Γ' κατηγορία

Βαθμολογια

            ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1 - Φορτούνα Κουτσοχέρου 39 16 31 12 3 1 43 12 7 1 0 29 8 5 2 1 14 4 0
2 - Νίκη Κρήνης 34 16 29 10 4 2 41 12 6 2 0 20 1 4 2 2 21 11 0
3 - Θύελλα Βασιλή 31 16 15 9 4 3 26 11 6 2 0 19 5 3 2 3 7 6 0
4 - Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 29 16 13 9 2 5 35 22 5 2 1 17 7 4 0 4 18 15 0
5 - Άγιος Θωμάς 26 16 -2 8 2 6 19 21 6 1 1 16 9 2 1 5 3 12 0
6 - Μαχητής Τερψιθέας 16 16 -1 5 3 8 22 23 4 1 3 11 7 1 2 5 11 16 -2
7 - Μυραϊκός 15 16 -5 4 3 9 26 31 3 1 4 17 14 1 2 5 9 17 0
8 - Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 2 16 -22 2 2 12 13 35 2 1 5 8 12 0 1 7 5 23 -6
9 - Σταυραετός -2 16 -58 1 1 14 8 66 1 1 6 4 29 0 0 8 4 37 -6
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 07/10 16:30 Μυραϊκός 3 - 5 Νίκη Κρήνης
διαιτητές Χαλκιάδων 07/10 16:30 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 2 - 2 Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 07/10 16:30 Θύελλα Βασιλή 3 - 0 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Σταυρού 07/10 16:30 Σταυραετός 1 - 6 Μαχητής Τερψιθέας
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων- ρεπό

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουτσοχέρου 15/10 16:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 8 - 1 Σταυραετός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 15/10 16:00 Άγιος Θωμάς 4 - 2 Μαχητής Τερψιθέας
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 15/10 16:00 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 2 - 0 Μυραϊκός
διαιτητές Κρήνης 15/10 16:00 Νίκη Κρήνης 1 - 0 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Θύελλα Βασιλή- ρεπό

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 21/10 16:00 Άγιος Θωμάς 0 - 2 Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Σταυρού 21/10 16:00 Σταυραετός 0 - 8 Νίκη Κρήνης
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 21/10 16:00 Θύελλα Βασιλή 2 - 1 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 21/10 16:00 Μυραϊκός 1 - 4 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
Μαχητής Τερψιθέας- ρεπό

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 04/11 15:00 Θύελλα Βασιλή 2 - 0 Μυραϊκός
διαιτητές Κρήνης 05/11 15:00 Νίκη Κρήνης 0 - 0 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 05/11 15:00 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 1 - 1 Μαχητής Τερψιθέας
διαιτητές Χαλκιάδων 05/11 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 4 - 0 Σταυραετός
Φορτούνα Κουτσοχέρου- ρεπό

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουτσοχέρου 18/11 15:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 - 0 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 18/11 15:00 Άγιος Θωμάς 4 - 1 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Τερψιθέας 18/11 15:00 Μαχητής Τερψιθέας 1 - 0 Θύελλα Βασιλή
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 18/11 15:00 Μυραϊκός 7 - 1 Σταυραετός
Νίκη Κρήνης- ρεπό

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 26/11 15:00 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 1 - 2 Νίκη Κρήνης
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 26/11 15:00 Θύελλα Βασιλή 1 - 1 Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Σταυρού 26/11 15:00 Σταυραετός 2 - 0 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Τερψιθέας 26/11 15:00 Μαχητής Τερψιθέας 1 - 1 Μυραϊκός
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων- ρεπό

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουτσοχέρου 02/12 15:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 - 1 Μαχητής Τερψιθέας
διαιτητές Χαλκιάδων 02/12 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 5 - 1 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Κρήνης 02/12 15:00 Νίκη Κρήνης 0 - 0 Θύελλα Βασιλή
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 09/12 15:00 Άγιος Θωμάς 1 - 1 Μυραϊκός
Σταυραετός- ρεπό

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τερψιθέας 17/12 15:00 Μαχητής Τερψιθέας 1 - 0 Νίκη Κρήνης
διαιτητές Σταυρού 17/12 15:00 Σταυραετός 0 - 0 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 17/12 15:00 Θύελλα Βασιλή 2 - 1 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 17/12 15:00 Μυραϊκός 0 - 1 Φορτούνα Κουτσοχέρου
Άγιος Θωμάς- ρεπό

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 21/01 15:00 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 0 - 1 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Χαλκιάδων 21/01 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 - 0 Μαχητής Τερψιθέας
διαιτητές Σταυρού 21/01 15:00 Σταυραετός 0 - 2 Θύελλα Βασιλή
διαιτητές Κουτσοχέρου 21/01 15:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 - 2 Νίκη Κρήνης
Μυραϊκός- ρεπό

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τερψιθέας 27/01 15:00 Μαχητής Τερψιθέας 4 - 0 Σταυραετός
διαιτητές Κουτσοχέρου 27/01 15:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 4 - 1 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Κρήνης 27/01 15:00 Νίκη Κρήνης 3 - 0 Μυραϊκός
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 28/01 11:00 Άγιος Θωμάς 1 - 0 Θύελλα Βασιλή
Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων- ρεπό

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Σταυρού 04/02 15:15 Σταυραετός 0 - 4 Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Τερψιθέας 04/02 15:15 Μαχητής Τερψιθέας 0 - 1 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 04/02 15:15 Μυραϊκός 2 - 0 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Χαλκιάδων 04/02 15:15 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 0 - 1 Νίκη Κρήνης
Θύελλα Βασιλή- ρεπό

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κουτσοχέρου 10/02 15:15 Φορτούνα Κουτσοχέρου 4 - 1 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Κρήνης 10/02 15:15 Νίκη Κρήνης 5 - 0 Σταυραετός
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 10/02 15:15 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 0 - 1 Θύελλα Βασιλή
διαιτητές Χαλκιάδων 10/02 15:15 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 3 - 2 Μυραϊκός
Μαχητής Τερψιθέας- ρεπό

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Β' 04/03 15:30 Άγιος Θωμάς 2 - 1 Νίκη Κρήνης
διαιτητές Τερψιθέας 04/03 15:30 Μαχητής Τερψιθέας 3 - 0 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Σταυρού 04/03 15:30 Σταυραετός 1 - 5 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 04/03 15:30 Μυραϊκός 1 - 2 Θύελλα Βασιλή
Φορτούνα Κουτσοχέρου- ρεπό

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 10/03 15:30 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 0 - 2 Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Χαλκιάδων 10/03 15:30 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 - 0 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 10/03 15:30 Θύελλα Βασιλή 2 - 0 Μαχητής Τερψιθέας
διαιτητές Σταυρού 10/03 15:30 Σταυραετός 0 - 4 Μυραϊκός
Νίκη Κρήνης- ρεπό

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κρήνης 18/03 16:00 Νίκη Κρήνης 6 - 1 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Κουτσοχέρου 18/03 16:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 2 - 1 Θύελλα Βασιλή
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 18/03 16:00 Άγιος Θωμάς 1 - 0 Σταυραετός
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 18/03 16:00 Μυραϊκός 1 - 1 Μαχητής Τερψιθέας
Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων- ρεπό

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 01/04 17:00 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 1 - 3 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 01/04 17:00 Μυραϊκός 2 - 0 Άγιος Θωμάς
διαιτητές Τερψιθέας 01/04 17:00 Μαχητής Τερψιθέας 0 - 2 Φορτούνα Κουτσοχέρου
διαιτητές Βασιλή Φαρσάλων 01/04 17:00 Θύελλα Βασιλή 2 - 2 Νίκη Κρήνης
Σταυραετός- ρεπό

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κρήνης 14/04 17:00 Νίκη Κρήνης 4 - 0 Μαχητής Τερψιθέας
διαιτητές Αγ.Γεωργίου Φαρσάλων 14/04 17:00 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων 3 - 2 Σταυραετός
διαιτητές Χαλκιάδων 14/04 17:00 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 1 - 1 Θύελλα Βασιλή
διαιτητές Κουτσοχέρου 14/04 17:00 Φορτούνα Κουτσοχέρου 5 - 1 Μυραϊκός
Άγιος Θωμάς- ρεπό

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 22/04 12:00 Άγιος Θωμάς 3 - 2 Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων
διαιτητές Τερψιθέας 22/04 17:00 Μαχητής Τερψιθέας 1 - 3 Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων
διαιτητές Υπέρειας 22/04 17:00 Θύελλα Βασιλή 5 - 0 Σταυραετός
διαιτητές Κρήνης 22/04 17:00 Νίκη Κρήνης 1 - 0 Φορτούνα Κουτσοχέρου
Μυραϊκός- ρεπό

To Top