A1 Κατηγορία

Βαθμολογια

            ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1 - ΑΕ Κιλελέρ 70 30 50 22 4 4 77 27 10 3 2 43 14 12 1 2 34 13 0
2 - Αετός Μακρυχωρίου 64 30 36 19 7 4 54 18 11 3 1 32 5 8 4 3 22 13 0
3 - Αμπελωνιακός 64 30 29 20 4 6 53 24 9 4 2 24 9 11 0 4 29 15 0
4 - ΑΟ Μαυροβουνίου 62 30 30 19 5 6 49 19 9 3 3 30 10 10 2 3 19 9 0
5 - Ακαδημία Τυρνάβου 58 30 26 17 7 6 52 26 10 2 3 27 10 7 5 3 25 16 0
6 - ΑΟ Ελευθερών 51 30 12 15 6 9 55 43 8 2 5 31 22 7 4 4 24 21 0
7 Ολυμπιακός Αμπελιάς 49 30 24 13 10 7 58 34 8 4 3 35 16 5 6 4 23 18 0
8 Αστήρ Μελισσοχωρίου 47 30 11 13 8 9 34 23 7 4 4 17 9 6 4 5 17 14 0
9 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 43 30 9 13 4 13 50 41 6 3 6 21 16 7 1 7 29 25 0
10 Νεάπολη Λάρισας 42 30 6 12 6 12 41 35 7 2 6 25 17 5 4 6 16 18 0
11 - Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 40 30 11 11 7 12 50 39 5 5 5 28 21 6 2 7 22 18 0
12 ΑΟ Αμπελοκήπων 33 30 -9 9 6 15 43 52 6 2 7 25 20 3 4 8 18 32 0
13 Όλυμπος Γόννων 32 30 -13 9 5 16 43 56 5 2 8 23 27 4 3 8 20 29 0
14 - Αναγέννηση Καλοχωρίου 14 30 -64 4 2 24 18 82 2 2 11 12 36 2 0 13 6 46 0
15 - Ένωσις Μελίας 4 30 -68 3 1 26 18 86 2 0 13 10 35 1 1 13 8 51 -6
16 - Αστέρας Τυρνάβου 2010 -9 30 -90 0 0 30 0 90 0 0 15 0 45 0 0 15 0 45 -9
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελισσοχωρίου 17/09 17:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μακρυχωρίου 17/09 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 4 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Νεάπολης Β' 17/09 17:00 Νεάπολη Λάρισας 1 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αμπελοκήπων 17/09 17:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 17/09 17:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Γόννων 17/09 17:00 Όλυμπος Γόννων 1 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 17/09 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 5 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 17/09 17:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μαυροβουνίου 23/09 17:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμπελώνος 23/09 17:00 Αμπελωνιακός 2 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μελίας 23/09 17:00 Ένωσις Μελίας 0 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές 23/09 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 2 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Καλοχωρίου 23/09 17:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 23/09 17:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 2 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 23/09 17:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Ελευθερών 28/09 17:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 2 ΑΕ Κιλελέρ

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος 01/10 17:00 Αμπελωνιακός 1 - 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 01/10 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 4 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 01/10 17:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Νεάπολης Β' 01/10 17:00 Νεάπολη Λάρισας 4 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Αμπελοκήπων 01/10 17:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 01/10 17:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Γόννων 01/10 17:00 Όλυμπος Γόννων 0 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μελισσοχωρίου 01/10 17:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 2 ΑΕ Κιλελέρ

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελίας 07/10 16:30 Ένωσις Μελίας 0 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές 07/10 16:30 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Καλοχωρίου 07/10 16:30 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 07/10 16:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Ελευθερών 07/10 16:30 ΑΟ Ελευθερών 1 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 07/10 16:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 07/10 16:30 ΑΕ Κιλελέρ 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Γόννων 07/10 16:30 Όλυμπος Γόννων 1 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές 15/10 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Αμπελώνος 15/10 16:00 Αμπελωνιακός 1 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 15/10 16:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μακρυχωρίου 15/10 16:00 Αετός Μακρυχωρίου 4 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 15/10 16:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Νεάπολης Β' 15/10 16:00 Νεάπολη Λάρισας 2 - 3 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμπελοκήπων 15/10 16:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 1 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 15/10 16:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλοχωρίου 21/10 16:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 2 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 21/10 16:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Ελευθερών 21/10 16:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 5 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 21/10 16:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 21/10 16:00 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 0 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Γόννων 21/10 16:00 Όλυμπος Γόννων 2 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 21/10 16:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αμπελοκήπων 21/10 16:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 29/10 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 29/10 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 4 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μελίας 29/10 15:00 Ένωσις Μελίας 2 - 6 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αμπελώνος 29/10 15:00 Αμπελωνιακός 0 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μαυροβουνίου 29/10 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 1 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 29/10 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 29/10 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Μελισσοχωρίου 29/10 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 3 Νεάπολη Λάρισας

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών 04/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 04/11 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 4 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 04/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 4 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Γόννων 04/11 15:00 Όλυμπος Γόννων 5 - 1 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 04/11 15:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αμπελοκήπων 04/11 15:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 2 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Νεάπολης Β' 04/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 04/11 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών 19/11 15:00 ΑΟ Ελευθερών 2 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 19/11 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 4 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Καλοχωρίου 19/11 15:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 3 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 19/11 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Μελίας 19/11 15:00 Ένωσις Μελίας 2 - 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Αμπελώνος 19/11 15:00 Αμπελωνιακός 1 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μαυροβουνίου 19/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 19/11 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 25/11 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 1 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Γόννων 25/11 15:00 Όλυμπος Γόννων 1 - 4 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 25/11 15:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αμπελοκήπων 25/11 15:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 4 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 25/11 15:00 Νεάπολη Λάρισας 0 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 25/11 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Μακρυχωρίου 25/11 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 2 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Μαυροβουνίου 25/11 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 03/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 2 - 2 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 03/12 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Ελευθερών 03/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών 3 - 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 03/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 0 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Καλοχωρίου 03/12 15:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 6 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 03/12 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Μελίας 03/12 15:00 Ένωσις Μελίας 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου 03/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 1 Αμπελωνιακός

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 09/12 15:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Αμπελοκήπων 09/12 15:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 2 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Νεάπολης Β' 09/12 15:00 Νεάπολη Λάρισας 2 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 09/12 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μακρυχωρίου 09/12 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 2 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μαυροβουνίου 09/12 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 5 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Αμπελώνος 09/12 15:00 Αμπελωνιακός 0 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μελίας 09/12 15:00 Ένωσις Μελίας 1 - 2 Αστήρ Μελισσοχωρίου

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 17/12 15:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Γόννων 17/12 15:00 Όλυμπος Γόννων 0 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 17/12 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 2 - 1 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 17/12 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Ελευθερών 17/12 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 17/12 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 4 Αμπελωνιακός
διαιτητές Καλοχωρίου 17/12 15:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 - 1 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 17/12 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Β' 23/12 15:00 Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 23/12 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Μακρυχωρίου 23/12 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 3 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Μαυροβουνίου 23/12 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 0 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αμπελώνος 23/12 15:00 Αμπελωνιακός 3 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μελίας 23/12 15:00 Ένωσις Μελίας 1 - 4 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 23/12 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Καλοχωρίου 23/12 15:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νεάπολης Β' 07/01 15:00 Νεάπολη Λάρισας 4 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αμπελοκήπων 07/01 15:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 07/01 15:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Γόννων 07/01 15:00 Όλυμπος Γόννων 1 - 4 Αμπελωνιακός
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 07/01 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 6 - 2 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 07/01 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Ελευθερών 07/01 15:00 ΑΟ Ελευθερών 3 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου 07/01 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 13/01 15:00 Ένωσις Μελίας 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 14/01 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Μαυροβουνίου 14/01 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αμπελώνος 14/01 15:00 Αμπελωνιακός 2 - 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 14/01 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Καλοχωρίου 14/01 15:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 5 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 14/01 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Ελευθερών 14/01 15:00 ΑΟ Ελευθερών 1 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου 20/01 15:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 20/01 15:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 3 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 20/01 15:00 Νεάπολη Λάρισας 2 - 1 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Αμπελοκήπων 20/01 15:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 4 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 20/01 15:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Γόννων 20/01 15:00 Όλυμπος Γόννων 3 - 5 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 20/01 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μελισσοχωρίου 20/01 15:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μαυροβουνίου 28/01 15:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 1 - 2 Αμπελωνιακός
διαιτητές Μελίας 28/01 15:00 Ένωσις Μελίας 0 - 2 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου 28/01 15:00 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Καλοχωρίου 28/01 15:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 28/01 15:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 4 - 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 28/01 15:00 ΑΟ Ελευθερών 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 28/01 15:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 3 - 3 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 28/01 15:00 ΑΕ Κιλελέρ 2 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελώνος 03/02 15:15 Αμπελωνιακός 2 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Μαυροβουνίου 03/02 15:15 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μακρυχωρίου 03/02 15:15 Αετός Μακρυχωρίου 5 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 03/02 15:15 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 0 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Νεάπολης Β' 03/02 15:15 Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αμπελοκήπων 03/02 15:15 ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 03/02 15:15 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μελισσοχωρίου 03/02 15:15 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 Όλυμπος Γόννων

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μελίας 11/02 15:15 Ένωσις Μελίας 0 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Καλοχωρίου 11/02 15:15 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 3 Αμπελωνιακός
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 11/02 15:15 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ελευθερών 11/02 15:15 ΑΟ Ελευθερών 3 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 11/02 15:15 Ολυμπιακός Αμπελιάς 4 - 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 11/02 15:15 ΑΕ Κιλελέρ 6 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Γόννων 11/02 15:15 Όλυμπος Γόννων 4 - 3 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 11/02 15:15 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Αστήρ Μελισσοχωρίου

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 17/02 15:15 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μελίας 17/02 15:15 Ένωσις Μελίας 0 - 3 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Αμπελώνος 17/02 15:15 Αμπελωνιακός 1 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Μαυροβουνίου 17/02 15:15 ΑΟ Μαυροβουνίου 2 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μακρυχωρίου 17/02 15:15 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 2 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 17/02 15:15 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 17/02 15:15 Νεάπολη Λάρισας 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Μελισσοχωρίου 17/02 15:15 Αστήρ Μελισσοχωρίου 1 - 0 ΑΟ Αμπελοκήπων

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Καλοχωρίου 03/03 15:30 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Ελευθερών 03/03 15:30 ΑΟ Ελευθερών 1 - 1 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 03/03 15:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς 7 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 03/03 15:30 ΑΕ Κιλελέρ 2 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Γόννων 03/03 15:30 Όλυμπος Γόννων 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 03/03 15:30 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Αμπελοκήπων 03/03 15:30 ΑΟ Αμπελοκήπων 1 - 2 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Μαυροβουνίου 03/03 15:30 Νεάπολη Λάρισας 1 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 11/03 15:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Καλοχωρίου 11/03 15:30 Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 1 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 11/03 15:30 Ακαδημία Τυρνάβου 3 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μελίας 11/03 15:30 Ένωσις Μελίας 0 - 3 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 11/03 15:30 Αμπελωνιακός 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Μαυροβουνίου 11/03 15:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 0 - 0 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Μακρυχωρίου 11/03 15:30 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 11/03 15:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 0 Φιλοκτήτης Μελιβοίας

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 17/03 16:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 0 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 17/03 16:00 ΑΕ Κιλελέρ 2 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Γόννων 17/03 16:00 Όλυμπος Γόννων 2 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 17/03 16:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Αμπελοκήπων 17/03 16:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 6 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 17/03 16:00 Νεάπολη Λάρισας 0 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 17/03 16:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 17/03 16:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 24/03 16:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 2 - 3 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Ελευθερών 24/03 16:00 ΑΟ Ελευθερών 5 - 2 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 24/03 16:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Καλοχωρίου 24/03 16:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 1 - 2 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 24/03 16:00 Ακαδημία Τυρνάβου 2 - 0 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Μελίας 24/03 16:00 Ένωσις Μελίας 0 - 4 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αμπελώνος 24/03 16:00 Αμπελωνιακός 2 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Μελισσοχωρίου 24/03 16:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 0 - 0 ΑΟ Μαυροβουνίου

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γόννων 31/03 17:00 Όλυμπος Γόννων 0 - 1 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 31/03 17:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Αμπελοκήπων 31/03 17:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 0 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Νεάπολης Β' 31/03 17:00 Νεάπολη Λάρισας 3 - 2 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 31/03 17:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 5 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Μακρυχωρίου 31/03 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 0 - 0 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Μαυροβουνίου 31/03 17:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 5 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Αμπελώνος 31/03 17:00 Αμπελωνιακός 1 - 1 Αστήρ Μελισσοχωρίου

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 15/04 17:00 Όλυμπος Γόννων 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 15/04 17:00 ΑΕ Κιλελέρ 8 - 1 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 15/04 17:00 Ολυμπιακός Αμπελιάς 1 - 1 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Ελευθερών 15/04 17:00 ΑΟ Ελευθερών 0 - 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 15/04 17:00 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 1 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Καλοχωρίου 15/04 17:00 Αναγέννηση Καλοχωρίου 0 - 2 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 15/04 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 0 Αμπελωνιακός
διαιτητές Μελισσοχωρίου 15/04 17:00 Αστήρ Μελισσοχωρίου 3 - 0 Ένωσις Μελίας

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 21/04 17:00 ΑΟ Αμπελοκήπων 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Νεάπολης Β' 21/04 17:00 Νεάπολη Λάρισας 3 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 21/04 17:00 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 1 - 4 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Μακρυχωρίου 21/04 17:00 Αετός Μακρυχωρίου 1 - 0 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Μαυροβουνίου 21/04 17:00 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 1 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αμπελώνος 21/04 17:00 Αμπελωνιακός 3 - 1 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων
διαιτητές Μελίας 21/04 17:00 Ένωσις Μελίας 0 - 3 Αναγέννηση Καλοχωρίου
διαιτητές Τυρνάβου 21/04 17:00 Ακαδημία Τυρνάβου 0 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 28/04 17:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 3 - 3 Ακαδημία Τυρνάβου
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 29/04 17:00 Αστέρας Τυρνάβου 2010 0 - 3 Φιλοκτήτης Μελιβοίας
διαιτητές Αμπελοκήπων 29/04 17:30 ΑΟ Αμπελοκήπων 3 - 2 Νεάπολη Λάρισας
διαιτητές Γόννων 29/04 17:30 Όλυμπος Γόννων 0 - 1 Αετός Μακρυχωρίου
διαιτητές Κιλελέρ (Κυψέλης) 29/04 17:30 ΑΕ Κιλελέρ 0 - 1 ΑΟ Μαυροβουνίου
διαιτητές Αμπελιάς Φαρσάλων 29/04 17:30 Ολυμπιακός Αμπελιάς 0 - 1 Αμπελωνιακός
διαιτητές Ελευθερών 29/04 17:30 ΑΟ Ελευθερών 6 - 0 Ένωσις Μελίας
διαιτητές Μελισσοχωρίου 29/04 17:30 Αστήρ Μελισσοχωρίου 2 - 0 Αναγέννηση Καλοχωρίου

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Μακρυχωρίου 05/05 17:30 Αετός Μακρυχωρίου 2 - 2 ΑΟ Αμπελοκήπων
διαιτητές Δεν Διεξάγεται 05/05 17:30 ΑΟ Μαυροβουνίου 3 - 0 Αστέρας Τυρνάβου 2010
διαιτητές Αμπελώνος 05/05 17:30 Αμπελωνιακός 2 - 0 Όλυμπος Γόννων
διαιτητές Μελίας 05/05 17:30 Ένωσις Μελίας 1 - 2 ΑΕ Κιλελέρ
διαιτητές Ζέρμα-Γαλάτου Τυρνάβου 05/05 17:30 Ακαδημία Τυρνάβου 1 - 2 Ολυμπιακός Αμπελιάς
διαιτητές Καλοχωρίου 05/05 17:30 Αναγέννηση Καλοχωρίου 2 - 2 ΑΟ Ελευθερών
διαιτητές Αγίων Αναργύρων 05/05 17:30 Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων 2 - 0 Αστήρ Μελισσοχωρίου
διαιτητές Μελιβοίας ("Σταύρος Τσιάπανος") 05/05 17:30 Φιλοκτήτης Μελιβοίας 2 - 0 Νεάπολη Λάρισας

To Top