Β' κατηγορία

Βαθμολογια

            ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1 - Παναγροτικός Νίκαιας 68 26 65 21 5 0 79 14 11 2 0 39 8 10 3 0 40 6 0
2 - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 67 26 62 21 4 1 73 11 10 3 0 46 6 11 1 1 27 5 0
3 - Ιπποκράτης 54 26 27 14 6 6 57 30 9 1 3 35 12 5 5 3 22 18 0
4 - Ατρόμητος Βαμβακούς 48 26 21 15 3 8 45 24 8 2 3 29 10 7 1 5 16 14 0
5 - Αναγέννηση Φαρσάλων 42 26 10 12 6 8 44 34 5 4 4 23 20 7 2 4 21 14 0
6 - Δόξα Υπέρειας 36 26 6 10 6 10 56 50 6 1 6 34 25 4 5 4 22 25 0
7 Ανθούπολη 34 26 -4 8 10 8 33 37 5 6 2 20 15 3 4 6 13 22 0
8 Δόξα Ραχούλας 33 26 -7 9 6 11 43 50 5 3 5 23 20 4 3 6 20 30 0
9 - Άρης Διλόφου 30 26 -3 8 6 12 38 41 6 2 5 28 24 2 4 7 10 17 0
10 - ΑΟ Ναρθακίου 26 26 -21 7 5 14 29 50 5 3 5 17 19 2 2 9 12 31 0
11 - Αναγέννηση Ζαππείου 25 26 -14 6 7 13 46 60 3 5 5 22 24 3 2 8 24 36 0
12 - Α.Ε.Μάνδρας 2016 20 26 -38 5 5 16 28 66 2 2 9 9 27 3 3 7 19 39 0
13 - Ακαδημία Αχιλλέως 19 26 -44 5 4 17 38 82 2 2 9 15 36 3 2 8 23 46 0
14 - Α.Ε.Σ. Χαραυγή 8 26 -60 1 5 20 25 85 1 3 9 13 35 0 2 11 12 50 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ναρθακίου 30/09 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 0 - 2 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ζαππείου 30/09 17:00 Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ανθούπολης 30/09 17:00 Ανθούπολη 0 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Κοιλάδας 30/09 17:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 3 Ιπποκράτης
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 30/09 17:00 Άρης Διλόφου 0 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 30/09 17:00 Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 4 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Μαυροβουνίου 30/09 17:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 7 Παναγροτικός Νίκαιας

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαρσάλων 07/10 16:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 08/10 16:30 Ιπποκράτης 4 - 2 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Κοιλάδας 08/10 16:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Ραχούλας 08/10 16:30 Δόξα Ραχούλας 0 - 1 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 08/10 16:30 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 Άρης Διλόφου
διαιτητές Υπέρειας 08/10 16:30 Δόξα Υπέρειας 9 - 2 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Μαυροβουνίου 08/10 16:30 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 - 3 ΑΟ Ναρθακίου

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαρσάλων 14/10 16:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 2 Ιπποκράτης
διαιτητές Βαμβακούς 14/10 16:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ζαππείου 14/10 16:00 Αναγέννηση Ζαππείου 3 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ανθούπολης 14/10 16:00 Ανθούπολη 1 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Κοιλάδας 14/10 16:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 3 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 14/10 16:00 Άρης Διλόφου 5 - 2 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Ναρθακίου 14/10 16:00 ΑΟ Ναρθακίου 2 - 0 Ακαδημία Αχιλλέως

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κοιλάδας 22/10 16:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 1 Ιπποκράτης
διαιτητές Ραχούλας 22/10 16:00 Δόξα Ραχούλας 3 - 5 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 22/10 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Υπέρειας 22/10 16:00 Δόξα Υπέρειας 0 - 2 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Μαυροβουνίου 22/10 16:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 22/10 16:00 Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 5 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 22/10 16:00 Άρης Διλόφου 3 - 1 ΑΟ Ναρθακίου

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κοιλάδας 04/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 04/11 15:00 Ιπποκράτης 2 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Φαρσάλων 04/11 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Βαμβακούς 04/11 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 5 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Ζαππείου 04/11 15:00 Αναγέννηση Ζαππείου 10 - 2 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Ανθούπολης 04/11 15:00 Ανθούπολη 1 - 0 Άρης Διλόφου
διαιτητές Ναρθακίου 04/11 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 1 Α.Ε.Μάνδρας 2016

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 18/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 6 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Υπέρειας 18/11 15:00 Δόξα Υπέρειας 1 - 4 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 18/11 15:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 1 - 2 Ιπποκράτης
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 18/11 15:00 Ακαδημία Αχιλλέως 2 - 4 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 18/11 15:00 Άρης Διλόφου 0 - 3 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Κοιλάδας 18/11 15:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 2 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Ανθούπολης 18/11 15:00 Ανθούπολη 1 - 0 ΑΟ Ναρθακίου

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 26/11 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ραχούλας 26/11 15:00 Δόξα Ραχούλας 4 - 1 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Κοιλάδας 26/11 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 6 - 1 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 26/11 15:00 Ιπποκράτης 0 - 0 Άρης Διλόφου
διαιτητές Φαρσάλων 26/11 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 4 - 1 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Βαμβακούς 26/11 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Ναρθακίου 26/11 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 2 - 1 Αναγέννηση Ζαππείου

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βαμβακούς 02/12 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 3 - 2 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Ζαππείου 02/12 15:00 Αναγέννηση Ζαππείου 2 - 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Μαυροβουνίου 02/12 15:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 3 - 3 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Κοιλάδας 02/12 15:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 02/12 15:00 Άρης Διλόφου 1 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ανθούπολης 23/12 15:00 Ανθούπολη 2 - 2 Ιπποκράτης
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 09/01 15:00 Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 5 Παναγροτικός Νίκαιας

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 10/12 11:30 Δόξα Ραχούλας 2 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 10/12 15:00 Ιπποκράτης 4 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Κοιλάδας 10/12 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 1 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Ναρθακίου 10/12 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 10/12 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 4 - 1 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Υπέρειας 10/12 15:00 Δόξα Υπέρειας 3 - 1 Άρης Διλόφου
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 10/12 15:00 Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 16/12 15:00 Άρης Διλόφου 2 - 1 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Κοιλάδας 16/12 15:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Ανθούπολης 16/12 15:00 Ανθούπολη 5 - 2 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ζαππείου 16/12 15:00 Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 4 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βαμβακούς 16/12 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 3 - 0 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Φαρσάλων 16/12 15:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 16/12 15:00 Ιπποκράτης 1 - 0 ΑΟ Ναρθακίου

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κοιλάδας 20/01 15:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 1 Άρης Διλόφου
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 20/01 15:00 Ακαδημία Αχιλλέως 2 - 2 Ανθούπολη
διαιτητές Μαυροβουνίου 20/01 15:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 2 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Υπέρειας 20/01 15:00 Δόξα Υπέρειας 0 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 20/01 15:00 Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ραχούλας 20/01 15:00 Δόξα Ραχούλας 1 - 1 Ιπποκράτης
διαιτητές Ναρθακίου 20/01 15:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 27/01 15:00 Δόξα Ραχούλας 5 - 0 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Κοιλάδας 27/01 15:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 27/01 15:00 Ιπποκράτης 1 - 0 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ανθούπολης 27/01 15:00 Ανθούπολη 1 - 1 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Βαμβακούς 27/01 15:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 4 - 0 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Ζαππείου 27/01 15:00 Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 1 Άρης Διλόφου
διαιτητές Φαρσάλων 21/02 15:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 4 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ζαππείου 03/02 15:15 Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Κοιλάδας 03/02 15:15 Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 03/02 15:15 Άρης Διλόφου 0 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 03/02 15:15 Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 2 Ιπποκράτης
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 03/02 15:15 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 4 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Υπέρειας 03/02 15:15 Δόξα Υπέρειας 0 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ναρθακίου 03/02 15:15 ΑΟ Ναρθακίου 0 - 1 Παναγροτικός Νίκαιας

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βαμβακούς 11/02 15:15 Ατρόμητος Βαμβακούς 6 - 1 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Φαρσάλων 11/02 15:15 Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 11/02 15:15 Ιπποκράτης 5 - 2 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Κοιλάδας 11/02 15:15 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 2 - 0 Άρης Διλόφου
διαιτητές Ραχούλας 11/02 15:15 Δόξα Ραχούλας 1 - 1 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Διλόφου Λάρισας 11/02 15:15 Παναγροτικός Νίκαιας 3 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Υπέρειας 11/02 15:15 Δόξα Υπέρειας 3 - 0 ΑΟ Ναρθακίου

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βαμβακούς 17/02 15:15 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 1 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ζαππείου 17/02 15:15 Αναγέννηση Ζαππείου 1 - 1 Ιπποκράτης
διαιτητές Ανθούπολης 17/02 15:15 Ανθούπολη 0 - 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Κοιλάδας 17/02 15:15 Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 4 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 17/02 15:15 Άρης Διλόφου 0 - 4 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 17/02 15:15 Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ναρθακίου 17/02 15:15 ΑΟ Ναρθακίου 3 - 3 Α.Ε.Σ. Χαραυγή

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Β' 03/03 15:30 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 0 Άρης Διλόφου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 04/03 15:30 Ιπποκράτης 2 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Κοιλάδας 04/03 15:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ραχούλας 04/03 15:30 Δόξα Ραχούλας 3 - 2 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Ζαππείου 04/03 15:30 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Υπέρειας 04/03 15:30 Δόξα Υπέρειας 5 - 1 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 04/03 15:30 Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 1 ΑΟ Ναρθακίου

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 10/03 15:30 Ιπποκράτης 0 - 2 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Φαρσάλων 10/03 15:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 2 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βαμβακούς 10/03 15:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 0 - 0 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ζαππείου 10/03 15:30 Αναγέννηση Ζαππείου 1 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Ανθούπολης 10/03 15:30 Ανθούπολη 4 - 1 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Κοιλάδας 10/03 15:30 Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 4 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Ναρθακίου 10/03 15:30 ΑΟ Ναρθακίου 3 - 2 Άρης Διλόφου

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 17/03 16:00 Δόξα Ραχούλας 0 - 1 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 17/03 16:00 Παναγροτικός Νίκαιας 1 - 0 Ιπποκράτης
διαιτητές Υπέρειας 17/03 16:00 Δόξα Υπέρειας 0 - 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 17/03 16:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 17/03 16:00 Ακαδημία Αχιλλέως 0 - 4 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 17/03 16:00 Άρης Διλόφου 1 - 1 Ανθούπολη
διαιτητές Κοιλάδας 17/03 16:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 1 ΑΟ Ναρθακίου

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 31/03 17:00 Δόξα Ραχούλας 0 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Κοιλάδας 31/03 17:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 0 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 31/03 17:00 Ιπποκράτης 3 - 2 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Φαρσάλων 31/03 17:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 4 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Βαμβακούς 31/03 17:00 Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 0 Άρης Διλόφου
διαιτητές Ζαππείου 31/03 17:00 Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 0 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Ναρθακίου 31/03 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 1 - 1 Ανθούπολη

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Υπέρειας 15/04 17:00 Δόξα Υπέρειας 1 - 5 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γαλήνης 15/04 17:00 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 1 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 15/04 17:00 Ακαδημία Αχιλλέως 1 - 3 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 15/04 17:00 Άρης Διλόφου 4 - 1 Ιπποκράτης
διαιτητές Κοιλάδας 15/04 17:00 Α.Ε.Μάνδρας 2016 1 - 2 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ανθούπολης 15/04 17:00 Ανθούπολη 0 - 0 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Ζαππείου 15/04 17:00 Αναγέννηση Ζαππείου 2 - 2 ΑΟ Ναρθακίου

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Υπέρειας 21/04 17:00 Δόξα Υπέρειας 4 - 2 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 21/04 17:00 Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 1 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Ραχούλας 21/04 17:00 Δόξα Ραχούλας 1 - 0 Άρης Διλόφου
διαιτητές Κοιλάδας 21/04 17:00 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 10 - 0 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 21/04 17:00 Ιπποκράτης 2 - 0 Ανθούπολη
διαιτητές Φαρσάλων 21/04 17:00 Αναγέννηση Φαρσάλων 2 - 2 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Ναρθακίου 21/04 17:00 ΑΟ Ναρθακίου 0 - 1 Ατρόμητος Βαμβακούς

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Θεσσαλικού 28/04 17:30 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 4 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 28/04 17:30 Άρης Διλόφου 3 - 4 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Κοιλάδας 28/04 17:30 Α.Ε.Μάνδρας 2016 0 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Ανθούπολης 28/04 17:30 Ανθούπολη 1 - 2 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Ζαππείου 28/04 17:30 Αναγέννηση Ζαππείου 0 - 5 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Βαμβακούς 28/04 17:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 3 - 1 Ιπποκράτης
διαιτητές Φαρσάλων 28/04 17:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 3 - 2 ΑΟ Ναρθακίου

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βοηθ. Φαρσάλων 03/05 17:30 Ακαδημία Αχιλλέως 4 - 3 Άρης Διλόφου
διαιτητές Θεσσαλικού 03/05 17:30 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 2 - 3 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Υπέρειας 03/05 17:30 Δόξα Υπέρειας 5 - 0 Ανθούπολη
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 03/05 17:30 Παναγροτικός Νίκαιας 5 - 1 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Ραχούλας 03/05 17:30 Δόξα Ραχούλας 0 - 1 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Μαυροβουνίου 03/05 17:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 1 - 0 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Ναρθακίου 03/05 17:30 ΑΟ Ναρθακίου 0 - 3 Ιπποκράτης

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 06/05 17:30 Άρης Διλόφου 3 - 1 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Ανθούπολης 06/05 17:30 Ανθούπολη 2 - 2 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Ζαππείου 06/05 17:30 Αναγέννηση Ζαππείου 3 - 1 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Βαμβακούς 06/05 17:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 1 - 1 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Φαρσάλων 06/05 17:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 0 - 3 Παναγροτικός Νίκαιας
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 06/05 17:30 Ιπποκράτης 7 - 0 Δόξα Ραχούλας
διαιτητές Μαυροβουνίου 06/05 17:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 3 - 0 ΑΟ Ναρθακίου

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κοιλάδας 12/05 17:30 Α.Ε.Μάνδρας 2016 3 - 2 Ανθούπολη
διαιτητές Διλόφου Φαρσάλων 12/05 17:30 Άρης Διλόφου 6 - 3 Αναγέννηση Ζαππείου
διαιτητές Φαρσάλων 12/05 17:30 Ακαδημία Αχιλλέως 3 - 2 Ατρόμητος Βαμβακούς
διαιτητές Θεσσαλικού 12/05 17:30 Α.Ε.Σ. Χαραυγή 0 - 3 Αναγέννηση Φαρσάλων
διαιτητές Υπέρειας 12/05 17:30 Δόξα Υπέρειας 3 - 3 Ιπποκράτης
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 12/05 17:30 Παναγροτικός Νίκαιας 2 - 0 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας
διαιτητές Ναρθακίου 12/05 17:30 ΑΟ Ναρθακίου 3 - 2 Δόξα Ραχούλας

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βαμβακούς 19/05 17:30 Ατρόμητος Βαμβακούς 3 - 2 Α.Ε.Μάνδρας 2016
διαιτητές Φαρσάλων 19/05 17:30 Αναγέννηση Φαρσάλων 1 - 1 Άρης Διλόφου
διαιτητές Γ.Μητσιμπόνα Β΄ 19/05 17:30 Ιπποκράτης 4 - 1 Ακαδημία Αχιλλέως
διαιτητές Μαυροβουνίου 19/05 17:30 Προμηθέας ΑΕ Λάρισας 11 - 0 Α.Ε.Σ. Χαραυγή
διαιτητές Ραχούλας 19/05 17:30 Δόξα Ραχούλας 3 - 3 Δόξα Υπέρειας
διαιτητές Νίκαιας ("Δημήτριος Τσιβούλης") 19/05 17:30 Παναγροτικός Νίκαιας 5 - 0 ΑΟ Ναρθακίου
διαιτητές Ανθούπολης 19/05 17:30 Ανθούπολη 2 - 1 Αναγέννηση Ζαππείου

To Top