Κύπελλο

Προγραμμα


0ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Αχιλλέας Φαρσάλων - Οικονόμος Τσαριτσάνης

1ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τερψιθέας 16/09 16:30 Μαχητής Τερψιθέας 0 - 2 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 16/09 16:30 Πελασγιώτις Λάρισας 1 - 2 Δόξα Ομορφοχωρίου
διαιτητές Ανθούπολης 16/09 16:30 Ανθούπολη 0 - 3 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος"
διαιτητές Κουλουρίου 16/09 16:30 Καλαρρύτες 1 - 4 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης
διαιτητές Ραψάνης 16/09 16:30 Σ.Σ. Ραψάνης 4 - 1 Θερμαϊκός Στομίου
διαιτητές Πουρναρίου 16/09 16:30 Αναγέννηση Πουρναρίου 6 - 3 Αναγέννηση Πυργετού 2016
διαιτητές Μαρμαρίνης 16/09 16:30 Χείμαρρος Μαρμαρίνης 0 - 3 Ολυμπιακός Χειμαδίου
διαιτητές Συκέας 16/09 16:30 ΑΟ Συκέας 3 - 0 Κεραυνός Δρυμού
διαιτητές Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 16/09 16:30 Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 0 - 3 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Κρήνης 16/09 16:30 Νίκη Κρήνης 0 - 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 16/09 16:30 Θύελλα Βασιλή 1 - 2 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Φαρσάλων 16/09 16:30 Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 4 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Βερδικούσσας 16/09 16:30 Προοδευτική Βερδικούσσας 2 - 1 Ηρακλής Πλατανουλίων
διαιτητές Ναρθακίου 16/09 16:30 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Χαλκιάδων 17/09 16:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Κοιλάδας 17/09 16:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 7 - 1 Ιπποκράτης
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 17/09 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 ΠΑΟΛ Αβέρωφ
διαιτητές Κουτσοχέρου 17/09 16:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 4 - 1 Λαρισαϊκός
διαιτητές Ελασσόνας 17/09 16:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4 - 1 Όλυμπος Καρυάς
διαιτητές Ελάτειας ("Στέλιος Ζιάκας") 17/09 16:00 Θύελλα Ελάτειας 1 - 3 Αστήρ Ν.Περιβολίου
διαιτητές Αρμενίου 17/09 16:00 Αναγέννηση Δ.Αρμενίου 1 - 4 Προοδευτική Ανάβρας
διαιτητές Αιγάνης 17/09 16:00 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης 2 - 1 Κεραυνός Παραποτάμου
διαιτητές Ροδιάς 17/09 16:00 Ροδιακός 1 - 6 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Κουλουρίου 17/09 16:00 Άρης Κουλουρίου 3 - 1 Δολιχιακός

2ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 23/09 16:00 Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0 - 4 Ελπίς Μεσοχωρίου
διαιτητές Χειμαδίου 23/09 16:30 Ολυμπιακός Χειμαδίου 6 - 5 Αναγέννηση Πουρναρίου
διαιτητές Κουλουρίου 23/09 16:30 Άρης Κουλουρίου 5 - 6 Δόξα Βαλανίδας
διαιτητές Υπέρειας 23/09 16:30 Δόξα Υπέρειας 1 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ανάβρας 23/09 16:30 Προοδευτική Ανάβρας 4 - 0 Σ.Σ. Ραψάνης
διαιτητές Κουλουρίου 24/09 16:30 Πανιώνιος Νέας Σμύρνης 0 - 3 Δάφνη Γλαύκης
διαιτητές Γαλήνης 24/09 16:30 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 3 - 1 Δόξα Ομορφοχωρίου
διαιτητές Κουτσοχέρου 24/09 16:30 Φορτούνα Κουτσοχέρου 1 - 6 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Αιγάνης 24/09 16:30 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης 4 - 0 Αστήρ Ν.Περιβολίου
διαιτητές Ζαππείου 24/09 16:30 Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 1 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Φαρσάλων 24/09 16:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 4 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βερδικούσσας 24/09 16:30 Προοδευτική Βερδικούσσας 3 - 4 ΑΟ Συκέας

3ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μαυροβουνίου 10/10 16:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 11/10 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Μελίας 11/10 16:00 Ένωσις Μελίας 0 - 5 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 11/10 16:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Καλοχωρίου 11/10 16:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 3 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Μακρυχωρίου 11/10 16:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Χειμαδίου 11/10 16:00 Ολυμπιακός Χειμαδίου 0 - 3 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δασοχωρίου 11/10 16:00 Δόξα Βαλανίδας 0 - 3 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τυρνάβου 11/10 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Βαμβακούς 11/10 16:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Γαλήνης 11/10 16:00 Α.Σ. Βορειοηπειρωτών "Ο Πύρρος" 2 - 4 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 12/10 16:00 Ελπίς Μεσοχωρίου 4 - 1 ΑΟ Συκέας

4ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου 25/10 15:30 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 7 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τυρνάβου 25/10 15:30 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ανάβρας 26/10 15:30 Προοδευτική Ανάβρας 1 - 4 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου 26/10 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Κοιλάδας 26/10 15:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 3 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Τυρνάβου 26/10 15:30 Τύρναβος 2005 5 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Μακρυχωρίου 26/10 15:30 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αιγάνης 26/10 15:30 ΑΣ Όλυμπος Αιγάνης 1 - 2 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Αμπελώνος 26/10 15:30 Αμπελωνιακός 3 - 4 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 26/10 15:30 Ελπίς Μεσοχωρίου 1 - 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Φαρσάλων 26/10 15:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 4 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Μαυροβουνίου 26/10 15:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 26/10 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας 5 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Γλαύκης 26/10 15:30 Δάφνη Γλαύκης 4 - 6 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Ελευθερών 01/11 14:30 ΑΟ Ελευθερών 0 - 2 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 02/11 14:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 2 Δήμητρα Γιάννουλης

5ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 05/12 14:30 Παναγροτικός Νίκαιας 0 - 3 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης 05/12 14:30 Σμόλικας Φαλάνης 2 - 3 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Μακρυχωρίου 06/12 14:30 Αετός Μακρυχωρίου 4 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Τυρνάβου 13/12 14:30 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Γόννων 13/12 14:30 Όλυμπος Γόννων 1 - 3 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 13/12 14:30 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 3 Τύρναβος 2005
διαιτητές Μεσοχωρίου ("Νικόλαος Τζήκας") 20/12 14:30 Ελπίς Μεσοχωρίου 0 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Μαυροβουνίου 20/12 14:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 3 Αχιλλέας Φαρσάλων

6ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 31/01 14:30 Τύρναβος 2005 2 - 5 Αχιλλέας Φαρσάλων
διαιτητές Μακρυχωρίου 31/01 14:30 Αετός Μακρυχωρίου - ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 13/02 14:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αγιάς 13/02 14:30 Δωτιέας Αγιάς 2 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

7ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αλκαζάρ 01/03 14:45 Αχιλλέας Φαρσάλων 2 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 01/03 14:45 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 2 ΠΟ Ελασσόνας

8ος Γύρος
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αλκαζάρ 27/03 16:30 Αχιλλέας Φαρσάλων 0 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης

To Top