλο() ,Γ' κατηγορία(1ος ομιλος) Κουτσοχέρου
Χείμαρρος Μαρμαρίνης Κύπελλο() ,Β' κατηγορία(3ος ΟΜΙΛΟΣ) Μαρμαρίνης
To Top