Παίδων- Επιλογές

Βαθμολογια

            ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1 ΑΕ Λάρισας 3 16 6 10 5 1 0 16 6 2 0 0 8 3 3 1 0 8 3 0
2 Απόλλων Λάρισας 14 6 14 4 2 0 21 7 2 2 0 11 5 2 0 0 10 2 0
3 Ηρακλής Χάλκης 10 6 1 3 1 2 13 12 2 0 1 6 7 1 1 1 7 5 0
4 Αστήρ Μελισσοχωρίου 9 6 2 3 0 3 17 15 0 0 3 5 13 3 0 0 12 2 0
5 Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 8 6 1 2 2 2 10 9 1 1 2 5 7 1 1 0 5 2 0
6 - Δωτιέας Αγιάς 3 6 -10 1 0 5 8 18 0 0 2 0 6 1 0 3 8 12 0
7 - Απόλλων Γαλήνης 2016 0 6 -18 0 0 6 0 18 0 0 3 0 9 0 0 3 0 9 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου 14/10 10:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 7 Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Φιλιππούπολης 14/10 10:00 Απόλλων Λάρισας 4 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Maracana Πλίτση 14/10 10:00 Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 1 ΑΕ Λάρισας 3
Απόλλων Γαλήνης 2016- ρεπό

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 29/10 10:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 29/10 10:00 Ηρακλής Χάλκης 0 - 6 Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ 29/10 10:30 ΑΕ Λάρισας 3 5 - 3 Δωτιέας Αγιάς
Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση- ρεπό

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου 18/11 10:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 4 Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 18/11 10:00 Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 3 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ 18/11 12:00 ΑΕ Λάρισας 3 3 - 0 Ηρακλής Χάλκης
Δωτιέας Αγιάς- ρεπό

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 23/12 10:00 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 3 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Maracana Πλίτση 23/12 10:30 Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 2 - 6 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 23/12 12:00 Απόλλων Λάρισας 2 - 2 ΑΕ Λάρισας 3
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου 16/12 10:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 2 ΑΕ Λάρισας 3
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 16/12 10:00 Ηρακλής Χάλκης 3 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Αγιάς 16/12 10:30 Δωτιέας Αγιάς 0 - 3 Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Maracana Πλίτση 27/01 10:00 Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση 0 - 0 Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 27/01 10:30 Απόλλων Λάρισας 3 - 0 Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Αγιάς 27/01 10:30 Δωτιέας Αγιάς 0 - 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου
ΑΕ Λάρισας 3- ρεπό

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Maracana Πλίτση 10/02 09:30 Απόλλων Λάρισας 2 - 2 Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") 10/02 10:30 Ηρακλής Χάλκης 3 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 10/02 10:30 Απόλλων Γαλήνης 2016 0 - 3 ΑΕ Λάρισας 3
Αστήρ Μελισσοχωρίου- ρεπό

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας 3 - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση
διαιτητές Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δωτιέας Αγιάς - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Δεν έχει ορισθεί Ηρακλής Χάλκης - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Απόλλων Γαλήνης 2016- ρεπό

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Αστήρ Μελισσοχωρίου - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Φιλιππούπολης Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δωτιέας Αγιάς - ΑΕ Λάρισας 3
Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση- ρεπό

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Δεν έχει ορισθεί Ηρακλής Χάλκης - ΑΕ Λάρισας 3
διαιτητές Γαλήνης Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση
διαιτητές Φιλιππούπολης Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Λάρισας - Αστήρ Μελισσοχωρίου
Δωτιέας Αγιάς- ρεπό

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δωτιέας Αγιάς - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας 3 - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Αστήρ Μελισσοχωρίου - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση
Ηρακλής Χάλκης- ρεπό

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας 3 - Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Γαλήνης Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Γαλήνης 2016 - Ηρακλής Χάλκης
Απόλλων Λάρισας- ρεπό

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γαλήνης Δεν έχει ορισθεί Απόλλων Γαλήνης 2016 - Απόλλων Λάρισας
διαιτητές Χάλκης ("Δέσποινα Μπατζιανούλη") Δεν έχει ορισθεί Ηρακλής Χάλκης - Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση
διαιτητές Μελισσοχωρίου Δεν έχει ορισθεί Αστήρ Μελισσοχωρίου - Δωτιέας Αγιάς
ΑΕ Λάρισας 3- ρεπό

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δωτιέας Αγιάς - Ηρακλής Χάλκης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Γ΄ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί ΑΕ Λάρισας 3 - Απόλλων Γαλήνης 2016
διαιτητές Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Ομόνοια / Ακαδημία Πλίτση - Απόλλων Λάρισας
Αστήρ Μελισσοχωρίου- ρεπό

To Top