Α' κατηγορία- Detox

Βαθμολογια

            ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ ΑΓ ΔΓ ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΟΙΝΕΣ
ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-ΝΙΗΓ+Γ-
1 - Οικονόμος Τσαριτσάνης 68 30 38 21 5 4 61 23 14 1 0 43 14 7 4 4 18 9 0
2 - Ηρακλής Λάρισας 65 30 34 19 8 3 54 20 10 5 0 26 5 9 3 3 28 15 0
3 - Σμόλικας Φαλάνης 51 30 13 13 12 5 41 28 7 7 1 17 6 6 5 4 24 22 0
4 - Δόξα Αργυροπουλίου 50 30 4 15 5 10 40 36 7 4 4 22 16 8 1 6 18 20 0
5 Δωτιέας Αγιάς 50 30 15 14 8 8 45 30 7 5 3 25 14 7 3 5 20 16 0
6 Λάρισα 2012 48 30 19 13 9 8 43 24 10 4 1 29 9 3 5 7 14 15 0
7 Αετός Αμυγδαλέας 47 30 8 14 5 11 44 36 6 4 5 22 14 8 1 6 22 22 0
8 Κίσσαβος Συκουρίου 42 30 -1 11 9 10 39 40 7 5 3 20 17 4 4 7 19 23 0
9 ΠΟ Ελασσόνας 42 30 6 13 3 14 38 32 7 0 8 20 17 6 3 6 18 15 0
10 Δαμασιακός 41 30 -2 12 5 13 32 34 8 2 5 19 14 4 3 8 13 20 0
11 - Τύρναβος 2005 38 30 -1 9 11 10 37 38 6 6 3 20 11 3 5 7 17 27 0
12 - Φαλανιακός 37 30 -3 10 7 13 36 39 6 1 8 19 17 4 6 5 17 22 0
13 - Δήμητρα Γιάννουλης 33 30 -8 10 3 17 30 38 7 1 7 19 14 3 2 10 11 24 0
14 Δόξα Βλαχογιαννίου 28 30 -28 8 4 18 29 57 5 2 8 19 31 3 2 10 10 26 0
15 ΑΕ Βουναίνων 26 30 -27 8 2 20 30 57 5 0 10 18 31 3 2 10 12 26 0
16 - Αστραπή Ν. Πολιτείας 5 30 -67 1 2 27 19 86 1 2 12 13 37 0 0 15 6 49 0
ΔΓ:Διαφορά Γκολ   Ν:Νίκες   Ι:Ισοπαλίες   Η:Ήττες   Γ+:Γκολ Υπέρ   Γ-:Γκολ Κατά

Προγραμμα


1η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 16/09 17:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Ελευθερών 16/09 17:00 Ηρακλής Λάρισας 1 - 1 Δαμασιακός
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 16/09 17:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αργυροπουλίου 16/09 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Φαλάνης 16/09 17:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Γιάννουλης 16/09 17:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 Φαλανιακός
διαιτητές Νέας Πολιτείας 16/09 17:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 2 Τύρναβος 2005
διαιτητές Βουναίνων 16/09 17:00 ΑΕ Βουναίνων 2 - 3 ΠΟ Ελασσόνας

2η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 23/09 17:00 Φαλανιακός 0 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 24/09 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 4 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Ραχούλας 24/09 17:00 Λάρισα 2012 3 - 1 Δαμασιακός
διαιτητές Αγιάς 24/09 17:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Τυρνάβου 24/09 17:00 Τύρναβος 2005 0 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Ελασσόνας 24/09 17:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αμυγδαλέας 24/09 17:00 Αετός Αμυγδαλέας 5 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βουναίνων 24/09 17:00 ΑΕ Βουναίνων 1 - 2 Κίσσαβος Συκουρίου

3η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 30/09 17:00 Λάρισα 2012 3 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελευθερών 30/09 17:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 30/09 17:00 Δαμασιακός 1 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 30/09 17:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Αργυροπουλίου 30/09 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 2 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Φαλάνης 30/09 17:00 Σμόλικας Φαλάνης 2 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Γιάννουλης 30/09 17:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 30/09 17:00 Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας

4η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς 08/10 16:30 Δωτιέας Αγιάς 1 - 1 Λάρισα 2012
διαιτητές Φαλάνης 08/10 16:30 Φαλανιακός 1 - 2 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Τυρνάβου 08/10 16:30 Τύρναβος 2005 0 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Ελασσόνας 08/10 16:30 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας 08/10 16:30 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Βουναίνων 08/10 16:30 ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 08/10 16:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Γιάννουλης 08/10 16:30 Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

5η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 14/10 16:00 Φαλανιακός 0 - 2 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ραχούλας 14/10 16:00 Λάρισα 2012 1 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 14/10 16:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 3 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Ελευθερών 14/10 16:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 0 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 14/10 16:00 Δαμασιακός 2 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 14/10 16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αργυροπουλίου 14/10 16:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 14/10 16:00 Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 1 Σμόλικας Φαλάνης

6η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 22/10 16:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Ελασσόνας 22/10 16:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αμυγδαλέας 22/10 16:00 Αετός Αμυγδαλέας 3 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Βουναίνων 22/10 16:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 22/10 16:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 5 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Γιάννουλης 22/10 16:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης 22/10 16:00 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Αργυροπουλίου 22/10 16:00 Δόξα Αργυροπουλίου 2 - 3 Κίσσαβος Συκουρίου

7η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 29/10 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 4 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 29/10 15:00 Φαλανιακός 0 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αγιάς 29/10 15:00 Δωτιέας Αγιάς 3 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ραχούλας 29/10 15:00 Λάρισα 2012 3 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 29/10 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Ελευθερών 29/10 15:00 Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 29/10 15:00 Δαμασιακός 2 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 29/10 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης

8η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας 05/11 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Βουναίνων 05/11 15:00 ΑΕ Βουναίνων 4 - 3 Τύρναβος 2005
διαιτητές Νέας Πολιτείας 05/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Γιάννουλης 05/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Φαλάνης 05/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Αργυροπουλίου 05/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 2 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 05/11 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 05/11 15:00 Δαμασιακός 1 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου

9η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας 18/11 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 3 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ελασσόνας 18/11 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 3 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Τυρνάβου 18/11 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Φαλάνης 18/11 15:00 Φαλανιακός 1 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Αγιάς 18/11 15:00 Δωτιέας Αγιάς 0 - 2 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Ραχούλας 18/11 15:00 Λάρισα 2012 0 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 18/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 3 Δαμασιακός
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 18/11 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 3 Ηρακλής Λάρισας

10η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Νέας Πολιτείας 26/11 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 4 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Γιάννουλης 26/11 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης 26/11 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αργυροπουλίου 26/11 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 26/11 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 - 0 Φαλανιακός
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 26/11 15:00 Δαμασιακός 1 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ελευθερών 26/11 15:00 Ηρακλής Λάρισας 0 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 26/11 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 2 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

11η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τυρνάβου 02/12 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Φαλάνης 02/12 15:00 Φαλανιακός 1 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αγιάς 02/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 02/12 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Βουναίνων 02/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 5 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Νέας Πολιτείας 30/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 6 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αμυγδαλέας 30/12 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Ελασσόνας 30/12 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης

12η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 09/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 0 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 10/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 2 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αργυροπουλίου 10/12 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 3 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 10/12 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 10/12 15:00 Δαμασιακός 1 - 2 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Ελευθερών 10/12 15:00 Ηρακλής Λάρισας 1 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Ραχούλας 10/12 15:00 Λάρισα 2012 2 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Αγιάς 10/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς 1 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

13η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 16/12 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 1 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Γιάννουλης 16/12 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Νέας Πολιτείας 16/12 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Βουναίνων 16/12 15:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 2 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αμυγδαλέας 16/12 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελασσόνας 16/12 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Τυρνάβου 16/12 15:00 Τύρναβος 2005 0 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 16/12 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 1 Φαλανιακός

14η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 23/12 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 23/12 15:00 Δαμασιακός 1 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Ελευθερών 23/12 15:00 Ηρακλής Λάρισας 2 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 23/12 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 1 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ραχούλας 23/12 15:00 Λάρισα 2012 1 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αγιάς 23/12 15:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 3 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Φαλάνης 23/12 15:00 Φαλανιακός 1 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τυρνάβου 23/12 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

15η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 07/01 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 07/01 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης 07/01 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Γιάννουλης 07/01 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Νέας Πολιτείας 07/01 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 1 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Βουναίνων 07/01 15:00 ΑΕ Βουναίνων 3 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Αμυγδαλέας 07/01 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 07/01 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 0 ΠΟ Ελασσόνας

16η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 13/01 15:00 Δαμασιακός 0 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 13/01 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 4 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ραχούλας 13/01 15:00 Λάρισα 2012 3 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης 13/01 15:00 Φαλανιακός 2 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Τυρνάβου 13/01 15:00 Τύρναβος 2005 5 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ελασσόνας 13/01 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 2 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αμυγδαλέας 13/01 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 3 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Αγιάς 17/01 15:15 Δωτιέας Αγιάς 1 - 1 Σμόλικας Φαλάνης

17η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών 21/01 15:00 Ηρακλής Λάρισας 3 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 21/01 15:00 Δαμασιακός 1 - 1 Λάρισα 2012
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 21/01 15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Αργυροπουλίου 21/01 15:00 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Φαλάνης 21/01 15:00 Σμόλικας Φαλάνης 3 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Γιάννουλης 21/01 15:00 Δήμητρα Γιάννουλης 0 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 21/01 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 2 - 3 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 21/01 15:00 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 1 ΑΕ Βουναίνων

18η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 27/01 15:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 0 Λάρισα 2012
διαιτητές Αγιάς 27/01 15:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Φαλάνης 27/01 15:00 Φαλανιακός 1 - 1 Δαμασιακός
διαιτητές Τυρνάβου 27/01 15:00 Τύρναβος 2005 1 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Ελασσόνας 27/01 15:00 ΠΟ Ελασσόνας 4 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Αμυγδαλέας 27/01 15:00 Αετός Αμυγδαλέας 0 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Βουναίνων 27/01 15:00 ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Νέας Πολιτείας 27/01 15:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 3 Κίσσαβος Συκουρίου

19η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ραχούλας 04/02 15:15 Λάρισα 2012 2 - 0 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 04/02 15:15 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Ελευθερών 04/02 15:15 Ηρακλής Λάρισας 2 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 04/02 15:15 Δαμασιακός 1 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 04/02 15:15 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Αργυροπουλίου 04/02 15:15 Δόξα Αργυροπουλίου 3 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Φαλάνης 04/02 15:15 Σμόλικας Φαλάνης 2 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 04/02 15:15 Κίσσαβος Συκουρίου 3 - 1 Δήμητρα Γιάννουλης

20η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αγιάς 10/02 15:15 Δωτιέας Αγιάς 2 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Τυρνάβου 10/02 15:15 Τύρναβος 2005 1 - 1 Λάρισα 2012
διαιτητές Ελασσόνας 10/02 15:15 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Αμυγδαλέας 10/02 15:15 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Βουναίνων 10/02 15:15 ΑΕ Βουναίνων 1 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Γιάννουλης 10/02 15:15 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 2 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης 10/02 15:15 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Νέας Πολιτείας 21/02 15:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης

21η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Φαλάνης 17/02 15:15 Φαλανιακός 1 - 2 Τύρναβος 2005
διαιτητές Αγιάς 17/02 15:15 Δωτιέας Αγιάς 0 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Ραχούλας 17/02 15:15 Λάρισα 2012 0 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 17/02 15:15 Δόξα Βλαχογιαννίου 4 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Ελευθερών 17/02 15:15 Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 17/02 15:15 Δαμασιακός 1 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 17/02 15:15 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 2 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 17/02 15:15 Κίσσαβος Συκουρίου 0 - 2 Δόξα Αργυροπουλίου

22η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αμυγδαλέας 03/03 15:30 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Τυρνάβου 04/03 15:30 Τύρναβος 2005 1 - 0 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Βουναίνων 04/03 15:30 ΑΕ Βουναίνων 1 - 5 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Νέας Πολιτείας 04/03 15:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 3 Λάρισα 2012
διαιτητές Γιάννουλης 04/03 15:30 Δήμητρα Γιάννουλης 2 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης 04/03 15:30 Σμόλικας Φαλάνης 0 - 0 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Αργυροπουλίου 04/03 15:30 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 04/03 15:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

23η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελασσόνας 10/03 15:30 ΠΟ Ελασσόνας 2 - 4 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Τυρνάβου 10/03 15:30 Τύρναβος 2005 0 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Φαλάνης 10/03 15:30 Φαλανιακός 5 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αγιάς 10/03 15:30 Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Ραχούλας 10/03 15:30 Λάρισα 2012 1 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 10/03 15:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 3 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 10/03 15:30 Κίσσαβος Συκουρίου 1 - 2 Δαμασιακός
διαιτητές Ελευθερών 11/03 15:30 Ηρακλής Λάρισας 1 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης

24η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βουναίνων 18/03 16:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 18/03 16:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Γιάννουλης 18/03 16:00 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 18/03 16:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 1 Φαλανιακός
διαιτητές Αργυροπουλίου 18/03 16:00 Δόξα Αργυροπουλίου 0 - 2 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 18/03 16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 - 2 Λάρισα 2012
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 18/03 16:00 Δαμασιακός 1 - 0 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Ελευθερών 18/03 16:00 Ηρακλής Λάρισας 1 - 1 Κίσσαβος Συκουρίου

25η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Βουναίνων 24/03 16:00 ΑΕ Βουναίνων 3 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Αμυγδαλέας 24/03 16:00 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Ελασσόνας 24/03 16:00 ΠΟ Ελασσόνας 0 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Τυρνάβου 24/03 16:00 Τύρναβος 2005 3 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Φαλάνης 24/03 16:00 Φαλανιακός 1 - 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Αγιάς 24/03 16:00 Δωτιέας Αγιάς 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Ραχούλας 24/03 16:00 Λάρισα 2012 1 - 1 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 24/03 16:00 Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 2 Δόξα Βλαχογιαννίου

26η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 01/04 17:00 Δήμητρα Γιάννουλης 4 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Φαλάνης 01/04 17:00 Σμόλικας Φαλάνης 1 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Αργυροπουλίου 01/04 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 3 - 2 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 01/04 17:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 1 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 01/04 17:00 Δαμασιακός 2 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Ελευθερών 01/04 17:00 Ηρακλής Λάρισας 3 - 0 Φαλανιακός
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 01/04 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 0 - 2 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ραχούλας 01/04 17:00 Λάρισα 2012 2 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου

27η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Γιάννουλης 14/04 17:00 Δήμητρα Γιάννουλης 4 - 0 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Νέας Πολιτείας 14/04 17:00 Αστραπή Ν. Πολιτείας 1 - 5 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Βουναίνων 14/04 17:00 ΑΕ Βουναίνων 0 - 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Αμυγδαλέας 14/04 17:00 Αετός Αμυγδαλέας 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Ελασσόνας 14/04 17:00 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 0 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Τυρνάβου 14/04 17:00 Τύρναβος 2005 2 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Φαλάνης 14/04 17:00 Φαλανιακός 0 - 3 Λάρισα 2012
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 14/04 17:00 Κίσσαβος Συκουρίου 3 - 3 Δωτιέας Αγιάς

28η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου 22/04 17:00 Δόξα Αργυροπουλίου 3 - 1 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Τσαριτσάνης ("Γεώργιος Μητσιμπόνας") 22/04 17:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 22/04 17:00 Δαμασιακός 4 - 1 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Ελευθερών 22/04 17:00 Ηρακλής Λάρισας 1 - 0 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 22/04 17:00 Δόξα Βλαχογιαννίου 3 - 2 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Ραχούλας 22/04 17:00 Λάρισα 2012 3 - 2 ΠΟ Ελασσόνας
διαιτητές Αγιάς 22/04 17:00 Δωτιέας Αγιάς 1 - 1 Τύρναβος 2005
διαιτητές Φαλάνης 22/04 17:00 Φαλανιακός 3 - 0 Κίσσαβος Συκουρίου

29η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Αργυροπουλίου 28/04 17:30 Δόξα Αργυροπουλίου 1 - 3 Οικονόμος Τσαριτσάνης
διαιτητές Φαλάνης 28/04 17:30 Σμόλικας Φαλάνης 2 - 0 Δαμασιακός
διαιτητές Γιάννουλης 28/04 17:30 Δήμητρα Γιάννουλης 1 - 4 Ηρακλής Λάρισας
διαιτητές Νέας Πολιτείας 28/04 17:30 Αστραπή Ν. Πολιτείας 0 - 1 Δόξα Βλαχογιαννίου
διαιτητές Βουναίνων 28/04 17:30 ΑΕ Βουναίνων 0 - 3 Λάρισα 2012
διαιτητές Αμυγδαλέας 28/04 17:30 Αετός Αμυγδαλέας 1 - 2 Δωτιέας Αγιάς
διαιτητές Ελασσόνας 28/04 17:30 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 2 Φαλανιακός
διαιτητές Συκουρίου ("Δημήτριος Κακαγιάννης") 28/04 17:30 Κίσσαβος Συκουρίου 2 - 0 Τύρναβος 2005

30η Αγωνιστική
     ΓΗΠΕΔΟΗΜΕΡΩΡΑΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΑΠΟΤΑΠΟΤΕΛ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
διαιτητές Ελευθερών 06/05 17:30 Ηρακλής Λάρισας 4 - 0 Δόξα Αργυροπουλίου
διαιτητές Βλαχογιαννίου ("Σπύρος Θάνος") 06/05 17:30 Δόξα Βλαχογιαννίου 6 - 5 Σμόλικας Φαλάνης
διαιτητές Ραχούλας 06/05 17:30 Λάρισα 2012 4 - 0 Δήμητρα Γιάννουλης
διαιτητές Αγιάς 06/05 17:30 Δωτιέας Αγιάς 4 - 0 Αστραπή Ν. Πολιτείας
διαιτητές Φαλάνης 06/05 17:30 Φαλανιακός 2 - 1 ΑΕ Βουναίνων
διαιτητές Τυρνάβου 06/05 17:30 Τύρναβος 2005 3 - 1 Αετός Αμυγδαλέας
διαιτητές Ελασσόνας 06/05 17:30 ΠΟ Ελασσόνας 1 - 3 Κίσσαβος Συκουρίου
διαιτητές Δαμασίου ("Μουσιάρης - Ζέρμας") 06/05 17:30 Δαμασιακός 0 - 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης

To Top