Εφήβων

Βαθμολογια

            ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1 - Ακαδημία Τυρνάβου 27 10 18 9 0 1 21 3 4 0 1 10 2 5 0 0 11 1 0
2 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 19 10 12 6 1 3 32 20 3 1 1 18 10 3 0 2 14 10 0
3 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 17 10 1 5 2 3 24 23 4 0 1 15 11 1 2 2 9 12 0
4 Νίκη Μιχαήλ 12 10 0 3 3 4 19 19 1 2 2 11 11 2 1 2 8 8 0
5 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 10 10 -13 3 1 6 17 30 1 1 3 7 12 2 0 3 10 18 0
6 - Αμπελωνιακός 1 10 -18 0 1 9 9 27 0 0 5 3 12 0 1 4 6 15 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Ηρακλής Λάρισας - Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας - Τύρναβος 2005
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 21/10 09:30 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - 2 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Ελασσόνας 21/10 10:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 5 - 4 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 21/10 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 0 Αμπελωνιακός

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 04/11 09:30 Νίκη Μιχαήλ 0 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 04/11 10:00 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 0 - 4 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
διαιτητές Αμπελώνος 04/11 10:00 Αμπελωνιακός 0 - 2 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 25/11 09:30 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 0 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 25/11 10:00 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 5 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 26/11 10:00 Νίκη Μιχαήλ 2 - 2 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 09/12 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 0 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι
διαιτητές Ελασσόνας 09/12 10:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 3 - 2 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
διαιτητές Αμπελώνος 09/12 10:00 Αμπελωνιακός 1 - 2 Νίκη Μιχαήλ

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 05/01 10:00 Νίκη Μιχαήλ 1 - 2 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 07/01 09:00 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 0 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ
διαιτητές Αμπελώνος 07/01 11:00 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - 1 Αμπελωνιακός

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 20/01 10:00 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 1 - 1 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ
διαιτητές Αμπελώνος 20/01 10:00 Αμπελωνιακός 0 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 20/01 11:30 Νίκη Μιχαήλ 5 - 2 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 03/02 10:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 3 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/02 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 03/02 11:45 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 8 - 1 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 17/02 10:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 3 - 2 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Αναβάλλεται 03/03 10:00 Αμπελωνιακός 0 - 3 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/03 11:30 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 2 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 24/03 11:30 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 6 - 4 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 27/03 19:00 Νίκη Μιχαήλ 3 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 03/04 17:30 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 0 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 15/04 10:00 Δαμασιακός-Βλαχογιάννι 1 - 2 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 17/04 15:30 Αμπελωνιακός 2 - 4 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
διαιτητές Ελασσόνας 18/04 16:30 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 1 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου

To Top