Προπαίδων- Επιλογές

Βαθμολογια

            ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1 - Νίκη Μιχαήλ 28 10 40 9 1 0 46 6 4 1 0 30 3 5 0 0 16 3 0
2 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 19 10 27 6 1 3 37 10 3 1 1 22 4 3 0 2 15 6 0
3 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 17 10 10 5 2 3 19 9 3 0 2 10 4 2 2 1 9 5 0
4 - Ακαδημία Τυρνάβου 16 10 -3 5 1 4 19 22 2 1 2 12 6 3 0 2 7 16 0
5 - Δαμασιακός 6 10 -47 2 0 8 7 54 1 0 4 4 21 1 0 4 3 33 0
6 - Αμπελωνιακός 1 10 -27 0 1 9 3 30 0 0 5 0 15 0 1 4 3 15 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 21/10 11:30 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 2 - 3 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Ελασσόνας 21/10 12:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 5 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 21/10 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 0 Αμπελωνιακός

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 04/11 11:30 Νίκη Μιχαήλ 7 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 04/11 12:00 Δαμασιακός 0 - 8 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 04/11 12:00 Αμπελωνιακός 0 - 3 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 25/11 11:30 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 8 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 25/11 12:00 Δαμασιακός 3 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 26/11 12:00 Νίκη Μιχαήλ 4 - 0 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 09/12 12:00 Αμπελωνιακός 0 - 3 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Ελασσόνας 09/12 12:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 2 - 1 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 09/12 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου 7 - 0 Δαμασιακός

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 05/01 12:00 Νίκη Μιχαήλ 13 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 07/01 10:30 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 0 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 07/01 12:00 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 3 - 0 Αμπελωνιακός

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Camp New (Εργ.Kατ.Γιάννουλης) 20/01 10:00 Νίκη Μιχαήλ 3 - 0 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 20/01 12:00 Αμπελωνιακός 0 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 20/01 12:00 Δαμασιακός 0 - 5 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 03/02 10:00 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 8 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 03/02 12:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 3 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/02 12:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 Νίκη Μιχαήλ

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 24/02 12:00 Αμπελωνιακός 0 - 3 Δαμασιακός
διαιτητές Ελασσόνας 25/02 12:00 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 0 - 1 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/03 10:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 3 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 24/03 10:00 Νίκη Μιχαήλ 3 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Club Βουτυρίτσα 24/03 10:15 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας 1 - 1 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 24/03 12:00 Δαμασιακός 1 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 15/04 12:00 Δαμασιακός 0 - 6 Νίκη Μιχαήλ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 15/04 12:00 Αμπελωνιακός 0 - 3 Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας
διαιτητές Ελασσόνας 18/04 18:15 Ακαδημία Ελασσόνας / ΠΟΕ 0 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου

To Top